kindjes CtfllflOC n Van kleurige luiertaarten tot vrolijke wenskaarten De Spot voor vinylfreaks en popkenners donderdag 13 december 2012 www.pzc.nl/uit Die laatste verandert binnenkort overigens van naam en wordt 'Rumble'. Nieuw in het assorti ment is de combinatie van de kle dinglijn 'King Louie' voor moe ders en 'Petit Louie' voor dochters. Verder voorziet het assortiment in de standaardcollectie ondergoed van Claesens. Naast de winkelverkoop kan de klant ook terecht bij de webshop: www.zusenzo-n.nl Exterieur van Zus en Zo'n in de Poststraat in Zierikzee. Een brede keus aan wenskaarten. klant hier terecht. De lezersvraag dit keer heeft daar alles mee te ma ken: 'Hoeveel verschillende tafere len zijn er te vinden op de wens kaarten bij Zus en Zo'n? De win naar krijgt een cadeaubon van 25 euro. Het antwoord kan ingeleverd worden in de winkel of mailen naar: zusenzo-n@zeelandnet.nl Het goede antwoord op de prijs vraag van vorige week: Hoeveel kerstballen hangen er aan de bloe menwinkel van Sonja en Ann, is 65 kerstballen. De winnaars zijn Anouk en Sandra Ploegstra uit IJ- zendijke. Zij winnen een kerststuk ter waarde van vijftig euro. Luiertaarten noemt Jozien Bo- lijn-Vermeulen haar arrange menten met wegwerpluiers en een kleurrijk stukje knuffel speelgoed. Het levert speelse crea ties op in baby- en kinderkleding winkel Zus en Zo'n. Naast kleding voor de allerkleinste baby's tot pubers van circa 14 jaar biedt het assortiment ook diverse accessoires. Zo is er een breed aan bod in antislip- of slobsokken, evenals in wanten, mutsen en sjaals. Verder is er volop keus in knuffelbeesten en in opbergblik- ken met babymotieven. Ook voor een exclusieve wenskaart kan de Joop van der Laan signeert zijn boek 'Het gaat niet om de vraag'. Boekhandel De Vries, 11.30-12.30 uur ZONDAG 16 DECEMBER Ellewoutsdijk Oecumenische bijeenkomst met Bou wen Breeman en de cantorij van Veere. Kerkje van Ellesdiek, 14.30 uur Groede Trees Verwilligen vertelt Felix Timmer mans' de Driekoningen triptiek. De Twee Duiven, 15.00 uur Middelburg Vinylmarkt. De Spot, vinylmarkt 13.00 uur, popquiz vanaf 16.00 uur Finnisage expositie 'Architecture wit hout building', met de muzikale perfor mance DUO. De Vleeshal, 16.00 uur Vlissingen Stiltewandeling. Vertrek bij CineCity, 10.00 uur DINSDAG 18 DECEMBER Middelburg De filmkeuze van Bram de Wolff: 'Ik wil graag honderd worden' (2012), over musicus/dirigent Ton Koopman). Cinema Middelburg, 20.00 uur WOENSDAG 19 DECEMBER Kapelle Kerstzang met het chr. Samengesteld Mannenkoor Zeeland en het Sebanja Koor. De avond is speciaal bedoeld voor mensen met een beperking, Petrakerk, 19.30 uur. Middelburg Avond van de Franse film i.s.m. Allian ce Fran^aise: 'Laurence Anyways'. Cinema Middelburg, 20.00 uur. Podium De Spot in Middel burg is zondagmiddag the place to be voor alle vinyl freaks en verzamelaars, maar ook voor mensen die bol staan van de kennis over popmuziek. Onder het motto 'koop, ruil en meet je kennis' houdt De Spot zondagmiddag van 13.00 uur eerst een grote platenmarkt met aanslui tend van 16.00 tot 18.00 uur een popquiz. „We gaan daar de hele boel hier voor ombouwen. Er komen alle maal kraampjes vol met LP's uit de oude doos, die geruild, ver kocht of gekocht kunnen wor den", zegt Lineke Broos van het Middelburgse poppodium. De Rock 'n Roll Highschool Pop quiz geldt als afsluiting van het muzikale jaar. Broos adviseert met een gevarieerd team van maximaal 4 personen aan te treden. „Zorg dat je tenminste één teamlid hebt dat het afgelopen jaar naar de ra dio heeft geluisterd. Maar mensen die in de jaren '60 bleven hangen, zijn ook-welkom. Neem dus gerust je oude buurman mee." Volgens Broos bevat de quiz de ge zelligste fragmenten van toen en nu en zullen de vragen goed te doen zijn voor iedereen die maar een klein beetje van muziek houdt. De popquiz biedt plek aan tien teams. De inschrijving be draagt 5 euro per team. Belangstel lenden kunnen zich aanmelden via: l.broos@welzijnmiddelburg.nl Zondag 16 december, vinylmarkt 13.00 - 16.00 uur, popquiz 16.00 - 18.00 uur, De Spot, Middelburg. Concentratie tijdens de popquiz.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 47