31 Hoessein iouzambou en Sinan Coban bezorgen Vlissingen na de rust de volle buit tegen EHC Zaamslag zakt nog verder weg HpPPi v- H maandag 17 december 2012 'ledereen mag bij mij fouten maken, maar de spelers zullen snel merken hoe ver ze kunnen gaan.' Hoek-trainer Kenny Verhoene door Klaas Verspoor Raymond Wolff, invaller bij Hoek, kapt GSC-middenvelder Djim Kammerman uit. Trainer Kenny Verhoene (geheel rechts) kijkt vanaf de zijlijn toe. foto Mark Neelemans Van Rumst trainde dit seizoen het tweede elftal van Moerbeke maar werd begin oktober na het ontslag van de hoofdtrainer doorgescho ven. „Bij Moerbeke weten ze van de belangstelling van Hoek", legde Verhoene uit. „Johan wil graag, maar moet dan wel alles op een goede manier afhandelen. Ik heb hem verteld dat ik snel duidelijk heid wil. Want we kunnen bij Hoek niet blijven wachten." MIDDELBURG - Zelf kwam Zaam slag in de tweede klasse E van het zaterdagvoetbal niet in actie, want het thuisduel met VCK werd vrij dagavond al afgelast. Door over winningen van Serooskerke en Ar- nemuiden zakte de ploeg van trai ner Ad Roovers wel verder weg op de ranglijst Zaamslag staat halverwege de com petitie op een teleurstellende elfde plaats. De degradant uit de eerste klasse heeft slechts Heinkenszand, Oostkapelle en VCK nog onder zich. Bruse Boys kroonde zichzelf tot winterkampioen, dankzij een 3-2-overwinning bij FC Dauwen- daele. Bij Bruse Boys was Gerard Vogel de grote man. Hij nam twee treffers- voor zijn rekening en gaf ook nog een assist. De ploeg uit Bruinisse heeft nu vijf punten voorsprong op Dinteloord (2-0-ze- ge bij Duiveland), zes op Zwaluwe en zeven op SSV'65, dat thuis met 2-1 van concurrent Zwaluwe won.Het was de zevende overwin ning voor de Goese ploeg. Hein kenszand ging ook in de dertiende wedstrijd van het seizoen onder uit. De ploeg verloor met 5-1 bij Serooskerke. FC Dauwendaele-Bruse Boys 2-3 (1-1): Thomas Groeneveld 0-1, Khalid Kaldoon 1-1 en 2-2, Gerard Vogel 1-2 en 2-3. Arnemuiden-Klundert 2-1 (1-1): Peter van Wingerden 1-0 (eigen doel punt), Peter van Wingerden 1-1 (straf schop), Leon van Belzen 2-1 SSV65-Zwaluwe 2-1 (0-1): Gijs van der Maden 0-1, Yannick Vos 1-1 (eigen doelpunt), René Zwamborn 2-1. Rode kaart: 85. Gerben de Wolf (SSV'65). Oostkapelle-WC'68 1-3 (0-0): Nestor Zimmerman 0-1 en 1-3, Bart Vane 0-2, Robbie de Nooijer 1-2. Serooskerke-Heinkenszand 5-1 (2-1): Jeffrey Poppe 1-0, Gijs Zoutewelle 2-0, Alex van Dongen 2-1, Roy Koole 3-1 en 4-1, Michael Simonse 5-1. Duiveland-Dinteioord 0-2 (0-1): Jacco de Gast 0-1, Sven Damen 0-2. door Merlijn van Dierendonck VLISSINGEN - De voetballers van VC Vlissingen hebben zondag het eerste deel van de competitie afge sloten met een overwinning. Op eigen veld rekende de Walcherse eersteklasser pas in de tweede helft af met EFC. Het werd 3-1. VC Vlissingen kende een moeiza me eerste helft tegen de nummer vijf van de ranglijst. De formatie van trainer Karl Vergouwen, waar Arjan Human, Lionel Lord en Tho mas Ragut ontbraken, creëerde weinig uitgespeelde kansen en sommige spelers wisten hun nor male niveau niet te halen. Het ge vaar kwam vooral van de kant van EFC. Pas laat in de eerste helft lie ten de twee ploegen iets meer zien. Vlissingen kwam bijna op voorsprong door Lars de Voogd, die zijn poging naast zag gaan. Aan de andere kant moest doel man Joan van Belzen twee keer in grijpen om EFC van scoren af te houden. Na de rust zette Vlissingen meer druk naar voren en dat leidde al snel tot de openingstreffer van Hoessein Bouzambou. Na een be keken pass van Randy de Dreu tik te Bouzambou de bevrijdende 1-0 binnen. „Vooral in de eerste helft kwamen we niet in ons spel. De tweede helft hebben we afgespro ken om meer druk naar voren te zetten. Dat is toch meer ons spel, de tegenstander vastzetten", zei de doelpuntenmaker. De openingstreffer van Bouzam bou bleek een katalysator voor VC Vlissingen. De thuisploeg scoorde binnen dik een kwartier nog twee keer. Sinan Coban profiteerde van een fout van de EHC-keeper, die een hoge bal niet vast kon hou den. De spits hoefde hem slechts binnen te tikken. De 3-0 kwam op nieuw van de voet van Hoessein Bouzambou. Hij bekroonde een lange solo over de linkerflank door de bal tussen de keeper en de paal binnen te prikken. EFC deed laat in de wedstrijd wat terug via Jim Thijssen, die een slechte inspeelpass onderschepte. De spits haalde vanaf twintig me- 'De tweede helft hebben we afgesproken om meer druk naar voren te zetten' ter uit en verschalkte Van Belzen: 3-1. Vlak voor tijd kreeg Tom Der- kx nog een kans om de aanslui tingstreffer te maken, maar zijn schot spatte op de lat uiteen. Ondanks een moeizaam begin pak te VC Vlissingen toch weer de vol le buit,. De ploeg boekte inmid dels de vijfde zege op rij. „De te genstander staat niet voor niets op de vijfde plaats. Maar het is heel belangrijk dat je in deze fase resul taat boekt. Dat is het enige wat telt", benadrukte Vergouwen. „Het gaat om drie punten." Terugkijkend op de eerste helft van de competitie constateerde Vergouwen dat er niet zo gek veel anders is dan vorig jaar. „We doen eigenlijk niet anders dan vorig jaar. Belangrijk is wel dat de organi satie goed is, dat het teamverband goed is en we op resultaat probe ren te spelen." Ook matchwinnaar Hoessein Bou zambou keek met een goed gevoel terug op de eerste competitiehelft. „We hebben in het begin een goe de reeks neergezet, maar daarna hebben we drie wedstrijden geen punten gepakt. Ik denk dat we met genoegen kunnen terugkijken op de eerste competitiehelft, maar de echte punten moeten behaald worden in de tweede helft van het seizoen." VC Vlissingen-EFC 3-1 (0-0). 49. Hoes sein Bouzambou 1-0, 63. Sinan Coban 2-0, 66. Hoessein Bouzambou 3-0, 79. Jim Thijssen 3-1. Gele kaart: Joan van Belzen, Sinan Coban, Jonathan Constan- cia, Ferry Alfons (VC Vlissingen), Joel Prat(EFC). Scheidsrechter. K. Strik (Rijen). Aantal toeschouwers: 60. 'V

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 77