Vermagerde dj's spekken de opbrengst zeeland 121 Sefora (8) bakt voor baby's HIÜTÜ MacBook Pro 13-inch BDMonT 30% KORTING donderdag 20 december 2012 Kil'k voor ^et 'aatste nieuws ook op: www.pzc.nl Koopjesjagers, liefhebbers van klassieke muziek, kinderen... Het Glazen Huis in Oostkapelle trok woensdag vogels van divers pluimage. En allemaal deden die een duit in het zakje. Zelfs ver mageren levert de drie Serious Request dj's geld op. door Henk Postma OOSTKAPELLE - Bij het betreden van hun Glazen Huis wogen de drie radiomakers samen 268 kilo. Voor elke kilo die ze tijdens de ac tie kwijtraken, telt de Oostkappel- lenaar Adriaan Geldof 2,50 euro neer. „Wie doet mee?!", spoort hij bezoekers aan. Het was één van de bijna vijftien nieuwe acties die geboren zijn MIDDELBURG - „Ik was 30 cm en woog nog geen kilo." Zelf was Se fora Ruedisueli (8) uit Middelburg ook te vroeg geboren. „Maar geluk kig zijn de ziekenhuizen in Neder land heel goed." Daarom komt ze nu in actie voor kinderen die in minder gelukkige omstandighe den ter wereld komen. Woensdag bakte ze cakejes bij Charleys Cup cakes. Ze verkoopt de cakejes voor 2,50 euro per stuk ten bate van Se rious Request, dat geld inzamelt voor de bestrijding van kindersterf te in arme landen. „Wat we verdie nen, geef ik aan het Glazen Huis zodat ze de ziekenhuizen in arme landen beter kunnen maken en al le kinderen net zo groot en ge zond kunnen worden als ik." Sefora is te zien op sinds Oostkapelle Serious Request dinsdagavond van start ging. De teller van de actie staat inmid dels op 10.248,24 euro. Grote klap pers gisteravond waren de ruim 1800 euro die het Sing@Sea koor meebracht naar zijn optreden en de 1500 euro van een gouden brui loft in Westkapelle. Ook de kleintjes tellen. De kraamafdeling van het ADRZ do neert vijf euro voor elke baby die daar wordt geboren. Opgevrolijkt door hun tv-helden SpongeBob en Bob de Bouwer stopten kinde ren hun spaarcentjes in de brieven bus. Anderen lieten zich onder handen nemen door de kapster of de nagelverzorgster tijdens de tweedehands kledingbeurs aan de overkant van de straat. Het was daar meteen goed druk. Keuze genoeg ook. De vier initia tiefneemsters sleepten bijna hon derd zakken kleding aan, afkom stig van vrienden en bekenden. Na twee uur zat er al zo'n vijfhon derd euro in de knip. Woordvoer ster Christiane van der Rest houdt de eindopbrengst nog even ge heim. Die wordt pas later in de week bekend gemaakt tijdens de officiële overhandiging. Dat geldt ook voor de opbrengst van de eerder gehouden boeken beurs. Zeker is al wel dat die meer dan duizend euro opleverde. En zo gaat het maar door. Het concert van het Madrigaalkoor trok gistera vond ruim honderd bezoekers en ook dat leverde een dikke zeven honderd euro op. De livestream naar de internetme dia kwam gisteren ook op gang, hoewel niet alle webbrowsers die oppikken. Met de juiste browser (o.a. Internet Explorer) ook te vol gen op www.pzc.nl/seriousrequest wmEa&s&xxeos&x 3 Ruedisueli als cakejesl Doet meer dan ooit. Sneller dan ooit. Je krijgt daarnaast één Mac training t.w.v. 79,- gratis bij aanschaf van een Mac bij Amac. APELLE! 5 euro per geboren baby De kraamafdeling van het ADRZ do neert vijf euro voor elke baby die daar tot kerst wordt geboren. KORTINGEN BIJ BOMONT OP ONZE NAJAARSCOLLECTIE Heren Kids-kleding van o.a: Gaastra. Tommy Hilfiger, Gëddes Gillmore. Marco Polo, McGregor, Gant Geisha M.u.v. onze nieuwe cgllecties. www.bomont.nl korting op alle stijlen met uitzondering van de Classic Collectie OP KERSTARTIKELEN Amac Dé Apple expert bij jou in de buurt. .v.a-mac.nl 0900 - 1588 Bergen op Zoom Breda Middelburg Roosendaal

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 55