t Juiiifeunj 27-12-1972 27-12-2012 Jacob Dijkshoorn en Elisabeth Dirkje Dijkshoorn-Vos Wij zijn dankbaar dat de HEERE ze deze 40 jaar voor elkaar heeft gespaard. Hun kinderen Martine, Annette en Koos üysrJailsii "Houden van" is niet voor even. "Houden van" is voor heel het leven. "Houden van" begint bij de eerste adem. "Houden van" blijft bestaan. Zelfs wanneer de laatste adem is heengegaan. Onverwacht is overleden onze ma, oma en omi Anthonia Hendrika Bakker-van Munster weduwe van Jan Bakker eerder weduwe van Willem Aard Flipse Vlissingen, 9 maart 1923 Goes, 22 december 2012 Marianne Bakker Hanneke de Brouwer Jeroen Verschuren Senna Luca Correspondentieadres: Aendijkestraat 43 4571TD Axel De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 31 december a.s. om 11.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat in de kerstnacht vredig is ingeslapen onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Hillegonda van Heusden-de Beer Amsterdam, 25 mei 1920 Zierikzee, 25 december 2012 Sinds 15 augüstus 1967 weduwe van Willem Alexander van Heusden. "Mam, oompje, je hebt je leven van A tot Z geleefd, van Amsterdam tot Zierikzee een levèn vol aandacht en zorg voor anderen, we hebben daar diep respect voor! Middelburg: Maija van Heusden en Willem van Kooten Utrecht: Annemieke en Ewout Scheveningen: Xander Correspondentieadres: Bruggeniede 4 4337 AX Middelburg Onze dank gaat uit naar al diegenen die haar gedurende het laatste jaar met zoveel aandacht, liefde en zorg hebben omringd, in het bijzonder medewerkers van Buurtzorg Middelburg, Buurtzorg Pension Zierikzee en Hospice Kaaskenshuis Zierikzee. Gonda is thuis. Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op zaterdag 29 december 2012 tussen 16.00 en 18.00 uur in "De Middel burcht", Henry Dunantlaan 132,4334 BE Middelburg. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 2 januari 2013 om 13.30 uur in de aula van het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3,4337 PB Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren, u wordt daartoe uitgenodigd in het Van der Valk Hotel, Paukenweg 3, 4337 WH Middelburg. Je ogen kijken ons niet meer aan je arm zwaait ons niet meer uit je bent nu van ons weggegaan. Ook al zien wij je niet meer je stem horen wij steeds weer voor jou nooit meer zorg en pijn. Je blijft in onze gedachten je zal voor altijd bij ons zijn..,. Na een werkzaam en voltooid léven, toegewijd aan mens en dier, is overleden mijn lieve man, onze bijzondere vader en opa Marinus Abraham van der Have Rinus 17 juni 1939 f 23 december 2012 A. van der Have - van de Sande Jeroen en Petra Simone en Rini Emest en Christel Fernand en Judith en kleinkinderen Tori Lindelaan 31 4325 ED Renesse Vrijdag 28 december is er om 10.00 uur een herdenkingssamenkomstin de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na het afscheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Slaap zacht lieve opa Rinus" "voor ons zal je ster altijd aan de hemel blijven staan" Nikki, Jaimy, Ashley Wesley Andrea, Sharon Rico, Antonie Joost, Cas, Rick, Koen Na een kortstondige ziekte is plotseling van ons heengegaan onze zwager en oom Rinus van der Have Zierikzee: Engel van de Sande f Jo van de Sande-Bevelander t Giel Schreuders t Dana Schreuders-van de Sande f Maassluis: Jan Non Corrie Non-van de Sande Renesse: Gerrit Bakker Coby Bakker-van de Sande Zierikzee: Kees van de Sande Diny van de Sande-van den Dungen Han van de Sande Wilma van de Sande-van Eenige Gert de Jonge Anja de Jonge-Schreuders neven en nichten i Renesse, 23 december 2012 Overleden op 73-jarige leeftijd onze oud-speler en -jeugdtrainer Rinus van der Have Meer dan 50 jaar was hij lid van onze vereniging. Zijn inzet zal gemist worden. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe. Bestuur en leden van SV Renesse Renesse, 24 december 2012 ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING In alle rust hebben wij afscheid genomen van onze broer en oom Jan Boonman Jan is 86 jaar geworden. A Ovezande, 29 maart 1926 f Lewedorp, 24 december 2012 Namens zijn zussen, neven en nichten Onze dank gaat uit naar de medewerkers van SVRZ Locatie 'Dijkstede', Locatie 'De Kraayert' en de doktoren Verbrugge en Eversdijk voor hun liefdevolle zorg en inzet. Correspondentieadres: Van der Hooft uitvaartzorg Schoorkenszandweg 8b 4431 NC 's-Gravenpolder De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u beleefd uitnodigen, wordt gehouden zaterdag 29 december om 10.00 uur in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Verdrietig, maar met veel mooie herinneringen hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, zus en tante Gerredina Adriana Leijnse-Wijgman - Gerda - echtgenote van Wim Leijnse Kruiningen 18 maart 1922 Vlissingen 24 december 2012 Vlissingen: Wim Leijnse Elly Krijger-Wijgman Rinus Wijgman Magda Kampes-Reijerse Neven en nichten Correspondentieadres: Vredehoflaan 394 4382 CJ Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 31 december van 10.45 'tot 11.15 uur in het uitvaartcentrum Monuta De Voorzorg, Industrieweg 20 te Vlissingen. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal f maandag 31 december om 12.00 uur plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer. In plaats van kaarten. Ruim twee maanden na het overlijden van zijn geliefde vrouw is toch nog onverwacht overleden onze vader- Cornells van Slooten Sinds 4 oktober 2012 weduwnaar van Cornelia van Slooten-Joosse in de leeftijd van 95 jaar. Oost-Souburg: Rinus en Greet van Slooten en verdere familie Middelburg, "Swerf-Rust", 24 december 2012 Correspondentieadres: Molenweg 52 4388 NB- Oost-Souburg Onze vader is opgebaard in Uitvaartcentrum H. Jobse, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen donderdag 27 december van 15:30 tot 16:00 uur. De rouwdienst zal worden gehouden vrijdag 28 december om 11:00 uur in deJohanneskerk, Noordwegte Serooskerke. Hierna zal om 12:00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Sint Laurens. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het "Van Citterhof", van Cittershofstraat 64 te Sint Laurens.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 37