Ovar Jedsn Grietje Schmid - van de Kreeke -32 I familieberk donderdag 20 december 2012 (J| IDenseniinq.nl Bedroefd maar toch dankbaar dat aan zijn lijden nu een einde is gekomen, delen wij u mede dat na een langdurige ziekte, die hij op bewonderenswaardige wijze heeft gedragen, een einde is gekomen aan het leven van mijn lieve zorgzame man, onze vader en opa Izaak Hamelink -Sjaak- Koudekerke 10 maart 1930 Middelburg 18 december 2012 Middelburg: G.C. Hamelink-Goedhart Middelburg: Jacqueline Hamelink Johan Vroomen Aynsley Angela en Colin Patrick Oost-Souburg: Jan Hamelink Gerda Snitselaar Middelburg: Marco Hamelink Caroline van Zalen Mitchell Jordi Correspondentieadres: Buitenruststraat 97 4337 EK Middelburg De uitvaartdienst zal worden gehouden op vrijdag 21 december om 10.30 uur in het uitvaartcentrum aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal de begrafenis om 11.30 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Koudekerke. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in boven vernoemd uitvaartcentrum. Onze speciale dank gaat uit naar dokter de Laat en het verzorgend personeel van Verpleeghuis Buitenrust, afdeling Branding. "Heel bijzonder, heel gewoon, gewoon een heel bijzonder persoon. Met veel verdriet in ons hart moesten wij geheel onverwacht afscheid nemen van onze lieve zoon, broer, zwager en oom Johannes Jan Hamelink (Hans) echtgenoot van Petra Hamelink-Verveer, in de leeftijd van 58 jaar. Wij wensen Petra, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Kapelle: Pa en Ma Hamelink Eddie en Janny Dick en Jeannet Vlissingen: Paul en Coby 's-Gravenpolder: Comé en Karin Kruiningen: Peter en Linda Neven en Nichten Kapelle, 19 december 2012 Lieve Remco Intens, warm en betrokken ging je door dit leven sprankelend, stilstaand, struikelend verdween je in die tunnel waar jij jouw uitweg vond zo ging je van ons heen - alleen- Met gevoelens van verdriet en verbijstering geven wij u kennis van het plotseling heengaan van onze lieve Remco Koster 2 februari 1984 f 18 december 2012 Marita Ad en Jannet Pascal en Maaike Lindy en Kevin Oma Koster Oma Stoel Leo en Adrie Marien en Carola - Britt herinnering - Correspondentieadres: Roggenplaat 65 4301 WZ Zierikzee Zaterdag 22 december gedenken we om 10.30 uur het leven van Remco in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na het afscheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Met verslagenheid nemen we afscheid van REMCO Oma Koster-Klippel Rini en Cora Nicole en Daniël Paul Ronnie en Katinka Esmee Stef Zierikzee, december 2012 Een oceaan om te verzuipen een dag of wat een held te zijn Laat die ander nu maar kruipen Een oceaan vol tranen is van mij Lieve Remco we zullen je mooie, lieve lach nooit vergeten!! Jouw vrienden: Marien, Bianca, Lisa, Rob, Marcel, Janita, Dennis, Marijke Sterven is afscheid nemen en blijven voortleven in de herinnering van hen die van je hielden. Verdrietig, maar met dankbare herinnering aan alle liefde die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis van het overlijden van onze moeder, oma en omi weduwe van Willy Max Schmid De Rijp, 9 januari 1928 Goes, 14 december 2012 Annie Sentse - Schmid Henk Sentse Maxim en Lucia Lars, Finn Astrid en Cindy Bedankt voor alle liefde en vriendschap die ik tijdens mijn leven mocht ontvangen. Grietje Correspondentieadres: Spinellihof 46 4463 GP Goes Overeenkomstig haar wens heeft de crematie in stilte plaatsgevonden op woensdag 19 december 2012 te Middelburg. Enige en algemene kennisgeving Wat was is geweest A.Roland Holst jl J i; Toch nog onverwacht is na een kortstondig ziekbed j overleden onze vader, schoonvader en opa Jacobus Gerardus Ouwendijk sinds 2009 weduwnaar van Josephine Pauline Victorine Boerbooms 17 oktober 1928 t 12 december 2012 Goes: Margot Vroegop - Ouwendijk Ernst Vroegop Amsterdam/ Antwerpen: Anneclaire en Marius Rotterdam: Ralph en Carmen Clinge: Annique Ouwendijk Correspondentieadres: .Aartjeskreek 2 4565 AE Goes I De crematieplechtigheid heeft in besloten familiekring plaatsgevonden. I mi! Jim II Cll 111 I II,II 1 Elk verlies heeft zijn eigen verdriet Toch nog onverwacht overleden mijn geliefde zwager SJAAK Kees Hamelink Cathrien Hamelink-Tissink ACM. - V-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 16