Colofon Familieberichten 0 fHensenlinq.nl dinsdag 18 december 2012 Bedroefd hebben we kennis genomen van het overlijden van de heer Andries van Boven Hij was 15 jaar een zeer gewaardeerde vrijwilliger van SVRZ locatie 't Gasthuis. We zullen zijn betrokkenheid en inzet missen. Wij wensen zijn echtgenote en verdere familie veel sterkte bij hel verwerken van dit verlies. Namens vrijwilligers, cliënten en medewerkers. Peet Kruidenier, locatiemanager SVRZ locatie 't Gasthuis Gabrielle Davits, voorzitter directie SVRZ Geschokt zijn wij door het onverwachte overlijden van onze gewaardeerde collega Sjaak de Bue Sjaak is ruim 34 jaar in dienst geweest van DELTA Industriële Reiniging B.V. Wij verliezen in Sjaak een fijne collega waarmee we vele jaren prettig hebben samen gewerkt. Ons medeleven gaat uil naar zijn zonen, schoon dochters, kleindochter en verdere familie. Namens directie en medewerkers van DELTA Industriële Reiniging B.V. Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl 1 www.familieberichtenonline.nl ROUWBEDANKING Voor uw belangstelling en deelneming welke wij mochten ontvangen na het overlijden en tijdens de uitvaartdienst van Julma Buysrogge weduwe van Honoré Freyser betuigen wij u onze oprechte dank. Uw aanwezigheid, woorden van troostkaarten en andere vormen van medeleven zijn een hele steun om dit verlies te helpen dragen. Namens: de families Freyser en Buysrogge kinderen, klein- en achterkleinkinderen Hulst, december 2012. Onverwachts moesten wij afscheid nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante Ellie Ruissen de Fouw echtgenoot van Janus Ruissen, Wij wensen Janus, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Terneuzen: Riet en Pierre Lauret Westdorpe: Addy en Frans Noens Terneuzen: Minnie de Fouw Neven en nichten Terneuzen, 17 december 2012 Heden bereikte ons hel bet icht dat is overleden de heer Willy Thilleman oud-medewerker van onze school. Wij wensen zijn kinderen, kleinkinderen en overige familieleden alle sterkte toe om dit verlies te dragen. Namens alle geledingen van het Zwin College, F.C.M. Neefs, bestuurder/algemeen directeur

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 63