(J) m9nsenlinq.nl üvsr Jsdsn zaterdag 22 december 2012 N/ef o//es heb ik goed gedaan, ook niet alles verkeerd. Ik was ook niet op de wereld om alles te doen, ook niet om alles te laten. Mijn laatste aroet is voor allen, vooral voor hen die mijn onvolmaaktheid kenden en toch liefhadden. Veel liefs en een kus: Rina Bedroefd, maar. dankbaar dat haar verder lijden bespaard is gebleven, delen wij u mede dat is overleden mijn vriendin, onze moeder en grootmoeder G'at/arina f/o/a/ma fc/woeoer,s Rina 1 februari 1951 Middelburg 20 december 2012 Middelburg: jan Oost-Souburg: Menno Sandra Mike Yoeri Oost-Souburg: Esther Maarten Julia Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgstroom en Dr. Angkotta. Correspondentieadres: Rijnstraat 30, 4388 TV Oost-Souburg Rina is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg waar u afscheid van haar kunt nemen donderdag 27 december van 11.00 uur tot 11.30 uur. De crematieplechtigheid vindt om 12.00 uur plaats in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Rina hield van witte bloemen Verdrietig zijn wij om het overlijden van de (schoon) moeder van onze vrienden. Rina Schroevers Wij wensen Maarten, Esther en Julia heel veel sterkte toe. Luuk en Kelly Martijn en Janneke Dennis,Bianca en Milan Tom Pieter en Wendy t Je was een man van weinig woorden, herkenbaar voor diegenen die bij je hoorden. Een manvader en opa op wie je kon bouwen. Op wiens woordje kon vertrouwen. Zo bescheiden als je hebt geleefd, zo bescheiden ben je gestorven. Verdrietig, maar dankbaar voor de yele fijne jaren met. hem, delen wij het overlijden mee van onze lieve, zorg zame vader, schoonvader en opa Johannes Marinus van den Broek gehuwd geweest metM.C. Burgs f In de hoge leeftijd van 94 jaar - Truus en Kees Anderiesse-van den Broek Piet en Maaike van den Broek-van der Stel Ben en Marlies van den Broek-Rijk klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Verzorgingshuis Sint Willibrord voor de liefdevolle verzorging. 20 december 2012 Correspondentieadres: Huybregt de Hasestraat 10 4336 AJ Middelburg De crematieplechtigheid zal worden gehouden op donderdag 27 december as. om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren m bovengenoemd rouw centrum Lieve Opa Erg verdrietig, maar dankbaar datje zo lang bij ons bent geweest, zullen we je niet vergeten. Ch'antal Hans Wouter Corina, Rohan en Keira Vivian Erik, Bas en Lara Leonie Dirk, Bart en Rick Yvette Kymo Roel Danielle Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons betekend heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve moeder, schoonmoeder, onze oma en overoma Jannetje de Fouw - van den Hoven weduwe van Adriaan Thomas de Fouw 27 april 1923 Colijnsplaat: Colijnsplaat: 120 december 2012 A.G.C. de Fouw M.C. de Fouw - Huige Roland en Carmen Thijs, Vera Silvia en Jacco Thomas, Luuk, Merel Zorgcentrum "Cleijenborch", kamer 125 Correspondentieadres: Zonnebloemstraat 3,4486 CA Colijnsplaat Wij nemen afscheid op maandag 24 december om 11.00 uur in "De Ontmoeting", gelegen aan de PKN-kerk, 1 Iavelaarstraat 30 in Colijnsplaat. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Colijnsplaat. Ka de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in De Ontmoeting Wij willen het personeel en de vrijwilligers van zorgcentrum "Cleijenborch bedanken voor de liefdevolle verzorging aan haar gegeven. Zij heeft deze zorg enorm grwaardeerd. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Bedroefd geven wij u kennis dat door de HEERE uit ons midden is weggenomen onze geliefde, zorgzame vader, groot- en overgrootvader Jan Klap sinds 17 januari 2008 weduwnaar van Huberta Adriana Klap-van Liere in de leeftijd van 98 jaar. Wij treuren, maar niet. als degenen die geen hoop hebben. Goes: D. Möhlmann-Klap C.F. Möhlmann Henk en Lubienshka Cédric, Danique lan en Catharina Chris, Tjako, Jesse Bea en Prem Nanda en Bas Freek en Wendy Goes: J. Remijn Henk en Ellen lan en Lies Emmy, Marleen Jorien Eline Berna en Johan Ton Jan Middelharnis: J. den Braber-Klap C. den Braber Tan ja en Arjen Anne Laura, Freek Jan Betty Goes, 21 december 2012 Zorgcentrum "Rehoboth" Correspondentieadres: Steenenwei 9 4464 BK Goes De rouwdienst wordt gehouden D.V. maandag 24 decem ber om 13.00 uur in de zaal van zorgcentrum "Rehoboth", Bergweg 1 te Goes. Aansluitend zal de begrafenis om 14.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er in de zaal van "Rehoboth" gelegen heid tot condoleren. Geen bloemen. Wij zijn dankbaar voor de zeer liefdevolle verzorging vanuit "Rehoboth Geschrokken en verdrietig moeten wij, volkomen onverwacht en veel te vroeg, afscheid nemen van onze gewaardeerde collega Hans Hamelink A Goes, 25 november 1954 f Eindhoven, 18 december 2012 Hans was vanaf 1 mei 1981 onze collega en sinds 1998 planner bij Lokale Planning Zuid in Eindhoven. We herinneren ons Hans als een prettige collega, met gevoel voor humor en een positieve instelling, op wie je altijd kon rekenen. Wij wensen zijn vrouw Petra, de kinderen Daniëlle, Esther en Ben, alsmede de familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Collega's en management Nederlandse Spoorwegen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 44