Üvafróüzn Antonie Victor de Nooij IHenseniinq.nl dinsdag 18 december 2012 nilieber 27 Een Zeeuw die sterft wordt uit de vaart der tijd genomen. Op 16 december 2012 is, na een dapper gedragen ziekte, door God ontnomen Johannes Jacobus Stokmans Jan echtgenoot van Maatje Johanna de Leeuw in de leeftijd van 75 jaar. Maatje Stokmans-de Leeuw Huub enJantine Mart, Peter, Anne, Rik, Julia, Nik' Kees en Ken Kasnaree, Pa tnaree Ellen Mirjam en Cerard Mike, Haira 'Speciale dank gaat uit naar iedereen die Jan heeft bijgestaan.' Correspondentieadres Ina Boudier-Bakkerlaan 4 4481 DB Kloetinge De gedachtenisdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden op donderdag 20 december om 11.00 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Celdeloozepad 20 te Goes. Voorafgaand is er van 10.30 tot 10.50 uur gelegenheid om afscheid te nemen. De begrafenis zal omstreeks 12.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kloetinge. Aansluitend is er gelegenheid tot samenzijn en condolean ce in de koffiekamer van bovengenoemd rouwcentrum. in plaats van bloemen graag een gift voor het KWF in de collectebus bij het condoleanceregister. Met veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze neef Jan Stokmans Wij wensen Maatje heel veel sterkte toe. Coes: Terneuzen: 's Gravenzande: Zoe termeer: Kloetinge: 's Cravenpolder: Coes: Geldermalsen: Capelle a/d IJssel: Hansweert: Wil en Ad Verhage Adrie en Corrie Paauwe Margreet Buisman Cees en Loes Buisman Adrie en Teresa Jacobs Cerry en Piet de Jonge Marga en Jan Harinck Albertine Jacobs en Rudi Sjardijn Wim en Carolijn Jacobs Marleny Jacobs en Willy Bus Na een geduldig gedragen lijden werd onze geliefde zwager en oom Jan Stokmans door de Heere van ons weggenomen. Waarde: Johan Koster in liefdevolle herinnering Joke Koster-de Leeuw St-Willibrord: Johan de Leeuw Bets de Leeuw-de Bruyne Rilland: Huib de Leeuw Anny de Leeuw-Westveer 's-Gravenpolder: Rinus de Leeuw Katrien de Leeuw-Zandee Piershil: Wim Boender Truus Boender-de Leeuw Krabbendijke: Jan de Leeuw Ella de Leeuw-van Luyk neven en nichten Een vriendelijke groet voor wie dit leest! Ton de Nooij Geborgen in Gods liefde Emeritus predikant PKN Oud-raadslid Gemeente Vlissingen Utrecht, 29 december 1942 Vlissingen, 15 december 2012 Mijn lieve Ton, onze allerliefste papa en opa Gerdi de Nooij-Gruppelaar Steven en Hannet de Nooij-Gispen Marianne de Nooij en Robert Hoeksema Jacqueline en Imre Schep-de Nooij, Nina en Mac Rosenburglaan 256 4385 JS Vlissingen De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 22 december om 13.00 uur in kerkcentrum "Open Hof", Alexander Gogelweg 57 te Vlissingen. Aansluitend zal omstreeks 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de Noorder Begraafplaats, President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na de begraf enis is er gelegenheid tot condoleren. Liever geen bezoek aan huis. Heden bereikte ons het droevige bericht van het overlijden van de heer A.V. (Ton) de Nooij Ton was vanaf 18 december 2008 tot en met 13 september 2012 raadslid voor GroenLinks in de gemeente Vlissingen. We herinneren ons Ton als een actief, betrokken raadslid die op een positieve wijze het gedachtegoed van GroenLinks in de Vlissingse politiek verwoordde. Wij wensen Gerdi, de kinderen en verdere familie veel sterkte toe met het dragen van dit verlies. Gemeenteraad Vlissingen De griffier, De voorzitter," mw. mr. F. Vermeulen drs. R.H. Roep Mozes en de profeten bekommeren zich niet om de onsterfelijkheid van de ziel, maar om de arme, de weduwe, de wees en de vreemdeling (Emmanul Levinas, weblog Ton 28-08-2012) Op 15 december 2012 overleed na een kortstondig ziekbed onze voormalig fractievoorzitter van GroenLinks Vlissingen Ton de Nooij Ton was een zeer betrokken en bevlogen politicus. Hij heeft veel betekend voor GroenLinks, zowel voor Vlissingen, de provincie als landelijk. Ook buiten GroenLinks was Ton actief in het maatschappelijk leven. Tot het laatst bleef hij betrokken bij de politiek. Ton stond bekend als ons politieke geweten, opkomend voor de zwakkeren. Wij zullen hem heel erg missen, onze wereldverbeteraar. Wij wensen zijn vrouw Gerdi, kinderen en kleinkinderen heel veel kracht en sterkte toe. GroenLinks Zeeland GroenLinks Walcheren Kloetinge, 17 december 2012 Onze politieke voorganger en wereldverbeteraar Ton de Nooij is overleden. Wij zullen zijn inspiratie en betrokkenheid vreselijk missen. Hij was een sociaal bewogen mens met een bron aan groene denkbeelden en overtuigingskracht. Onze gedachten gaan uit naar Gerdi en de (klein) kinderen. Namens fractie en steunfractie GroenLinks Vlissingen, Alex Soplantila en Els Verhage Een sterk betrokken sociaal-ethisch geweten van Zeeland ging heen.Mt 25:40 Met grote verslagenheid hebben wij het overlijden vernomen van Ds. Ton de Nooij Ds. de Nooij was 30 jaar voorzitter van DISK arbeids pastoraat vanaf 2007 voortgezet als het Zeeuws Sociaal- Ethisch Beraad van de Provinciale Raad van Kerken in Zeeland. Daarnaast was hij jarenlang voorzitter van de Raad van Kerken Vlissingen, actief betrokken bij de werk groepen Armoede en Contact Kerk en Moskee en voor malig voorzitter van de Stichting Walcheren Mozaïek. Wij denken met grote dankbaarheid aan hem en zijn vele activiteiten terug. Ton de Nooij was buitengewoon betrokken bij samenlevingsvraagstukken en leefde met een groot hart voor mensen 'die geen verweer hebben' in onze samenleving'Wat zullen we hem node missen! We wensen zijn vrouw Gerdi en de familie sterkte, vrede en alle goeds toe! P.A. Geene, J.W. Scheffers, ZSEB P. Verbeek, Prov. Raad van Kerken in Zeeland W. Jacquemijns, Raad van Kerken in Vlissingen R.H. Buitenrust Hettema, St. Walcheren Mozaïek en laat mij door de wereld gaan met open ogen, open oren om al uw tekens te verstaan gez 479:4 Met warme gevoelens gedenken wij Ds. Ton de Nooij Met liefde en grote betrokkenheid was hij van 1981 -2004 als predikant werkzaam in de wijkgemeente rondom de Schaapskooi en deelde met ons zijn droom van een wereld van vrede en gerechtigheid. Wij weten hem geborgen in de dragende armen van de Eeuwige. Namens de Protestantse Gemeente Vlissingen Wim Heijstek, voorzitter Katie Schiewold, scriba Vlissingen, 16-12-2012. Bedroefd hebben we kennis genomen van het overlijden van de heer Andries van Boven Hij was 15 jaar een zeer gewaardeerde vrijwilliger van SVRZ locatie ?t Gasthuis. We zullen zijn betrokkenheid en inzet missen. Wij wensen zijn echtgenote en verdere familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Namens vrijwilligers, cliënten en medewerkers. Peet Kruidenier, locatiemanager SVRZ locatie 'l Gasthuis Gabrielle Davits, voorzitter directie SVRZ

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 27