I». I (H9nsenunq.nl zaterdag 22 december 2012 familieberichten I 45 ÊBnki imlmimiini Het heeft ons goed gedaan, dat zovelen, op welke manier dan ook, blijk hebben gegeven van hun medeleven na het overlijden van Fredrika Elisabeth Dagevos -Leenhouts Hiervoor onze oprechte dank. We kijken terug op een mooi en waardig afscheid. M.C.Dagevos Frans en Els Mariska, Michael, Jayden Jessica Middelburg december 2012 Na het overlijden van Willie Versprille mijn man en onze papa op 26 november 2012, willen wij i iedereen hartelijk bedanken voor alle reacties. De belangstelling was overweldigend en hartverwarmend. I Het doet ons góed om te weten dat Willie door velen werd 1- gewaardeerd. Katja Jelle, Anne Groede, december 2012 Mede namens ons allen willen we u hartelijk bedanken voor de belangstelling, die we hebben ontvangen na het overlijden van onze geliefde moeder, oma en overoma Lena Schrier - Openneer Waarde, december 2012 Voor alle warme blijken van belangstelling tijdens haar periode van ziek zijn en na het overlijden van MARIA ELENA PIETERNELLA SINKE - MARIE - wil ik u hiermee hartelijk danken. C.P.J. Wiskerke, executeur Oudelande, december 2012 Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling na het overlijden van mijn man en onze vader Jan Cijvat willen we iedereen hartelijk bedanken. W. Cijvat-van Sighem en kinderen Zoutelande, december 2012 De grote belangstelling en het medeleven van zovelen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma. -Truus- Geertraijda Angenita Schepers-Roos Heeft ons heel erg goed gedaan. Onze hartelijk dank daarvoor. Jan Schepers kinderen en kleinkinderen f s'Gravenpolder, 02 december 2012 Na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder en oma Isabella Johanna Fossen-Noordhoek Bella gaf u blijk van uw medeleven. Wij danken u hartelijk daarvoor. Het steunt ons zeer bij het ven/verken van ons verlies. Kinderen Kleinkinderen Goes, december 2012 Wij danken u hartelijk voor de warme belangstelling en uw medeleven na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Elisabeth Pieternella Keukelaar - de Reiger Johan en Rita Keukelaar Klein- en achterkleinkinderen Kloetinge, december 2012 In deze donkere dagen is het stil zonder Ma - Oma, wij missen haar... Jannie Westdorp Janse Wij willen iedereen bedanken vod? de warme belangstelling bij het afscheid, dat u er was, de mooie woorden en kaarten. Kinderen en kleinkinderen Omdat het voor ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van medeleven - in welke vorm dan ook- na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa MARINUS ADRIANUS VAN BOEKHOUT RINUS willen wij iedereen hiervoor langs deze weg hartelijk bedanken. J. van Boekhout- van der Heijden Jenny Marina en Ton Laura en Eline Vlissingen, december 2012 De overweldigende belangstelling en het meeleven, in de vorm van bezoek, kaarten, brieven en telefoontjes na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Blaas de Nooijer heeft ons zeer goed gedaan. P. de Nooijer - Kleinepier kinderen en kleinkinderen Tevens willen wij iedereen een goed en gezond 2013 toe wensen. Zoutelande, december 2012 Voor uw belangstelling en deelneming ons betoond na het overlijden van Jan van Langevelde betuigen wij u hiermede onze oprechte dank namens de familie van Langevelde. Westdorpe, december 2012 J', Wilfried Rosenthal Honderden kaarten, brieven, mooie bloemen, enorme belangstelling hebben wij ontvangen na het overlijden van onze lieve man, vader en opa. Het doet ons erg goed te voelen dat vele mensen met ons meeleven en geeft ons troost te merken dat Wilfried voor velen een bijzondere man was. Het is onmogelijk iedereen persoonlijk te bedanken, daarom willen wij op deze manier onze dank uitspreken. Marjan Rosenthal Wilco Rosenthal Mireille Duijndam Wessel Gerard en Corina Wondergem Rick, Manon V) en Rowin Patrick Rosenthal Aminata Camara Westkapelle, december 2012 Voor uw medeleven en belangstelling op welke wijze dan ook betoond tijdens het ziek zijn en na het overlijden van onze moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Christina Bout-Schot betuigen wij u onze welgemeende dank. Het heeft ons goed gedaan. Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Colijnsplaat, december 2012 Voor al het meeleven in de afgelopen jaren en rondom het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Jan Adriaan Houtekamer is het ons onmogelijk om iedereen persoonlijk dank te zeggen. Daarom bij deze onze welgemeende dank. Namens de familie December 2012 Voor de vele blijken van betrokkenheid tijdens zijn ziekte en bij het overlijden van onze Pieter Boone wil ik u, mede namens mijn kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind bedanken voor de kaarten, lieve brieven, bloemen, de giften voor het KWF en aanwezigheid. - Het is voor ons een grote troost te weten hoe geliefd hij was en hoe hij werd gewaardeerd. Vrouwenpolder, december 2012 Een handdruk even een arm om je Zoveel liefde en .-.teun ons Een kaart, brief of telefoontje, is ons een troost in deze 't Geeft ons moed om Langs deze weg willen wij u een vredevol 2013

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 45