Ovsrlailsn r't Zuster Maria Gemma 0 IHensGniinq.nl dinsdag 18 december 2012_ I 27 Een Zeeuw die sterft wordt uit de vaart der tijd genomen. Op 16 december 2012 is, na een dapper gedragen ziekte, door Cod ontnomen Johannes Jacobus Stokmans Jan echtgenoot van Maatje Johanna de Leeuw in de leeftijd van 75 jaar. Maatje Stokmans-de Leeuw Huub en Jantine Mart, Peter, Anne, Rik, Ju Ha, Nik! Kees en Ken Hasnaree, Patnaree Ellen Mirjam en Cerard Mike, Haira 'Speciale dank gaat uit naar iedereen die Jan heeft bijgestaan.' Correspondentieadres Ina Boudier-Bakkerlaan 4 4481 DB Kloetinge De gedachtenisdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden op donderdag 20 december om 11.00 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Celdeloozepad 20 te Goes. Voorafgaand is er van 10.30 tot 10.50 uur gelegenheid om afscheid te nemen. De begrafenis zal omstreeks 12.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kloetinge. Aansluitend is er gelegenheid tot samenzijn en condolean ce in de koffiekamer van bovengenoemd rouwcen trum. In plaats van bloemen graag een gift voor het HWF in de collectebus bij het condoleanceregister. Met veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze neef Jan Stokmans Wij wensen Maatje heel veel sterkte toe. Goes: Terneuzen: 's Cravenzande: Zoetermeer: Kloetinge: 's Gravenpolder: Goes: Geldermalsen: Capelle a/d IJssel: Hansweert: Wil en Ad Verhage Adrie en Corrie Paauwe Margreet Buisman Cees en Loes Buisman Adrie en Teresa Jacobs Cerry en Piet de Jonge Marga en Jan Harinck Albertine Jacobs en Rudi Sjardijn Wim en Carolijn Jacobs Marleny Jacobs en Willy Bus Na een geduldig gedragen lijden werd onze geliefde zwager en oom Jan Stokmans door de Heere van ons weggenomen. Waarde: Johan Koster in liefdevolle herinnering Joke Koster-de Leeuw St-Willibrord: Johan de Leeuw Bets de Leeuw-de Bruyne Rilland: Huib de Leeuw Anny de Leeuw-Westveer 's-Cravenpolder: Rinus de Leeuw Katrien de Leeuw-Zandee Piershil: Wim Boender Truus Boender-de Leeuw Krabbendijke: Jan de Leeuw Ella de Leeuw-van Luyk neven en nichten Kloetinge, 17 december 2012 En toch telkens weer zullen we je tegenkomen, zeg nooit: "Het is voorbij". Slechts je lichaam werd ons ontnomen niet wie je was en ook niet wat je zei. Vol dankbaarheid voor alle goede zorgen en liefde die wij van haar mochten ontvangen geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en oma-Sluis Martha Cornelia Tas-Aerts weduwe van Andre Tas 26 november 1920 te Sluis 117 december 2012 te Terneuzen Maldegem: Magda en Antoine D'Hooge-Tas Mariska en Björn Liam, Lars Sluis: Lies Tas Judith Esther Pico Sluis: Leo en Charlotte Tas-Vermeersch Michaël Christophe en Trêna Jelte, Yorben, Fenna Oostburg: Mieke+ en Walter van Hee-Tas Maureen en Bart Tristan, Eva, Guusje, Mieke Ralph en Marin Sem Sluis: Greet Tas Tommie Correspondentieadres: Ridderstraat 66, 4524 BT Sluis Moeder is thuis in haar kamer in Rozenoord. De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 21 december om 15.00 uur in woonzorgcentrum Rozenoord, Hoogstraat 58 te Sluis. Aansluitend is de begrafenis op de begraafplaats aldaar. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Dag lieve, lieve ma, rust zacht Greet Tommie en Pico -i Lieve Oma, Je was veel meer dan alleen een Oma. Je was onze tweede moeder. Bedankt voor al je liefde en je zorgen. We houden heel veel van je. Je blijft voor altijd in ons hart Veel liefs van Esther en Judith Pi co'II' en Tom mie# Korte tijd nadat we afscheid moesten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma, moeten wij nu plotseling afscheid nemen van onze lieve vader, schoonvader, opa en overopa Jan Pieter Karreman - Jan - Wissen kerke, 3 september 1930 t Oost-Souburg, 16 december 2012 Goes: Anne Marie Joyce en Robin Dani en Jordy Kapelle: Peter en Arianne Lindy Dion Alma en Nicky, Ice Davy en Melissa Correspondentieadres: Klaproos 5 4421 MA Kapelle Er is gelegenheid om afscheid te nemen op donderdag 20 december van 12.30 - 13.00 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Aansluitend wordt om 13.15 uur de afscheidsdienst gehouden, waarna omstreeks 14.30 uur de begrafenis plaatsvindt op de algemene begraafplaats te Ritthem. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Plotseling uit ons midden Jan Karreman Broer, zwager en oom van Biervliet: Els en Rein Boeije-Karreman en kinderen Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Ik weet dat mijn verlosser leeft en dat ik op de jongste dag zal verrijzen. In "De Leystroom" te Breda is, gesterkt door het H. Sacrament van de Zieken, overleden onze beminde medezuster Antonia Adriana Hack Franciscanes van de congregatie "Alles voor Allen" Geboren te Oud-Gastel, 30 oktober 1918 Geprofest, 2 februari 1946 Overleden, 17 december 2012 Namens medezusters en familie De beer mr. M.J.H. Marijnen, voorzitter bestuur Mgr. Hopmansstraat 2 4817 JS Breda De uitvaartliturgie, waarbij u wordt uitgenodigd, wordt gevierd in de kapel van Maria Mater Dei, Mgr. Hopmansstraat 2 te Breda, op donderdag 20 december om 11.00 uur, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de R.K. Begraafplaats "Zuylen", ingang Haagweg 332 te Breda. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze zwager en oom Jan Karreman Oost-Souburg: Willem Joosse in herinnering Cor van Dijk in herinnering Vlissingen: Matthy Liek Joosse in herinnering Jaap Liek Oost-Souburg: Adri Joosse Mia Joosse Harpe in herinnering West^Souburg: Gerrit Joosse Lenie Joosse Schout Schoonhoven: Sjaak Joosse Ans Joosse Jasperse Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 61