Winterzon in Spanje en Portugal Miiik het... Portugese Algarve Albufeira Albufeira ligt aan de bergachtige westkust van de Algarve met ruige rotsen en pittoreske baaitjes. Het is van oorsprong een vissers dorp, maar inmiddels uitgegroeid tot een populair vakantieoord. U vindt er mooie stranden, een charmant oud binnenstadje met tal van toeristische faciliteiten en een vrij moderne haven. Uitstapjes: Monchique Silves U ontdekt het ongerepte berggebied Monchi que. En u bezoekt de oude Moorse vestingstad Silves met kasteel en Gotische kathedraal. Hotel Auramar vanaf €399,- Op de rotsen aan het strand van Praia da Oura, ca. 2 km van Albufeira. Het hotel heeft véél trappen, sauna, binnenzwembad en hotelbus naar het centrum. Portugese Algarve Monte Gordo De warmste plek van de Algarve! Deze bosrijke oostkust, vlakbij Spanje, biedt mooie natuurgebieden en pittoreske stadjes. De sfeervolle, kleinschalige badplaats Monte Gordo heeft lange zandstranden met boulevard en een gezellig autovrij centrum met barretjes en authentieke vissershuisjes. Ideaal om te fietsen en te wandelen! Uitstapjes: Tavira Alcautim De hostess neemt u mee naar vissersplaats Tavira en Havenstad Alcautim. Hotel Casablanca lnn***+ vanaf €399,- Dit sfeervolle hotel heeft een overdekt zwembad, solarium, Nederlandse tv en perfecte ligging: 200 m van het strand en het centrum. vanaf 399,- p.p. Prijs is een vanafprijs o.b.v. 2 personen in een tweepersoonskamer. Prijs is exclusief 2,50 calamiteitenfonds per boeking, eventuele vluchttoeslagen en reserveringskosten: 15,- per online boeking of 29,50 per telefonische of reisbureauboeking. De vanafprijs is beperkt beschikbaar en geldig op diverse data in januari. Boek snel want op=op! Meer informatie en boeken Voor informatie, prijzen en om te boeken zie www.arke.nl/wegener-winterzon of de webwinkel. U kunt ook bellen met Arke tel.: 0900-8847 of langsgaan bij een Arke winkel in de buurt o.v.v. Wegener 55+ aanbieding. Op deze reis zijn de ANVR en SGR voorwaarden van toepassing. www.pzc.nl/weDwini categorie reizen (zonvakanties) Vanwege overweldigend succes van vorig jaar biedt uw dagblad u als lezer deze winter nóg meer verleidelijk voordelige zonvakanties. Ontvlucht de Hollandse kou en geniet van een onbezorgde week winterzon en volpension in een heerlijk hotel. De Nederlandse hostess brengt u naar de mooiste plekjes van de omgeving tijdens twee uitstapjes. Kies uw favoriete bestemming: Torremolinos aan de Costa del Sol, bruisend Benidorm of de Portugese Algarve. 7 overnachtingen in een 2-persoonskamer in een luxe winterzon accommodatie Volpension, inclusief water en wijn tijdens de maaltijden Nederlandse hostess 2 excursies (ca. halve dag) met Nederlandse reisleiding op de bus Costa dei Sol Torremolinos Een populaire badplaats met hellende straat jes, winkels, restaurants en een gezellige authentieke visserswijk 'La Carihuela'. Het brede zandstrand met promenade voert naar Benalmadena en Fuengirola en leent zich per fect voor lange wandelingen. Beide plaatsen en een outlet met uitgaanscentrum zijn ook per openbaar vervoer prima bereikbaar. Uitstapjes: Mijas Malaga Na de lunch neemt de hostess u mee naar Mijas. Dit "pueblo blanco" (wit dorp) bestaat uit een wirwar van gezellige straatjes en pleinen met ezeltjes, winkeltjes, en (tapa)bars. Aan de randen van het rotsplateau waarop Mijas ligt, is een park waar u heerlijk kunt wandelen. Malaga. Tijdens het tweede uitstapje maakt u kennis met Moorse mystiek en Spaanse passie in havenstad Malaga. U kunt er shoppen of een bezoek brengen aan het Picassomuseum, het fort of de kathedraal. Kies voor: Hotel Lago Rojo vanaf €399,- Uitstekend hotel in hartje Carihuela, aan de strandpromenade, met junior suites met apart zitgedeelte en live muziek! Of... RIU Costa Lago vanaf €419,- Geniet van een RIU All Inclusive, in het centrum, 200 m van het strand. Costa Blanca Benidorm Deze mondaine badplaats is een gezellige, populaire winterbestemming. De omliggende bergen houden slecht weer op afstand, waar door het beschikt over het droogste en zacht ste klimaat van de Middellandse Zee. Ondanks de vele toeristische voorzieningen heeft het oudste deel van Benidorm, met kerkje, witte huisjes en kasteelplein nog zijn charme. Uitstapjes: Villajoyosa Alicante Jenny neemt u na het ontbijt mee naar de zoet geurende chocoladestad Villajoyosa met bontgekleurde huisjes, markt en lekkernijen. De volgende middag maakt u kennis met de imposante havenstad Alicante. Hotel RH Royal vanaf €399,- Beleef Benidorm in een modern hotel met live muziek, sauna en perfecte ligging, 400 m van het Levante strand en de oude binnenstad. Voordelig 8 dagen genieten van winterzon, volpension en 2 excursies! Een zonnige strandwandeling. Flaneren over de boulevard. Winkelen. De mooiste plekjes ontdekken tijdens twee bijzondere uitstapjes. Een glaasje vino of Port aan de haven. En volpension in een heerlijk hotel. Dat is winter aan de Spaanse en Portugese kust! Deze winterzon lezersaanbieding is inclusief: Vliegreis metTransavia in de Economy Class Retourtransfer luchthaven - accommodatie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 11