ÜysrJüilsfJ i fllenseniinq.nl zaterdag 15 december 2012 familieberichten I 45 We don't give up the fight for no reasons, but our own cause we never said that the fight would be easy because it won't Strijdbaar tot het einde overleed mijn lieve man en maatje, onze lieve vader en schoonzoon Drs. Philippe Maurice Becht in de leeftijd van 58 jaar. 'You never walk alone' Annet Becht-van de Wege Jean-Philip en Lida Marie-Nicole J. van de Wege S. van de Wege-Verstraten 13 december 2012 Edisonstraat 11 4532 LLTerneuzen De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 19 december om 13.30 uur in de Opstandingskerk, Bellamystraat 74 te Terneuzen. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condoleren. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. In plaats van bloemen graag een gift aan het KWF in de daarvoor bestemde collecte bus achter in de kerk. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen kunnen deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Met grote verslagenheid ontvingen wij het bericht van het overlijden van onze directeur, onze collega, de heer Ph. M. Becht We hebben hem leren kennen als een zeer toegewijde collega, met hart voor de kinderen van ons internaat en Kindercentrum, maar zeer zeker ook voor zijn werk nemers. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw en kinderen, we wensen hen veel sterkte en troost toe. Medewerkers, kinderen en ouders van Internaat 'Koningin Juliana' Kindercentrum 'Juultje' T-Care Met veel verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer Ph. M. Becht Dhr. Becht was sinds 2007 werkzaam voor onze stichting. Hij was nauw betrokken bij onze organisatie en zijn collega's. Tot vlak voor zijn overlijden bleef hij actief op zijn werk, hoe ziek hij zich ook voelde.... We zijn hem erg dankbaar voor wat hij voor de stichting Prokino en de stichting Meander, betekend heeft. We wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte toe. Raad van Toezicht en Raad van Bestuur Stichting Prokino en Stichting Meander Tot ons grote verdriet is na een zware strijd van ons heen gegaan onze directeur, collega, de heer Ph. M. Becht Woorden schieten te kort voor dit verlies, we kijken met goede herinneringen terug op een fijne samenwerking. Daarbij wensen we Annet en de kinderen veel sterkte toe in deze zware tijd. de leidinggevende van Kindercentrum 'Juultje' Anita, Manon en Suzan Beste Philip Bedankt voor al je wijze lessen, je positiviteit en mooie momenten! Een laatste groet van je collega. Frank Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Philip Becht echtgenoot van onze collega Annet Becht Wij wensen Annet, Marie-Nicole, Jean-Philip en Lida heel veel sterkte toe. Directie en personeel, M.R. en Activiteitencommissie OBS Zuidlandschool Verslagen staan wij stil bij het overlijden van Philip Becht echtgenoot van onze leerkracht Annet Becht Wij wensen Annet, Marie-Nicole, Jean-Philip en Lida alsmede de verdere familie heel veel sterkte en kracht toe om dit verlies te dragen. College van Bestuur, Raad van Toezicht, GMR directeurenraad en medewerkers Stichting Scholengroep LeerTij namens deze Drs. G.F. Langeraert, voorzitter College van Bestuur R.M.P. van den Broecke, lid College van Bestuur Bedroefd, maar dankbaar voor haar lange leven, geef ik u kennis van het overlijden van mijn zuster Jacomina Jacoba Huser Vlissingen, 22-08-1913 t Vlissingen, 14-12-2012 Jo Huser Correspondentieadres: Mevrouw J.C. Huser Coosje Buskenstraat 24 4381 LE Vlissingen De afscheidsdienst zal plaatsvinden op vrijdag 21 december om 15.00 uur in het crematorium, Westelijke i Oude Havendijk 3 in Middelburg. Naafloop van de dienst is er gelegenheid tot condoleren in i de condoleanceruimte van het crematorium. maar vroeg of laat verschijnt het land dat elk verstand te boven gaat waar ik volmaakt opnieuw ontmoet die ik voorgoed was kwijtgeraakt (Jean Pierre Rawie) Verdrietig, maar intens dankbaar voor wie en wat zij voor ons was, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve zus en onze tante Elisabeth Kik-van der Graaf Betsy Vijfhuizen, 11 maart 1925 Yerseke, 13 december 2012 weduwe van Adrie Kik sinds 5 oktober 2008 Clazien van der Graaf neven, nichten en naaste familie Elisabeth Kik Frans Hagethorn Flans Kik Noor Zee Boy Correspondentieadres: Mevr. C. van der Graaf Louise de Colignylaan 3c 4461 SKGoes De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. S. Dierx, wordt dinsdag 18 december om 13.30 uur gehouden in de Hervormde kerkte Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in het Hervormd kerkelijk centrum 'De Haven', Dreef 6 te Yerseke, gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Moerzicht, woning 77, voorde goede verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Hierbij delen wij u mede dat, na een kortstondig ziekbed, voor ons onverwacht is overleden mijn man, onze vader en opa Claus Peter Beyerlein - Claus - 18 juni 1959 - f9 december 2012 J.E. Beyerlein-Polderman Frangois Daniël en Petra Joy, Chris Claudia en Jan Suzy en Paul Cassie Zuidsingel 42 4454 BG Borssele De crematie heeft in stilte plaatsgevonden. Ik zal je blijven zoeken, door te reizen in mijn dromen. Lieve papa, wat zullen we je ontzettend missen. Daniël en Petra Dag opa Claus! Je was zo lief! Je poepies, Joy en Chris "Het is altijd stil waar het niet waait" Nu is het stil. Op 4 december 2012 is vredig heengegaan mijn bijzondere vader en onze opa en overgrootvader. Jan Cornells Franke in de leeftijd van 87 jaar. De crematie heeft inmiddels plaats gevonden. Gieten: Anneke Franke Zeerijp: Jeroen Jonkers Ruth Meijer Roos en Sjoerd Assen: Margriet Jonkers Magda Warnaar Max Haren: René Jonkers Marieke van Calker Korte Bree 16, 9461 CG Gieten. Vele mooie herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Bedroefd, maar ook dankbaar voor wat zij in haar leven voor ons heeft betekend, delen wij u mee dat is overleden onze ma Aletta Margaretha Moens - Zuster Moens - A Djom bang (Ned. Indië), 9 mei 1928 -1 Kapel le, 9 december 2012 Roland en Ineke Habers-Rottier Correspondentieadres: Prinses Margrietstraat 4 4455 AX Nieuwdorp De crematie heeft, naar haar eigen wens, in stilte plaats gevonden. Geschokt zijn wij door het overlijden van Marcel van Deursen Vader van onze ploeggenoot Ronny Wij wensen Ronny en zijn familie veel sterkte toe Spelers en begeleiders 't Derde van Steen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 45