(Henseniinq.nl maandag 17 december 2012 imilieberichten I 19 msn DVB/JsxlSfJ Een leven met ups en downs altijd voor ons klaar staand hebben we je met vele mooie herinneringen laten gaan. Bedroefd, maar dankbaar dat verder lijden hem bespaard is gebleven, delen wij u mede dat, toch nog onverwacht, is overleden mijn innig geliefde man, onze zorgzame (schoon-) vader en trotse opa Bram de Nooijer echtgenoot van Els Louwerse In de leeftijd van 82 jaar. Gapinge: Els de Nooijer-Louwerse Middelburg: Marjan en Jeroen van Oyen-de Nooijer Merlijn en Joris Gapinge: Truud en Conno Francke-de Nooijer Eline en Robbert Peter en Marga Dorpsstraat 9a 4352 AA Gapinge Bram is thuis. Er is aldaar gelegenheid om afscheid van hem te nemen op dinsdag 18 december a.s. tussen 19.00 en 20.00 uur. Wij nodigen u uit om de afscheidsdienst bij te wonen op 19 december om 14.00 uur in de Torenkerk, Dorpsstraat 25 te Gapinge. Aansluitend zullen we hem begraven op de algemene begraafplaats te Gapinge. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in het verenigings gebouw De Spil te Gapinge. Heeft u geen uitnodiging ontvangen, beschouwt u deze advertentie dan als zodanig. Lieve Opa, Je was er altijd voor ons. Soms lekker klieren en gek doen op zijn tijd. We hebben veel van je mogen leren. Je blijft voor altijd in ons hart. Opa, wat zullen we je missen! Je was een top Opa! Dikke kus, Eline en Robbert, Peter en Marga, Merlijn en Joris Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Bram de Nooijer Wij wensen onze lieve schoonzus, tante Els, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Jan en Toos de Nooijer-Kesteloo Neven en nichten Met verdriet geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde zwager en oom Abraham de Nooijer echtgenoot van Els de Nooijer-Louwerse, in de leeftijd van 82 jaar. Wij wensen Els, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Veere: J. Arendse-Louwerse B. Arendse t Middelburg: J. van Oorschot-Louwerse F. van Oorschot t Middelburg: J. Alewijnse-Louwerse C.J. Alewijnse t Veere: J.l. Louwerse M.Louwerse-Steenepoorte Middelburg: W. Louwerse N. Louwerse-Janse Veere: A. Louwerse t M. Louwerse-Janse Neven en nichten Gapinge, 15 december 2012 Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze dierbare oom en dorpsgenoot. We verliezen in hem een grote paardenvriend. OME BRAM Andre en Marleen Louwerse Peter en Gerda van Tatenhove Wat blijft is een mooie herinnering.. Bram de Nooijer Wij wensen Els, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Kees en Connie Melis Peter en Wil Melis William,Patricia, Melissa en Evelien Ab en Coby Sturm Nick, Ron en Liz Na een moeizame laatste periode moeten wij afscheid nemen van mijn lieve man, onze vader en opa. Wij zijn heel dankbaar voor zijn zorgzaamheid en liefde. Andries Quinten van Boven Wolphaartsdijk, 26 september 1934 t Vlissingen, 14 december 2012 Riet van Boven - van Belzen Andrea van Boven en Jan Sipma Wouter Paulien Quinta en Ad Nieuwenhuize - van Boven Maarten Marijn Een speciaal woord van dank voor de medewerkers van het Pablo Picassohuis voor de liefdevolle verzorging. 14 december 2012 Correspondentieadres: Valkenburgstraat 8,4365 AC Meliskerke De dankdienst voor zijn leven zal worden gehouden op woensdag 19 december om 12:15 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal omstreeks 13:00 uur de begrafenis plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van de begraafplaats. Voorafgaand aan de dienst is er van 12:00 tot 12:15 uur gelegenheid tot afscheid nemen in voornoemde aula. Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, delen wij mede, dat van ons is heen gegaan onze lieve, zorgzame en altijd behulpzame zwager en oom, Andries Quinten van Boven echtgenoot van Maria van Belzen Hij was een bescheiden, betrouwbaar en eerlijke man en we zullen hem dan ook erg missen. Veenendaal: Gerard Middelburg: Jeanet Vlissingen: Klaas Temeuzen: Wim Vlissingen: Kees en Corrie Serooskerke: Hanny en Covert Vlissingen: Jaap en Matty Neven-en nichten en de broers, zusters en zwagers die ons zijn voorgegaan Vlissingen. 14 december 2012 Zoals een boot heel langzaam achter de horizon verdwijnt, zo hebben wij stap voor stap afscheid van je moeten nemen. Wat blijft zijn onze herinneringen. Na een rijk leven is in het bijzijn van allen die hem lief en dierbaar waren, rustig van ons heengegaan mijn lieve maatje, onze lieve vader en opa Arie Michiel Kemp Aad gehuwd geweest met Hetty Kemp-van Aalst 127-9-2007 21 oktober 1931 113 december 2012 Pijnacker, Pijnacker, Brouwershaven, Sliedrecht, Marrie Broer Helma en Aad Bas en Monique Gijs en Jolanda Arjan Marja Burdy Maaike Juul Anne Jari Shanghai, Flans en Stella Tijn Victor Haven Noordzijde 11 4318 AB Brouwershaven De herdenkingsdienst zal gehouden worden woensdag 19 december om 13.30 uur in de "Ichtuskerk" aan het Bostonplein te Brouwershaven. Voorafgaand aan de herdenkingsdienst is er gelegenheid tot afscheid nemen van Aad. Aansluitend zal de begrafenis omstreeks 14.45 uur plaatshebben op de algemene begraafplaats te Brouwershaven. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde kerk. Mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma is in vrede gestorven. Wij zijn verdrietig, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft hetekend. Jacobje Jongstra - Cootje - Velsen, Middelburg, 17 mei 1939 14 december 2012 Middelburg: Levien de Nood Amersfoort: Annemieke Peperkamp-de Nood Rob Peperkamp Jakob, Madel on, Stijn Middelburg: Connie de Nood Amersfoort: Jan Bert de Nood Plein Tolboom Correspondentieadres: Pres. Kennedylaan 1 6, 4334 EJ Middelburg Gelegenheid tot het nemen van afscheid en condoleren is in de Wandelkerk (Abdij) op donderdag 20 december 2012 vanaf 12.00 uur. Ded ankdienst voor haar leven zal, aansluitend, om 13.00 uur worden gehouden in de Nieuwe Kerk, Groenmarkt 12 te Middelburg, waarna de crematie in besloten kring zal plaatsvinden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 19