televisie 139
z
n
'Nu ben ik bekend en heb ik wat bereikt'
Zanger Jerrel
vrijdag 21 december 2012
07:00 Een volmaakte kerst
met Kirstie en Phil 08:00
Tommy Teleshopping
13:00 Hestons feest 14:00
Oprah geeft weg 15:00 Een
nieuw huis in 60 minuten
16:00 Little house on the
Prairie 17:00 Een volmaak
te kerst met Kirstie en Phil
08:30 RTL Z Voorbeurs
09:00 RTL Z Nieuws 10:20
Ondernemend Nederland
10:40 RTL Z Nieuws 13:20
Special: De kijker aan zet
13:40 RTL Z Nieuws 14:40
Special: De kijker aan zet
15:00 RTL Z Nieuws 15:30
RTL Z opening Wallstreet
15:35 RTL Z Beursspel
15:50 RTL Z opening Wall
street 16:00 RTL Z Nieuws
16:20 De succesfactor
16:40 Special: De kijker aan
zet 17:00 RTL Z Nieuws
06:31 RTLTelekids: De
Schatkamer, Bibaboer-
derij, Little people, Bobo,
Sprookjesboom, Brand
weerman Sam, The adven
tures of Chuck and friends,
Chuggington, Burgers' Zoo
en Waarom, Ernst, Bobbie
en de rest, Elias, Strawber
ry shortcake, PipaPanda, Jo-
kie, TitaToverfeest, Sprook
jes van Klaas Vaak, Chloe's
closet, Bobo 10:00 Tel sell
15:01 RTLTelekids: Hallo
K3I, TitaToverfeest, Marjo
lein en het geheim van het
slaapzand, De Schatkamer,
Jungleclub, Ernst, Bobbie
en de rest, Vipo 17:10 The
nanny 17:40 The bold and
the beautiful
07:00 Een nieuw huis in 60
minuten 08:00 Tommy Te
leshopping 11:00 Astro TV
13:00 Tommy Teleshop
ping 14:10 Veronica's clo
set 14:35 According to Jim
15:05 MasterChef 16:00
Gordon Ramsay's Christ
mas cookalong: de bood
schappenlijst 16:10 Rea
dy steady cook 17:10
McLeod's daughters
06:01 Disney XD:Amerir
can dragon: Jake Long, Phi-
neas&Ferb, Het Speel
plein, Het hotelleven van
Zack Cody, Het Speel
plein, Quack Pack, Pair of
kings, The suite life on deck,
De Vervangers, Quack Pack,
Zeke Luther, Het hotelle
ven van Zack Cody, Kic-
kin' it, Mister Young, De
Vervangers, Quack Pack,
Kick Buttowski, Phineas
Ferb, Het Speelplein, Lab
Rats, The suite life on deck,
Pair of kings
o
18:00 Lachen om home 18:00 Helden van 7:
video's, Amuse
ment
Operation repo,
Reality
18:25 Politie Op Je Hie
len, Serie repor
tages
18:05 Judge Hatchett, 18:00 MasterChef, Kook- 18:00 Veronica's fun-
Reality wedstrijd niest videos, Amu-
18:35 Judge Maria Lo- sement
pez, Reality 18:10 According to Jim,
Comedy
18:40 According to Jim,
Comedy
19:00 Hart van Neder
land
19:20 Shownieuws
19:35 Wegmisbruikers!,
Verkeersprogram-
19:25 VI Vandaag, Dage- 19:00 The Ellen DeCe- 19:00 Achter gesloten 19:10 The big bang the-
lijkse update neres Show, Talk- deuren .Scripted ory, Comedy
show reality 19:35 The big bang the-
19:55 Ons leven met 19 ory, Comedy
kinderen, Reality
20:30 Harry Potter and 20:00 RTL 7 Darts: WK 20:00 The nanny, Co- 20:30 Law Order:
the half-blood 2013, Liveverslag medy Special Victims
prince, Fantasyfilm 20:30 Voetbal Interna- 20:30 The object of my
tional, Voetbaltalk- affection. Roman
show tische komedie
20:00 Two and a half
men, Comedy
Unit, Dramaserie 20:30 Storage wars, Reo-
lityprogramma
21:25 Law Order:
Special Victims
Unit, Dramaserie
22:30 Hart van Neder- 22:00 RTL 7 Darts: WK 22:45 The Ellen DeGe- 22:15 Without a trace, 22:20 Crimi clowns, Mis
tend 2013, Liveverslag neres Show, Talk- Misdaadserie daadserie
22:50 Piets weerbericht show
23:55 Operation Delta
Force 5: Random
Fire, Actiefilm
23:40 Dr. Phil, Talkshow 23:05 Achter gesloten 23:30 Scare tactics,
deuren (h), Scrip- Amusement
ted reality
01:45 Nachtmagazine
00:00 VI Vandaag
00:30 RTL Poker: Euro
pean PokerTour-
.Berlijn
01:30 Teleshop 7
01:31 Stoute meiden TV
05:00 Car tracks
00:30 Stoute meiden TV 00:05 Ons leven met 19 00:00 Veronica's Viral vi-
01:30 Post Mortem kinderen (h)
02:15 Tommy Teleshop- 00:35 McLeod's daugh
ters fh)
01:30 Ready steady
05:30 (tyoningwijs
02:20 Astro
cook(h)
>TV
deos
00:02 The big bang the
ory fh)
00:55 Nachtprogram
mering: Nacht
club live
00
o
%o
O
tJ
O
O
O
to
b
ro
ro
o
IO
W
actualiteiten sport film
Durf te denken
In de reeks tv-colleges over grote denkers die
tot de verbeelding blijven spreken, praat clas
sicus en publicist Arjen van Veelen over Sene
ca (4 v. Chr-65 na Chr.). Volgens hem moet
je elke dag nadenken over het eind van je le
ven. Alleen dan kom je tot inzicht in welke
dingen je belangrijk vindt en wat er niet toe
doet. En je moet met een 'lager' geplaatste
omgaan zoals je zelf door een hoger geplaats
te behandeld wilt worden.
Nederland 2, 15.30 uur
The Voice Kids
De naweeën van The Voice of Holland zijn
nauwelijks verwerkt, of het kleine zusje van
de tv-talentenshow begint weer.
RTL 4, 20.30 uur
Vijfjaar later: Matthijs van
Nieuwkerk
Jeroen Pauw praat met Matthijs van Nieuw
kerk. Vijfjaar geleden zei Van Nieuwkerk: „Ik
denk dat ik tot 2010 De wereld draait door pre
senteer. Als ik 50 ben, wil ik heel graag schrij
ven. Dat heb ilc te weinig gedaan en daar heb
ik altijd ontzettend veel plezier in."
Nederland 1, 22.50 uur
SHOW
zie onze website: showentv
Marianne Weber weer vrijgezel
Het is weer uit tussen Marianne Weber en Ri
ta van 't Hof. De 57-jarige zangeres verzoende
zich eerder dit jaar met haar ex, maar nu zijn
ze definitief uit elkaar, aldus Weber in het
AD. „Rita en ik zijn er uiteindelijk achter ge
komen dat, als je geen liefde meer voor elkaar
voelt, het zinloos is om voor de buitenwereld
een toneelstukje op te blijven voeren."
Christina Aguilera in zonnetje gezet
Christina Aguilera wordt extra in het zonne
tje gezet tijdens de People's Choice Awards
2013. Dat meldt Digital Spy. De zangeres
krijgt daar namelijk de titel People's Voice
2013 vanwege haar bijzondere bijdrage aan de
muziekindustrie en omdat ze met haar mu
ziek miljoenen mensen heeft weten te berei
ken. De awards worden 9 januari uitgereikt.
De Beckhams best geklede familie
De Beckhams zijn in Engeland uitgeroepen
tot best geklede familie. Het gezin kreeg maar
liefst 29 procent van de stemmen op de websi
te TVBet, dat meldt The Sun. In de competi
tie winnen Victoria en David het van de Kar-
dashians (tweede plek) en van Brad Pitt en
Angelina Jolie en hun kids (derde plek).
OVERIGE
Omroep Zeeland
07:00 Zeeland NU, Het Weer,
Dat is andere taal, Zeeuwse Top
40 clips, Verzeeuwigd 08:00
programmering zoals tussen
07:00 en 07:5611:00 Omroep
Zeeland Tekst-tv 18:00 Zeeland
NU, Het Weer, Zeeuwse Zaken,
Verzeeuwigd, Zeeland NU
19:23 Het Weer 19:29 Zeeuw
se Zaken 19:55 Verzeeuwigd
20:00 programmering zoals
tussen 18:00 en 19:00 23:23
Het Weer 23:29 Zeeuwse Za
ken 23:55 Verzeeuwigd
09:00 Radio 2 op één 12:00
Winterbedden 12:20 Dagelijk
se Kost 12:35 Blokken 13:00
Het journaal 13:30 Het Weer
13:35 ledereen beroemd 13:55
Thuis 14:20 Kaat& Co 14:50
New Tricks 15:40 Brothers
Sisters 16:20 Nigel Slater's Sim
ple Suppers 16:50 Clips 17:05
De topcollectie van... 17:35 Bu
ren 18:00 Het journaal 18:12
Het Weer 18:15 Dagelijkse
Kost 18:30 Blokken 19:00 Het
journaal 19:40 ledereen be
roemd 20:05 Het Weer 20:10
Thuis 20:40 Dagelijkse Kost
Kerstspecial 21:25 Café Corsari
22:15 Het journaal laat 22:30
Brothers Sisters 23:10 Keno
23:12 Euromillions 23:15 Het
Weer 23:20 Young Guns
09:00 TerZake 09:35 Reyers
Laat 10:15 Herfstbeelden
12:30 Programmering Ketnet
13:30 Extreme Dreams with
Ben Foggle 14:00 100" 14:02
Panorama 15:00 100" 15:02
Dockland 16:00100" 16:02
Desperate Housewives 17:00
100" 17:02 De keuze van...
18:00 100" 18:02 Solsidan
18:30 100" 18:32 Wild Europe
19:30100" 19:32 Fans of Flan
ders 20:00 TerZake 20:40 Voor
ik het vergeet 21:00 O Brother,
Where Art Thou? 22:45 Maga-
zinski 23:10 De Canvasconnec-
tie 23:40 Canvaslus
07:00 Breakfast 10:15 Heir
Hunters 11:00 Homes Under
the Hammer 12:00 You've
Been Scammêd 12:30 Cash in
the Attic 13:15 Bargain Hunt
14:00 BBC News at One 14:30
Regional News and Weather
14:45 Doctors 15:15 Escape to
the Country 16:00 BBC News
16:05 All New Show Me What
You're Made Of 16:30 The Cow
That Almost Missed Christmas
17:00 Blue Peter Christmas
Special 17:30 CBeebies Panto
18:15 Pointless Celebrities
19:00 BBC News at Six 19:30
Regional News and Weather
20:00 The One Show 20:30 Ni
gel Slater's 12 Tastes of Christ
mas 21:00 EastEnders 21:30
Outnumbered 22:00 Have I
Got News for You Christmas
Special 22:30 Live at the Apollo
23:00 BBC News at Ten 23:25
Regional News and Weather
23:35 The Graham Norton
Show
07:00 Tikkabilla 07:30 Balamo-
ry 07:50 Charlie and Lola 08:05
Cloudbabies 08:15 Everything's
Rosie 08:25 Bob the Builder:
Project Build It 08:35 Chug
gington 08:45 Octonauts
09:00 Tilly and Friends 09:10
Woolly Tig 09:15 Mike the
Knight 09:30 Timmy Time
09:40 Tweenies 10:00 Num-
tums 10:05 Abadas 10:15 Al-
phablocks 10:20 The Rhyme
Rocket 10:35 The Lingo Show
10:45 Something Special - Out
and About 11:05 Show Me
Show Me 11:35 Mr Bloom's
Nursery 11:551 Can Cook on
the Go 12:10 Mister Maker
Comes to Town 12:30 BBC
World News 13:00 Daily Poli
tics 14:00 Royal Upstairs Down
stairs 14:30 To Buy or Not to
Buy 15:15 The Weakest Link
16:00 Real Rescues 16:45
Wanted Down Under Revisited
17:30 Flog It! 18:15 Put Your
Money Where Your Mouth Is
19:00 Celebrity Eggheads
19:30 Strictly Come Dancing -
It Takes Two 20:30 Christmas
University Challenge 21:00
Mastermind 21:30 An teland
Parish 22:00 Westminster Ab
bey 23:00 Ql 23:30 Newsnight
09:00 Tagesschau 09:05 Rote
Rosen 09:55 Sturm der Liebe
10:45 Brisant 11:00 Tagesschau
11:05 ARD-Buffet - Leben ge
nieten 12:00 Tagesschau 12:15
ARD-Buffet - Leben genieten
13:00 ARD-Mittagsmagazin
14:00 Tagesschau 14:10 Rote
Rosen 15:00 Tagesschau 15:10
Sturm der Liebe 16:00 Tages
schau 16:10 Nashorn, Zebra
Co. 17:00 Tagesschau 17:15
Brisant 18:00 Verbotene Liebe
18:50 Null gewinnt 19:45 Wis
sen vor 8 Werkstatt 19:50 Das
Wetter im Ersten 19:55 Börse
im Ersten 20:00 Tagesschau
20:15 Little Lord Fauntleroy
21:55Tagesthemen 22:08 Das
Wetter im Ersten 22:10 Tatort
23:40 Kommissar Beck - Die
neuen Falle
09:00 Heute 09:05 Voile Kanne
- Service taglich 10:30 Notruf
Hafenkante 11:15 SOKO Wis-
mar 12:00 Heute 12:10 Dreh-
scheibe Deutschland 13:00
ARD-Mittagsmagazin 14:00
heute - in Deutschland 14:15
Die Küchenschlacht 15:00 Heu
te 15:05 Topfgeldjager 16:00
heute-in Europa 16:10 Die
Rettungsflieger 17:00 Heute
17:10 Hallo Deutschland 17:45
Leute heute 18:05 SOKO Wien
19:00 heute 19:20 Wetter
19:25 Schafkopf - A bissel was
geht immer 20:15 Ein Fall fiir
zwei 21:15 SOKO Leipzig
22:45 Heute Journal und Wet
ter 23:12 Wetter 23:15 Aben-
teuer Forschung
SüSk*:
07:20 Erlebnisreisen-Tipp: Erz-
gebirge - Weihnachtszeit im
Land derSpielzeugmacher
07:30 Nordtour Spezial: Weih-
nachten auf den Ostfriesischen
Insein 08:30 Das WDR-Ad-
ventskonzert 10:00 Lokalzeit
10:30 Aktuelle Stunde 11:10
Giraffe, Erdmannchen Co.
12:00 Pinguin, Löwe Co.
12:45 WDRaktuell 13:00Ser-
vicezeit 13:30 In aller Freund-
schaft 14:15 Mord ist ihr Hobby
-154. Gefahrliches New York
14:58 WDRaktuell 15:00
Tischlein deckdich 16:00 WDR
aktuell 16:15 daheim unter-
wegs 18:00 Lokalzeit 18:05
hier und heute 18:20 Service-
zeit Reportage 18:50 Aktuelle
Stunde 19:30 Lokalzeit 20:00
Tagesschau 20:15 Doku am
Freitag: Dynastien in NRW -
Lambertz - Die Printenkönige
aus Aachen 21:00 Der Vorko-
ster 21:45 KölnerTreff 23:10
WDR aktuell 23:15 Fernseha-
bend
07:20 Carwarriors 08:10
Wheeler dealers 09:50 Extreme
engineering 10:40 Auction
Kings 11:30 Fifth gear 12:20
Howto command a nuclear
submarine 13:10 Mythbusters
14:00 How it's made 14:55 Un
chained reaction 15:50 Ulti
mate survival 16:45 Cafe racer
17:10 Chasing classic cars
18:05 Auction Kings 19:05 Ex
treme engineering 20:00 Dual
survival 21:00 Stan Lee's super-
humans 22:00 Dynamo: magi
cian impossible 23:00 Surviving
the cut
07:00 Alaska wing men 08:00
The dog whisperer 09:00 Mon
ster fish 10:00 Made in NL
11:00 Strippers - Cars for cash»
12:00 The dog whisperer 13:00
UFO Europe: Untold Stories
14:00 Alaska state troopers
15:00 UFO UK 16:00 Megafac-
tories 17:00 Made in NL 18:00
Strippers: Cars for cash 19:00
The dog whisperer 20:00
Megafactories 21:00 Big, big
ger, biggest 22:00 American
Gypsies 23:00 Big, bigger, big-
07:40 Cats 101 08:30 Extraor
dinary dogs 09:20 Daniel and
our cats 10:10 A nose for crime
11:00 Michaela's animal road
trip 11:50 Wildlife SOS 12:15
Bondi vet 12:45 Animal cops
South Africa 13:40 Daniel and
our cats 14:35 Cheetah king
dom 15:00 World's worst mum
15:50 Say yes to the dress
16:15 I didn't know I was preg
nant 16:40 Kitchen boss 17:30
LA Ink 18:20 Ultimate cake-off
19:10 Beauty the Geek Aus
tralia 20:00 Say yes to the dress
20:301 didn't know I was preg
nant 21:00 Mob wives 22:00
TLC Doc 23:00 Confessions of
an animal hoarder 23:55 On
the case with Paula Zahn
Umizoomi 10:35 DirkScheele
10:50 Go Diego Go!11:10Pie-
ter Post 11:25 Thomas de
Stoomlocomotief 11:35 My lit
tle pony 12:00 Shaun.het
schaap 12:05 Victorious 12:30
Wingin' it 12:55 iCarly 13:20
Spongebob 13:45 Barnyard
14:35 My life as a teenage ro
bot 14:55 Fairly odd parents
15:40 Fanboy Chum chum
16:05 Pinguïns van Madagascar
16:20 Spongebob 16:45 De
kleine kerstman 17:20 Nick
Battle 17:45 Big time rush
18:05 Nick Battle 18:25 Fred:
The Show 18:40 iCarly 19:05
Cheeeese 19:15 Drake Josh
19:45 Ned's survivalgids 20:05
Spongebob 21:00 Victorious
21:20 iCarly 21:45 Wingin'it
22:10 Big time rush 22:35 De-
grassi 00:10 Victorious 00:30
iCarly
07:00 Top 7 at 7 07:30 MTV
Breakfast club 10:00 3 from 1
11:05 Snooki Jwoww 13:25
Made 14:15 16 and pregnant
15:00 Moneymakers 15:25
Awkward 16:35 Degrassi: The
next generation 18:20 Teen
mom 19:05 World stage 20:00
Punk'd 20:50 Jersey shore
22:50 Punk'd 23:15 Nitro circus
06:30 Télématin 08:00 Journal
télévisé Radio Canada 08:25
TV5Monde, le journal 08:40
Couleurs Outremers 09:05
Rash 09:10 Les escapades de
Petitrenaud 09:35 Cötéjardins
10:00 Flash 10:05 En paysde...
10:30 Nec plus ultra 11:00
Flash 11:05 Foudre 11:30 Plus
belle la vie 12:00 Flash 12:05
Epicerie fine 12:30 Frankreich -
Wild und schön 13:30 Journal
télévisé de la RTBF 14:00 Nos
retrouvailles 15:35 Peuples du
monde 16:00TV5Monde, le
journal 16:30 Questions pour
un champion 17:00 Flash 17:05
Une heure sur Terre 17:45 Nou-
vo 18:00 TV5Monde, le journal
18:20 L'invité 18:35 Emission
spéciale Mali 20:05 Peuples du
monde 20:30 Journal de France
2 21:00Trafics22:50 Le des
sous des cartes 23:00 TV-
5Monde, le journal 23:10 Jour
nal de la RTS 23:40 TV5Monde,
le journal Afrique 00:00 Action
spéciale douanes
Comedy Central
07:05 Seabert 07:25 Kuifje
07:50 Snorkels 08:10 My little
pony 08:35 Heidi 09:00 Sein
feld 09:50 Spin city 10:35
Scrubs 12:30 Seinfeld 13:20
Spin city 14:05 Scrubs 15:35
The Cleveland show 16:25
Community 16:50 Scrubs
17:10 Friends 17:35 Go on
17:55 Family guy 18:20 South
Park 18:45 Community 19:05
The office 19:30 Family guy
19:55 The Cleveland show
20:20 South Park 21:00 The Big
white 22:55 Seinfeld 23:45
Spin city
08:30 Rodelen: World Cup
09:00 Alpineskiën 10:00 Ten
nis: Australian Open 11:00
WATTS 12:00 Alpineskiën
13:00 Voetbal 14:00 Snooker:
Internationaal Kampioenschap
15:00 Mats point 15:30 Tennis:
Roland Garros 17:00 Snooker:
Kampioenschap van Groot-Brit-
tannië 18:45 Paardensport:
Show Jumping 19:45 Timber-
sport series: WK 20:45 Sterkste
man: Champions League 21:45
Bowling: PBA Tour 22:45 Horse
racing time 23:00 Auto/motor-
sport: GTA Race to Dubaï23:15
Dansen: World Latin Masters
07:00 World Report 09:00
World Sport 09:30 African
Voices 10:00 World Business
Today 10:45 CNN Marketplace
Middle East 11:00 Amanpour
11:30 Talk Asia 12:00 World
One 13:00 Piers Morgan To
night 14:00 News Stream
15:00 World Business Today
16:00 International Desk 17:00
The Brief 17:30 News Special
18:00 World Sport 18:30 In
side Africa 19:00 International
Desk 20:00 Quest Means Busi
ness 21:00 Amanpour 21:30
CNN NewsCenter 22:00 Con
nect the World with Becky An
derson 23:00 Amanpour 23:30
World Sport
06:20 Roary de Racewagen
06:30 Dora 06:55 Spongebob
07:25 Big time rush 07:55 Luc
ky Fred 08:15 T.U.F.F. Puppy
08:35 Dora 09:55 Olive the Os
trich 10:05 Pirn Pom 10:15