Raad van Toezicht Scalda GZ-psycholoog met EMDR opleiding klinisch psycholoog of psychotherapeut Incasso medewerker Lid m/v ~v, SECTORDIRECTEUR HAVO/VWO iSnlr KiekPraktijk voor Kinder- en jeugdpsychoiogie, Hf vilis op zoek naar (24-28 uur) en een (24-28 uur) Voor meer informatie zie onze website: www.kiekmiddelburg.nl Herenstraat 18 4331 Middelburg info@kiekmiddelburg.nl 06-21580465 if ANNOCK CHASE Tandarts (preventie) assistente 6 j - - 15 december 2012 JobTrack.nl De Raad van Toezicht van Scalda Stichting voor Middelbaar Beroepsonderwijs en Volwasseneneducatie zoekt op korte termijn een deskundige op het gebied van onderwijs voor de vacature van Lid Raad van Toezicht. Scalda is een regionaal opleidingencentrum (roe), ontstaan op 1 januari 2012 uit de fusie tussen ROC Westerschelde en ROC Zeeland. Goed onderwijs, innovatie, toekomstbestendigheid, bereikbaarheid en resultaatgerichtheid gekoppeld aan waardenvastheid zijn kernbegrippen in het beleid van deze onderwijsinstelling met circa 10.000 mbo-studenten en 900 werknemers. Een uitgebreid functieprofiel kunt u vinden op de website www.scalda.nl (over Scalda/werken bij Scalda/vacatures). rrteresse? Wij zien uw c.v. met beknopte en heldere motivatie graag uiterlijk 4 januari 2013 tegemoet (Scalda, t.a.v. mevrouw mr. N.M. Duinkerke-van Hoesel, bestuurssecretaris, Postbus 7018, 4337 PG Middelburg of per email nduinkerke@scalda.nl). Acquisitie naar aanleiding van deze e wordt niet op prijs gesteld. Reynaertvcollege Het Reynaertcollege in Hulst is een school op katholieke grondslag voor gymnasium, atheneum, havo, en vmbo met een regionale uit straling. De school heeft in Hulst twee locaties die op korte afstand van elkaar onderdak bieden aan in totaal 1572 leerlingen en 172 per soneelsleden. Het Reynaertcollege verzorgt kwa litatief hoogstaand onderwijs met aandacht voor een brede vorming van de leerlingen, waarbij men uitgaat van de mogelijkheden van de (individuele) leerling. Er is aan dacht en zorg voor elkaar. Inspireren, delen en binden staan als kernbegrippen centraal. Het Reynaertcollege maakt deel uit van de Stichting Katholiek Voort gezet Onderwijs Hulst. De school leiding wordt gevormd door een tweehoofdig college van bestuur. Zij vormen samen met de sector- directeuren vmbo en havo/vwo het managementteam. Verdere informatie: HET REYNAERTCOLLEGE IN HULST zoekt vanwege de pensionering van haar sectordirecteur per 1 juni 2013 een die op een betrokken en inspirerende wijze leiding geeft aan de havo- en vwo-sector van het Reynaertcollege. De sector directeur is ontwikkelingsgericht en een onderwijskundig georienteerde en coachende leider. Profiel van de functie De sectordirecteur beschikt vanuit een academisch werk- en denkniveau over een heldere onderwijskundige visie en strategisch inzicht. Hij heeft een natuurlijk overwicht, toont daadkracht en durft keuzes te maken. Hij is communicatief vaardig, kan goed luisteren en weet op een effectieve en open manier onderwijs en organisatie vorm te geven. Het gehele profiel van de functie kunt u vinden op: www.reynaert.nl en www.vanbeekveldenterpstra.nl. Daarnaast kunt u een informatiepakket aanvragen via de website van Van Beekveld Terpstra Werving en Selectie. Benoeming Het betreft een functie van 1,0 fte, gehonoreerd in schaal 13 conform de cao voor het voortgezet onderwijs. Procedure en belangrijke data De voorselectiegesprekken vinden plaats op 10 januari 2013. De eerste gespreksronde met de benoemingsadviescom missie is gepland op 17 januari en de tweede op 22 januari. Alle gesprekken vinden plaats in de regio. Een assessment kan deel uitmaken van de procedure. Sollicitatie Uw gemotiveerde reactie en een uitgebreid CV kunt u mailen naar wervingenselectie@vbent.org, ter attentie van mevrouw drs. M.M. de Kruif o.v.v. vacaturenummer 20120348. Verdere informatie via nummer: 0229-249 000. Uw reactie dient uiterlijk 6 januari 2013 in ons bezit te zijn. KINOER-EN JEUGDPSYCHOLOGIE RADIO ZEELAND DMP 8.V. Ben jij die gemotiveerde kracht die graag verder wil komen in de techniek Dan hebben wij een passende uitdaging: Functieomschrijving: Op onze Assemblage Afdeling hebben wij plaats voor twee gemotiveerde Medewer kers die in eerste instantie gaan assisteren bij het opbouwen, bedraden en testen van panelen Functie-eisen: Motivatie om een carrière op te bouwen in de Techniek Twee rechter handen Nauwkeurig kunnen werken Ben je geïnteresseerd, neem dan contact op met: Stuur je sollicitatie met CV naar: a.van.rijswijk@radiozeeland.com Radio Zeeland DMP BV - Industrieweg 17 - 4538 AG Terneuzen Ben jij resultaatgericht? Vind je het een uitdaging om debiteuren te overtuigen zodat zij hun rekeningen op tijd gaan betalen? Laat jij je niet snel uit het veld slaan en heb je geen telefoonvrees? En zoek jij een baan met flexibele werktij den? Dan zijn wij op zoek naar jou! Per direct voor min. 10 uur per week Standplaats: Brouwershaven Voor meer informatie over onze organisatie, zie www.ccc.nl Praktijk voor tandheelkunde en implantologie Arratoon zoekt: Praktijk voor tandheelkunde en implantologie Arratoon is een tandartspraktijk waar in teamverband gestreefd wordt naar uitvoering van kwalitatief hoogwaardige tandheelkunde. In onze praktijk hebben wij bijzondere expertise in endodontologie, esthetische tandheelkunde, kroon- en brugwerk en implantologie. Wij hebben een eigen tandtechnisch laboratorium en mondhygiëne afdeling. In onze nieuw op te zetten praktijk (in voorheen ABNAmro kantoor te Vlissingen aan het Stadhuisplein) zijn wij, op korte termijn, op zoek naar enkele enthousiaste tandartsassistentes, die part-time of full-time, deel uit willen maken van ons tandheelkundig team. profielschets: goede communicatieve vaardigheden zelfstandig kunnen werken in teamverband de wil om te ontwikkelen team spirit flexibiliteit ervaring in de tandheelkunde bij voorkeur in bezit van een diploma 'tandarts- assistente') brieven met pasfoto zenden naar: Praktijk voor tandheelkunde en implantologie Arratoon, Badhuisstraat 45, 4381 LN Vlissingen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 54