de emotie... V J ÜysrJsdsri Wat blijft is familieberichten m 44 zaterdag 22 december 2012 Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons betekend heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van j mijn lieve moeder, schoonmoeder, onze oma en overoma j Jannetje de Fouw - van den Hoven weduwe van Adrhran Thomas de Fouw n 27 april 1923 Colijnsplaat: Colijnsplaat: 120 december 2012 A.G.C. de Fouw M.C. de Fouw - Huige Roland en Carmen Thijs, Vera Silvia en Jacco Thomas, Luuk, Merel Zorgcentrum "Cleijenborch", kamer 125 Correspondentieadres: Zonnebloemstraat 3, 44S6 CA Colijnsplaat Na een korte periode van ziek zijn, is tot onze grote verslagenheid onze collega en teamgenoot overleden Esther Vogelzang Bijna 10 jaar wasje werkzaam in ons team als thuisbegeleidster. Dierbaar is ons jouw loyaliteit, betrokkenheid, gezelligheid en niet te vergeten je heerlijke humor. Wat gaan we je missen! We wensen haar familie, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe in deze moeilijke periode. TearaThuisbegeleiding ZorsSaam Zeeuws-Vlaanderen Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze medewerkster Esther Vogelzang Wij nemen afscheid op maandag 24 december om 11.00 uur in "De Ontmoeting", gelegen aan de PKN-kerk, Havelaarstraat 30 in Colijnsplaat. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Colijnsplaat. Na.de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in "De Ontmoeting". Wij willen het personeel en de vrijwilligers van zorgcentrum "Cleijenborch bedanken voor de liefdevolle verzorging aan haar gegeven. Zij heeft deze zorg enorm gewaardeerd. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Bedroefd geven wij u kennis dat door de HEERE uit ons midden is weggenomen onze geliefde, zorgzame vader, groot- en overgrootvader Jan Klap sinds 17 januari 2008 weduwnaar van Huberta Adriana Klap-van Liere in de leeftijd van 98 jaar. Wij treuren, maarniet als degenen die geen hoop hebben. Goes: D. Möhlmann-Klap C.F. Möhlmann Flenk en Lubienshka Cédric, Daniqüe Jan en Catharina Chris, Tjako, Jesse Bea en Prem Nanda en Bas Freek en Wendy Goes: J. Remijn Henk en Ellen Jan en Lies Emmy, Mark en Jorien Eline Berna en Johan Ton Jan Middelhamis: J. den Braber-KIap C. den Braber Tanja en Arjen Anne Laura, Freek Jan Betty Goes, 21 december 2012 Zorgcentrum "Rehoboth" Correspondentieadres: Steenenwei 9 4464 BK Goes De rouwdienst wordt gehouden D.V. maandag 24 decem ber om 13.00 uur in de zaal van zorgcentrum "Rehoboth", Bergweg 1 te Goes. Aansluitend zal de-begrafenis om 14.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er in de zaal van "Rehoboth" gelegen heid tot condoleren. Geen bloemen. Wij zijn dankbaar voorde zeer liefdevolle verzorging vanuit "Rehoboth" Onze gedachten en medeleven gaan uit naar haar familie. kinderen en kleinkinderen. Wij wensen hen veel stérkte toe in deze moeilijke periode. Raad van Bestuur en medewerkers ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen We zijn verdrietig en aangeslagen door het onverwachtse overlijden van onze collega Ronny Luijcks Ronny werkte sinds 2009 bij Dethon. In deze tijd hebben we hem leren kennen als een vriendelijke en sociale collega. Wij verliezen met Ronny een gewaardeerde medewerker, die we niet snel zullen vergeten. Wij wensen zijn familie en vrienden veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Bestuur, directie en medewerkers Dethon Diep geschokt vernamen wij dat geheel onverwachts is overleden onze collega Ronny Luijcks We verliezen in hem een gewaardeerde en vriendelijke collega. We betreuren het dat hij zo kort voor zijn pensioen is heen gegaan. We wensen zijn familie en vrienden veel sterkte om dit grote verlies te verwerken. Collega's van Dethon Nieuwe Diensten O ITlensenLinq.nl famitiebenchtenontine.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 134