Jozias Leenhouts 46 I familieberichten zaterdag 15 december 2012 (J) (Hensenlinq.nl Rustig is van ons heengegaan onze moeder, schoonmoeder, oma, zus, schoonzus en tante Janna J. Herrebout weduwe van Frederik Walrave 12 januari 1921 t 14 december 2012 Terneuzen: Janny en Dirk ms. Janna Maria Capelle a/d IJssel: Geesje en Ferry en verdere familie Een speciaal woord van dank aan het personeel van verzorgingshuis "De Blide", voor hun goede zorgen. Terneuzen, verzorgingshuis "De Blide" Correspondentieadres: Churchilllaan 904 4532 JE Terneuzen De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodig, is op vrijdag 21 december om 13.00 uur in de Goede Herderkerk, Koninginnelaan 4 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28b, Terneuzen. Gelegenheid tot persoonlijke condoleance na de begrafenis in bovengenoemde kerk. I Met verdriet geven wij u kennis van het overlijden van onze zus en schoonzus Janna J. Herrebout weduwe van Frederik Walrave ft 12 januari 1921 t 14 december 2012 Schoondijke: Ko Herrebout Oostburg: Daaf en Liesbeth Herrebout Janneke Moens Middelburg: Tannie en Sjaak Verdouw Gouda: Corry Verdouw Als lijden, lijden wordt, dan is het tijd om te gaan. Heden overleed in zijn eigen vertrouwde omgeving, omringd door allen die hem lief waren, onze pa, opa en overopa Willy Wilfried Maria Thilleman Willy sinds 8 april 1986 weduwnaar van Martha Maria Thilleman-Overmeire in de leeftijd van 81 jaar. Terneuzen: Marlies en Wim Tim Nandi Oosterhout: Elly en jan Angelo en Esther, Ashley, Roseline Valerie en Remco Oostburg: Erik en Karin Steven en Leanne Teun «S® Biervliet: Jacqueline en Ronald Kimberly en Jeffrey t Breskens. 12 december 2012 Correspondentieadres: Poolster 145 4501 GP Oostburg U kunt afscheid nemen van onze pa op maandag 17 december van 16.00 tot 16.30 uur in zijn eigen kamer in De Burght, Ringlaan 4 kamer 109 te Breskens. De plechtige uitvaartdienst wordt gehouden op woensdag 19 december om 10.30 uur in de H. Eligiuskerk, Eligius- plein te Oostburg waarna we pa begeleiden naar zijn laatste rustplaats naast ma op de gemeentelijke begraaf plaats aan de Oudestad te Oostburg. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Er is gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in Restaurant het Stadhuis, Zuidzandsestraat 7 te Oostburg. Veel dank voor de liefdevolle verzorging die pa heeft mogen ontvangen in verzorgingshuis De Burght. Na een arbeidzaam leven is op 89 jarige leeftijd plotseling overleden mijn broer, schoonbroer, oom en oud-oom Zuidzande, 6-12-1923 t Breskens, 9-12-2012 Hij was dankbaar voor de laatste periode van zijn leven, die hij in "de burcht" te Breskens heeft mogen doorbrengen. Voor uw medeleven en belangstelling, in welke vorm dan ook aan ons betoond, na het overlijden van mijn geliefde man, onze vader en opa Adriaan Driedijk l willen wij u hartelijk dankzeggen, j Het heeft ons erg goed gedaan. M. Driedijk-Vermuë Kinderen, klein- en achterklein kinderen Lewedorp, december 2012 Wieringerwerf: N.S. Louwerse - Leenhouts D.C. Louwerse Neven en nichten achterneven en achternichten Correspondentieadres: Schuitvlotstraat 2, 4503 AL Groede Na uitdrukkelijke wens van de overledene, heeft de begrafenis in besloten kring plaatsgevonden. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van onze zorgzame moeder, lieve oma en trotse overgrootoma Yolanda Clementina Ghisleen van Bunder-Thuy Yolanda weduwe van Josephus Marinus van Bunder ft Sint-Gillis-Waas, t Terneuzen, 29 juni 1929 7 december 2012 lngrid en Leo Ronny en Luciënne Kleinkinderen eri achterkleinkinderen Correspondentieadres: Sweelinckhof 50 4536 HC Terneuzen De crematieplechtigheid is gehouden op vrijdag 14 december in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Op 12 december 2012 is overleden ons lid Jan Meulmeester in de leeftijd van 65 jaar. Bestuur en leden Postduivenvereniging "De Voorwaarts" Amemuiden Onverwachts is overleden onze schoonzus en tante Katrien Scherp-Zwemer Jannie Jansen-Scherp Jan Scherp Susan Scherp-van den Berge neven en nichten Voor uw medeleven en belangstelling tijdens het ziekzijn en na het overlijden, van onze broer, zwager, oom en oud-oom Jan Wisse Nijssen willen wij u hartelijk bedanken. Dik Wisse Nijssen en Hanna Kellput Lia en Jaap Meulenberg - Wisse Nijssen Wim en Corrie Wisse Nijssen - Rottier (achter) neven en (achter) nichten Kapelle, december 2012. Wij danken u hartelijk voor uw medeleven bij het over- lijden van onze lieve moeder, oma en overgroot-oma Fina van Dixhoorn-de Groote Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Elly en Rinus Wies en Willy Sonja en Jos klein- en achterkleinkinderen Hoek, december 2012 Het heeft ons goed gedaan, dat zovelen, op welke manier dan ook, blijk hebben gegeven van hun medeleven na het overlijden van Cornelia Buteijn - van de Plasse Hiervoor onze oprechte dank. Als familie kijken we terug op een mooi en waardig afscheid. Goes, december 2012 Familie Buteijn Hartelijk dank voor alle vormen van meeleven na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overoma Cornelia van Liere-Almekinders Het was hartverwarmend. Het deed ons goed. Namens de kinderen, klein- en achterkleinkinderen 's-Gravenpolder, december 2012 Diinteiuigifg Voor uw medeleven en blijk van belangstelling na het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Johannes Dingemanse - Han willen wij u hartelijk danken. Familie Dingemanse Yerseke, december 2012 Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, vader, schoonvader,opa, zoon en broer Kees Overbeeke willen wij u hartelijk danken. Coby Overbeeke-van Gilst, kinderen en kleinkinderen Moeder Overbeeke Rein Overbeeke Onze hartelijke dank gaat uit naar u allen voor de vele blijken van medeleven en belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van JANNIE MARTEIJN Rinus en Anneke Marteijn. Chaam, december 2012 Langs deze weg willen wij u onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Nel Karelse-Noordhoek Kees Karelse Kinderen en kleinkinderen 's-Gravenpolder, december 2012

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 46