Colofon De Uitvaart Informatie Hulplijn lp i (TlensenLinq.nl zaterdag 15 december 2012 47 Voor de vele blijken van belangstelling en het medeleven dat wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve, zorgzame mama en oma Klazina Stobbelaar-Danker betuigen wij u onze welgemeende dank. De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd, zowel persoonlijk als schriftelijk, heeft ons erg goed gedaan. Jolanda en René Miranda en Gert Björn en Manye Chantal Yerseke, december 2012 Langs deze weg willen wij iedereen bedanken. Wij hebben alle warmte, overweldigende belangstelling en steun tijdens zijn ziekte en na het overlijden van ^VPiffem (Botfeman i als heel bijzonder ervaren. Het doet ons goed om te weten, dat hij niet alleen voor ons veel heeft betekend, maar ook voor vele anderen. H. Bolleman-Dekker kinderen, klein- en achterkleinkinderen Axel, december 2012 Wij hebben niet de regie van het leven daarom heeft Jacques Risseeuw helaas van niemand afscheid kunnen nemen. Maar heel veel mensen, namen wel afscheid van hem! Wij willen hiervoor een ieder hartelijk danken, in welke vórm dan ook gegeven. Uw hartverwarmende medeleven heeft ons enorm getroost en geeft kracht om verder te leven. De verbondenheid met een ieder van u heeft ons diep geraakt en ontroerd. Met dankbaarheid en liefde kijken wij terug op zijn leven.; 'Als een schip verdwijnt achter de horizon is het niet weg, aliëeiï ioij zien. het niet meer'. Met lieve Jacques, Japie, Opa Boot in ons hart wensen wij u een behouden;vaart naar en in het nieuwe jaar! Marijke, Miranda, Gaico, Olivier, JacqeHne en Storm Herinner mij zoals ik was, maar niet in sombere dagen Herinner mij zoals ik was, in de stralende zon Hoe het was toen ik alles nog kon. Tiny de Glopper - Gerretse Zoveel belangstelling Zoveel kaarten Zoveel lieve woorden Heel hartelijk bedankt, Uw medeleven heeft ons goed gedaan Dick de Glopper kinderen en kleinkinderen m- UITVAARTZORG DE VLIEGER Voor de vele blijken van meeleven, die wij na het overlijden van onze moeder, oma en over-oma Aaltje de Schipper - Verhulst van u, als familie, vrienden en bekenden hebben ontvangen danken wij u allen hartelijk. Het heeft ons goed gedaan om met jullie de vele goede herinneringen te kunnen delen. Jan, Nellie, Lou, Kees, Rien en Coby de Schipper en allen die bij ons horen. Kapelle, december 2012 In ons verdriet om het heengaan van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader, opa en over-opa Hendrik Arie van der Moere mochten wij uw hartelijk medeleven ondervinden. Wij willen u hiervoor oprecht bedanken. M.M. van der Moere de Vos Kinderen en kleinkinderen Goes, december 2012 Langs deze weg willen wij u hartelijk dankzeggen voor het door u betoonde medeleven voor en na het overlijden van mijn lieve broer, zwager en ome Joop Johannes Gerard Timmerman - Joop - De vele blijken van belangstelling die wij mochten ontvangen zijn voor ons een grote steun geweest. Baarland, december 2Ó12 Familie Valentijn De leegte en het gemis zijn bij ons achtergebleven na het plotseling overlijden van mijn innig geliefde vrouw, onze moeder, oma en over-oma Mieneke Verkamman-den Herder Voor het medeleven en steun in deze moeilijke tijd willen wij iedereen hartelijk bedanken. Dit hebben wij bijzonder op prijs gesteld. Bedankt voor alle kaarten, telefoontjes, gesprekken en een luisterend oor. J. Verkamman Kinderen, Klein- en achterkleinkinderen Bminisse, december 2012 Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor het medeleven na het overlijden van onze zorgzame moeder, schoonmoeder en oma J.J.J. Karstanje-Verburg Namens Fam. Karstanje Middelburg, december 2012 Het is onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het medeleven na het plotseling overlijden van onze lieve ma en oma Suus Kools-Luteijn Alle warme belangstelling heeft ons goedgedaan. Hartelijk dank voor uw vele hartverwarmende reacties, maar vooral voor alle vriendschap die zij ontvangen heeft. Kinderen en kleinkinderen. December 2012. Een bijzonder mens. ook voor u Wij bedanken iedereen voor het warme medeleven dat wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve vader, grootvader en overgrootvader Arthur Cyriel van Vooren 17 december 1920 f28 oktober 2012 Ronald en Ans van Vooren - Geelen Marleen en Harry Breijaert - van Vooren Paula en Patrick Goossens - van Vooren Kinderen en kleinkinderen IJzendijke, december 2012 Uw hartelijk medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk ontvangen na het overlijden van mijn lieve man Ludovicus Leonardus Freijser heeft mij erg goed gedaan. Ik wil u hiervoor oprecht bedanken. Hulst, december 2012 Georgette Freijser - Haegeman Via deze weg willen wij u danken voor uw blijken van medeleven tijdens zijn ziekenhuisopname en na het overlijden van onze lieve zorgzame vader en opa Dries Verschelling Het medeleven, persoonlijk of schriftelijk tot uiting gebracht, was voor ons een grote troost en zal steeds een dankbare ji herinnering blijven. Ina en Eric Kindt-Verschel ling kleinkinderen Axel Heemstede, december 2012 nïiieherichtéft Siuittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Siuittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden cl "■vtpt T Stichting Centrum voor Uitvaartinformatie info@uitvaartdevlieger.nl www.uitvaartdevlieger.nl Schouwen-Duiveland Wilgenstraat 12 4307 DA Oosterland 0111 402 000 (dag en nacht bereikbaar)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 121