Colofon 32 I «iabeóchtBi» donderdag 13 december 2012 fTl9nsenlinq.nl J DTdt iade/i Je wilde nog zoveel, maar had niet meer de kracht. Je ziekte had je volkomen in zijn macht. Je was zo moe, je hebt je strijd gestreden. Al je zorgen en verdriet behoren nu tot het verleden. Verdrietig nemen wij afscheid van mijn dierbare man, onze lieve vader, opa en overgrootopa Mattheus Harinck Theo weduwnaar van Apolonia Cornelia Francisca Muller echtgenoot van Margaretha Neeltje Hage 2 maart 1931 Goes 11 december 2012 Gré Harinck-Hage Ankie en Jack Michel en Sandra Anja en Ko Ilona en John Jean-Paul en Janita Karin en Tonny Romano en Shirley Raynaldo Marissa Corrinda Manella en achterkleinkinderen Een speciaal woord van dank aan dr. Rijken en thuiszorg Allevo voor de fijne begeleidingen de verzorging. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op zaterdag 15 december om 11.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in de koffiekamer van bovengenoemd crematorium. Correspondentieadres: Dennenstraat 2 4462 TX Goes In de vroege morgen van 9 december is in het Erasmus ziekenhuis te Rotterdam overleden, onze zus en tante c/'/tw/c/ie Meliskerke, 3 november 1927 t Rotterdam, 9 december 2012 Familie Francke Correspondentieadres: Uitvaartzorg Peter Butler t.a.v. Fam. Francke Benonistraat 3 4421 DN Kapelle Overeenkomstig haar wens heeft de begrafenis in besloten kring te Schore plaatsgevonden. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van gedeputeerde SjoercfHeijning We waardeerden de manier waarop Sjoerd zijn functies als wethouder, statenlid en gedeputeerde vorm gaf. Hij ging discussies niet uit de weg en stond open voor een dialoog. Sjoerd was een bevlogen politicus met een duidelijke visie. Helaas heeft hij veel te kort de functie van gedeputeerde kunnen vervullen. Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte toe. Burgemeester en wethouders van Middelburg, mr. A. van den Brink mr. H.M. Bergmann secretaris burgemeester Met dankbaarheid omdat we haar zolang in ons midden mochten hebben, maar bedroefd om haar heengaan geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en trotse oma Willemina van der Linde - Berrevoets Willy Sinds 25 september 1996 weduwe van Leendert Pieter van der Linde In de leeftijd van 88 jaar Dick t Joop t Peter en Janny Leo en Crista Klein- en achterkleinkinderen Onze welgemeende dank gaat uit naar de verpleging en vrijwilligers van Allévo zorgcentrum "Borrendamme voor de liefdevolle verzorging aan haar gegeven. Zierikzee, 11 december 2012 Allévo zorgcentrum "Borrendamme" Correspondentieadres: Wielingenstraat 32 4301 XP Zierikzee Geen bloemen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zaterdag 15 december om 12.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijk Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Verdrietig, maar met dankbare herinneringen aan alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat nog geen maand na het overlijden van haar man geheel onverwacht van ons is heengegaan onze lieve zorgzame moeder en oma Elena Pieternella Zonnevijlle-Otte - Lena - Sinds 13 november weduwe van Dries Zonnevijlle &Nisse,31 december 1924 - f Goes, 12 december2012 Kattendijke: Adrie en Elda Theo en Patricia Bram en Leonie Esther en Eric Anique Ilse Nisse: Nico 's-Heer Abtskerke: Jan en Come Rens Nisse: Annie en Jan Ellen Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Zorgcentrum Ter Valcke, woning 4-12 voor de goede en liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Vernovenhoekstraat 39,4443 AR Nisse. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden maandag 17 december om 13.15 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Nisse. Voor aanvang van de bijeenkomst is er van 12.45 tot 13.15 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na de begrafenis is er in het rouwcentrum gelegenheid tot condoleren. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Omringd door allen die haar lief zijn is in blijvende herinnering overleden mijn lieve vrouw, onze lieve moeder Hendrika Maria Scherp-Zwemer Katrien 5 18 april 1928 111 december 2012 Dankbaar zijn wij voor alle liefde en zorg die wij van haar mochten ontvangen. Piet Scherp Ria en Simon Eric en Annelies Lisa, Rik Laura en Patrick Bo, Lynn Cora Christel Jeroen Ritthemsestraat 27 4388 JM Oost-Souburg De afscheidsdienst zal worden gehouden op zaterdag 15 december om 10.30 uur in het kerkgebouw "De Open Haven" aan het Oranjeplein te Oost-Souburg. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden om 11.30 uur op de begraafplaats te Oost-Souburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Verdrietig zijn we nu onze lieve, meelevende Tante Pie is overleden. Neven en nichten van Moe Kee, Oom Jan, Moe Wanne, Oom Arjaan, Tante Jaan. Westkapelle, 10 december 2012 ianjilefeOTiih®; Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl I www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 32