Q Hl familieberichten c» Wat blijft is de emotie... (H fllensgnlinq.nl dinsdag 18 december 2012 I 29 Na een lang, zorgzaam maar vreugdevol leven, is onverwachts, in de leeftijd van 101 jaar, van ons heengegaan onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Pieternella Cornelia Hogenstein - Schoonaard Ridder in de Orde van Oranje Nassau echtgenote van Marinus Hogenstein f 26 september 1999 Nemi en Ada Yvonne en Casper Marijn, Evy Niels en Mellanie Robin Fién.en jaap in herinnering Jaap en Suzan Anne, Ëmma f, Pirn Nicole en Michel Nick, Jan, Mark Joost en Joke Krista en Mehmet Quinten, Ilse Basen Petra Daan, Amber Hans en Tonny Marcel en Elly Peter en Janneke Marianne en Jan Paul en Nienke Tim Burgh-Haamstede, 16 december 2012 Allévo "Duinoord", kamer 303 Correspondentieadres: 't Lage Burgh 16 4328 PB Burgh-Haamstede De dankdienst voor haar leven zal donderdag 20 december gehouden worden in de kerk van de Hervormde gemeente, Burghsering 33 te Burgh, aanvang 13.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de begraafplaats te Burgh, omstreeks 14.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Koebel", Zandstraat 5 te Burgh. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Allévo "Duinoord" voor de liefdevolle zorg en aandacht aan onze moeder en oma gegeven. Bedroefd zijn wij door het overlijden van Bram de Nooijer Zijn behulpzaamheid en vriendschap zijn voor ons een blijvende herinnering. Jos Audenaert Jaap en Catrien Paauwe Jos van Gameren Adri en Tannie Gideonse Henk Ridderbos en Sabine Beckmann Johan en Bianca Schout Maarten en Riet Wattel Frank en Willie Bouman Wij wensen de familie veel sterkte toe. Gapinge, 15 december 2012 Uit onze vriendenkring is weggenomen Bram de Nooijer Wij wensen Els, kinders en kleinkinders veel sterkte toe. Jaap en Riet de Visser Herman en Ina Wondergem r i famiiieberichtenonline.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons erelid Bram de Nooijer Gedurende een lange periode is Bram zeer actief betrokken geweest bij de paardenvereniging de Gouwe Reijers. Wij zullen hem missen. Wij wensen de familie véél sterkte toe. Bestuur en leden van paardenvereniging de Gouwe Reijers Serooskerke Plötzliche erwartete Stille. Die Farben sind gebrochen. Regentropfen als glitzernde Tranen auf die Baume. Die Zeit steht Still. Trost in Erinnerung. Pieternella Johanna van de Kassteele 21-04-1943/15-12-2012 We hebben je lief.... ingolstadt Anneke van de Kassteele Dr. Heribert Lindner Je vechtlust was enorm Je positieve houding een voorbeeld voor iedereen Maar die slopende ziekte was te sterk Zo verraderlijk, zo gemeen Met veel verdriet in ons hart moesten wij afscheid nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante Nelly Magito van de Kassteele Dien en Wim Ketting Andre en Jacolien Jan en Jacqueline Jacqueline en Andre en kinderen •ij «s essgggjBjSBi

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 29