1/2 PRIJS roert Rijk-C 23 Medisol versterkt marktpositie OPRUIMING Vrijdag 28 decenty$f/ 09.00-21.00 uufZ/jj Zaterdag 29 december 09.00-17.00 uur, Maandag 31 december 09.00-18.00 uur. ft\' Binnenvaart wacht op meer ruimte 20% TOT 70% KORTING OP DE WINTERCOLLECTIE! BLAUWE WINKEL Losse vuurwerkverkoop op: Vuurwerk bij CroenRijk Middelburg, zie www.groenrijkmiddelburg.nl donderdag 27 december 2012 Met de klok mee: maandagavond gaat de deur open; de dj's komen buiten, weerzien met de partners, de eerste hap en de cheque, foto's Lex de Meester Zeven dagen Serious Request Oostkapelle Burgemeester Rob van der Zwaag sluit de drie dj's Reinier Wonder- gem, Hans Burgs en Jeroen Burgs dinsdagavond om 19.30 uur op in het glazen huis in Oostkapelle. De eerste opbrengst woensdag is 6049,23 euro. De teller sluit donderdagavond op 10.248 euro. De opbrengst vrijdagavond is 14.773 euro Zaterdag is een drukke dag met veel (grote) donaties. De teller stopt op 42.596.50 euro. Ook zondag gebeurt er veel in en om Oostkapelle voor Serious Re quest. Opbrengt is dan 62.810,77 euro Maandag is de laatste dag van het glazen huis in Oostkapelle. Nadat de dj's zijn 'vrijgelaten, vermeldt de eindcheque 112.011,70 euro. Exclusief de toegezegde gelden, geschat op zo'n 12.000 euro TERNEUZEN - De binnenvaart hoeft voorlopig niet te rekenen op extra ligplaatsen in Terneuzen. Die zijn wél nodig, maar Rijkswaterstaat moet bezuinigen en daardoor kan het ligplaatsenbestand in de Ka naalzone alleen worden onderhou den en niet worden vergroot. Voor zitter Johnny van Ijk van de afde ling Terneuzen van de schippers vereniging: „We moeten er wel re kening mee houden dat er door de bouw van de nieuwe zeesluis lig plaatsen en ovemachtingsplaatsen zullen verdwijnen." Schuttevaer vindt dat met Rijkswaterstaat en havenbedrijf Zeeland Seaports nu al moet worden gekeken naar alter natieven. Hopelijk is daarmee reke ning gehouden in de bouwbegro- ting van de nieuwe sluis." door Maurits Sep MIDDELBURG - Medisol neemt con current AEDshop over. Het Mid delburgse bedrijf versterkt daar mee zijn positie als marktleider in de verkoop van hartmassage-appa raten, reanimatiepoppen en bea- deminsgmaskers. Medisol was al marktleider in Ne derland op het gebied van AED's. AEDshop, een webwinkel, nam de derde plaats in. Medisol behoort al drie jaar tot de snelst groeiende be drijven van Nederland. „Begin dit jaar hadden we vier medewerkers, nu hebben we er twaalfschetst Pieter Joziasse de groei. Door de overname van AEDshop groeit de omzet van Medisol in één klap met zestig tot zeventig procent, stelt Joziasse. Het Middel burgse bedrijf heeft de ambitie om uit te groeien tot Europees markt leider. Nu wordt zeventien pro cent van de omzet uit het buiten land géhaald. „De verkoop van AED's is daar later op gang geko men dan in Nederland. Nog steeds zijn er landen waar AED's nog niet gebruikt mogen worden bui ten ziekenhuizen. Dat verandert langzaam." LANGSTRAAT 7 ARNEMUIDEN 0118-603805 www.walkyschoenmode.nl TERNEUZEN Scheepvaart gestremd voor langdurig spuien De scheepvaart via de drie sluizen in Terneuzen lag op kerstavond en op eerste en tweede kerstdag uren lang stil omdat er extra gespuid moest worden. De zeesluis, midden- en binnen- vaartsluis waren 's middags en ook in de nachtelijke uren gestremd. Het spuien was nodig om het over tollige regenwater uit het Vlaamse achterland via het Kanaal Gent-Ter- neuzen af te voeren. Het waterpeil was dertig centime ter hoger dan normaal. POORTVLIET Gewapende overval op supermarkt De politie zoekt twee jongeman nen die maandagavond om 17.15 uur een overval pleegden op de Spar-supermarkt in Poortvliet. Er waren toen drie medewerkers aan wezig. Niemand raakte gewond. De jongens, tussen 15 en 18 jaar oud, droegen zwarte jassen, moge lijk met capuchons. Hun gezichten waren bedenkt. Ze hebben alleen sigaretten buitgemaakt. De politie vraagt mensen die in de buurt van de Zuidstraat iets hebben gezien of gehoordte bellen met 0900-8844. facet er leeft CroenRijk Middelburg Mortiereboulevard 2 Middelburg 0118-470400 www.groenrijk.nl i. t/m vrij. 10:00 - 21:00 uur Za. 09:00 - 17:00 uur Zo. 12:00- 17:00 uur korting op alle stijlen met uitzondering van de Classic Collectie Grote Kade 40-42a, Goes

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 23