dinsdag 18 december 2012 fIlensQnlinq.nl Met een hart vol verdriet, maar dankbaar voor alle liefde die wij van hem mochten ontvangen, geven wij u kennis dat is overleden mijn lieve man, vader, schoonvader en onze opa Jan Arie Klop Zevenbergen, 30 juni 1928 Wemeldinge, 16 december 2012 Wemeldinge Wemeldinge Wemeldinge Krabbendijke P. Klop - de Heere Trudi en Wim Johnny en Anneke Jolanda en Matthieu Spoorlaan 44 4424 CM WEMELDINGE De uitvaartdienst vindt plaats op donderdag 20 december om 10.30 uur in de Maartenskerk te Wemeldinge. Aansluitend zal de begrafenis plaats hebben op de Algemene Begraafplaats te Wemeldin ge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in de Maartenskerk. Tot aan de begrafenis liever geen bezoek aan huis. Intens verdrietig, maar met diep respect voor de strijd die hij heeft geleverd moeten we na vele jaren van vriendschap afscheid nemen van onze lieve ome Jan Wij wensen tante Prina, Trudy en Wim, Johnny en Anneke, Jolanda en Matthieu veel sterkte. Cees en Trees van der Veer Patrick en Marja Chantal Wemeldinge, 16 december 2012 Aan een hechte vriendschap kwam een eind. We hebben afscheid moeten nemen van Jan Klop André, Marleen en Aimée van de Vreede Verdrietig hebben wij kennis genomen van het over lijden van de heer Jan Klop We zullen hem herinneren als een bijzonder warm mens voor onze familie. Wij wensen Prina, kinderen en kleinkinderen sterkte toe met het dragen van dit verlies. Familie van der Jagt Familie Scheepe Korte tijd nadat we afscheid moesten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma, moeten wij nu plotseling afscheid nemen van onze lieve vader, schoonvader, opa en overopa Jan Pieter Karreman - Jan - Wissenkerke, 3 september 1930 t Oost-Souburg, 16 december 2012 Goes: Anne Marie Joyce en Robin Dani en Jordy Kapelle: Peter en Arianne Lindy Dion Alma en Nicky, Ice Davy en Melissa Correspondentieadres: Klaproos 5 4421 MA Kapelle Er is gelegenheid om afscheid te nemen op donderdag 20 december van 12.30 - 13.00 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Aansluitend wordt om 13.15 uur de afscheidsdienst gehouden, waarna omstreeks 14.30 uur de begrafenis plaatsvindt op de algemene begraafplaats te Ritthém. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Plotseling uit ons midden Jan Karreman Broer, zwager en oom van Biervliet: Els en Rein Boeije-Karreman en kinderen Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Geschokt zijn wij door het onverwachte overlijden van onze gewaardeerde collega Sjaak de Bue Sjaak is ruim 54 jaar in dienst geweest van DELTA Industriële Reiniging B.V. Wij verliezen in Sjaak een Fijne collega waarmee we vele jaren prettig hebben samen gewerkt. Ons medeleven gaat uit naar zijn zonen, schoon dochters, kleindochter en verdere familie. Namens directie en medewerkers van DELTA Industriële Reiniging B.V. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze zwager en oom Jan Karreman Oost-Souburg: Willem Joosse in herinnering Cor van Dijk in herinnering Vlissingen: Matthy Liek Joosse in herinnering Jaap Liek Oost-Souburg: Adri Joosse Mia Joosse Harpe in herinnering West-Souburg: Gerrit Joosse Lenie Joosse Schout Schoonhoven: Sjaak Joosse Ans Joosse Jasperse Neven en nichten Paula Koster - Hulmer 20 juli 1930-14 december 2012 Ik heb het teven zo lief!!! Daarom had ik graag langer willen genieten van al het moois om mij heen, van mijn allerliefste familie en mijn dierbare vrienden en vriendinnen. Maar het mocht niet zo zijn. Moe moeilijk het ook is om dat alles los te moeten laten het is goed zo. Ik kan terugzien op een prachtig en rijk leven; gezegend met al het goede. Een lang en liefdevol huwelijk met Piet, mijn allerliefste zoon Martin en schoondochter Wilma, drie prachtige kleinkinderen Aron, Esra en Yosja en ontelbare vrienden en vriendinnen die mijn leven verrijkt hebben. En dan is er nog mijn muziek; als accordeoniste, pianiste en organiste heb ik vele duizenden feestelijke momenten mogen opluisteren en heb ik enorm en veelvuldig mogen genieten van de muziek van anderen. Wat een rijkdom. Dat het slotakkoord van mijn leven sneller klonk dan gehoopt doet helemaal niets af aan de pracht van mijn leven. Met heel mijn hart wil ik de medewerkers van de Thuiszorg/Zorgstroom en Sint fans Hospice De Casembroot bedanken voor hun warme en deskundige zorg. En tegen alle lieve mensen die mijn levenspad hebben gekruist zou ik willen zeggen: dankjewel voor jullie bijdrage aan een leven vol warmte en liefde Treur niet om mij, geniet van iedereen die je dierbaar is. iedere dag die je gegeven is. Een dikke kus en lie ve groet Paula Koster Hof ter Veste 97 - 4333 HH Middelburg [4*- 20 juli 1930-14 december 2012 a Uit liefde geboren, in liefde geleefd Omringt met liefdetot het einde Onze allerliefste moeder, schoonmoeder, oma, tante, vriendin, toonbeeld van verdraagzaamheid en naasten liefde, ambassadrice van bescheidenheid en dankbaarheid en muzikale Koningin van bruiloften en partijen is herenigd met haar grote liefde Piet. In alles wat we doen, denken, voelen zullen we je blijven tegenkomen. Jouw liefde is verankerd in iedere vezel van ons lichaam, in ons hart en tot in iedere uithoek van ons gevoelnu, straks en voor altijd. Aller-, allerliefste Paula; we houden zo veel van jou Overeenkomstig haar wens hebben wij Paula in besloten kring begraven. Martin en Wilma Koster Aron Cindy Esra Redouan Yosja Dorpsstraat 55,4352 AB Gapinge Verdrietig zijn we voor Frans en Anneke dat hun moeder en schoonmoeder mevrouw L.H. Sanderse-Houtekamer (tante Leu) op de leeftijd van 89 jaar is overleden. Gezamenlijk koesteren wij de herinneringen. Yerseke, 15 december 2012

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 28