201 zeel* Gelimiteerde opia] Nu met l.OOO,- inruilpremf Gebakje van jarige bibliotheek Veolia komt scholieren tegemoet Animo voor wonen In Yerseke m Goes: Auto Adria B.V., 0113 - 22 04 40. Oostburg: Van de Ree Oostburg B.V., 0117 - 38 32 30. Terneuzen: Van Putten Zn. B.V., 0115 - 61 38 57. Vlissingen: Autobedrijf Joosse, 0118 - 41 94 20. Zierikzee: Auto Adria Zierikzee B.V., 0111 - 41 72 16. Weer overval op snackbar in Terneuzen FORD F1ESTR donderdag 13 december 2012 VLISSINGEN - Wie jarig is trakteert en dus waren er voor de eerste honderd bezoekers van de hon derdjarige bilbiotheek in Vlissin gen gebakjes. Wie niet op tijd was voor een taartje kon nog meedoen aan een loterij waarbij een e-rea- der of een cadeaubon te winnen viel. Je moest dan wel je uitleen bonnetje in een verzamelbak depo neren en bij de trekking aan het einde van de middag aanwezig zijn. Ter gelegenheid van het eeuw feest is er een foto-expositie inge richt Verder was er de hele dag van alles te doen in de bieb. Van een ballonnenclown tot een optre den van de band Straight Ahead. Noortje krijgt een gebakje van de ja rige bibliotheek van haar moeder Karlijn Heystek. foto Lex de Meester TERNEUZEN - Terneuzense scholie ren die in Goes en Middelburg naar school gaan, moesten deze week opeens in Veolia-bussen 2,70 euro per rit betalen. Ook al hebben ze een abonne ment. De klachten vloeien voort uit de nieuwe dienstregeling. Con- nexxion reed eerst alleen van Ter- neuzen naar Midden Zeeland. Veo lia maakt sinds zondag ook ritten naar 'de overkant'. „Er zat een fout in de software van de chipkaart-apparatuur in onze bussen", verklaart Jan-Kees Korte- weg van Veolia dat scholieren 2,70 euro per enkele reis moesten beta len. „We hebben de fout donder dag hersteld." Wie zijn geld terug wil krijgen, kan bij de klantenservice van Veo lia terecht. YERSEKE - Voor een nog te bou wen appartementencomplex in Yerseke, pal aan de Oosterschelde op de plek waar nu nog dorpshuis De Zaete staat, is veel belangstel ling. Dat meldde directeur Jan Sips van projectontwikkelaar Top Level De velopment gisteren bij de lance ring van een promotiecampagne die het mosseldorp toeristisch ge zien op de kaart moet zetten. Het appartementencomplex is onder deel van het project gebiedsont- wikkeling Yerseke, waar al jaren aan wordt gewerkt. Dat wordt breed opgepakt en de eerste con crete resultaten beginnen inmid dels zichtbaar te worden. Van de in totaal 36 geplande appar tementen (variërend in prijs van 250.000 tot 600.000 euro) zijn er volgens Sips nu vijf verkocht en daarnaast voert hij 'zeer serieuze gesprekken' met nog zeventien an dere belangstellenden. Er is ook een Fiesta met: Alle bedragen m euto's. Pri|/en üjn incL BTW/B PM end. Vosten rijklaar maken en vefwiidet ingsbijdrage, termi anders aangegeven. Wijzigingen voorbehouden. Afgebeelde auto kan afwiiVen vai Gemiddeld brandstofverbruik en C02-uitstoot: km/liter: 15,6-30.3: liter/100 km: 3.3-6.4; C02 gr/km: 87-149. TERNEUZEN - In de nacht van dins dag op woensdag is een gewapen de overval gepleegd op een snack bar op de Axelsedam in Terneu zen. De overvallers vielen de fri- tuu rond middernacht binnen. Niemand raakte gewond. De da ders gingen er na de overval te voet vandoor. Wat de buit is, is on bekend. De politie maakte met behulp van een speurhond jacht op de daders, maar die zijn niet gevonden. Vorige maand werd er in Terneu zen ook al een cafetaria overval len. Vorige week vatte de politie een man in de kraag, na een over val op een benzinestation. noriibbl u.b. IHRUItPREniE tijdelijk ubmbf De best verkochte auto van Europa in je klasse word je niet zomaar. Daarvoor zijn echte kampioenskwaliteiten nodig. Daarom stellen we u voor aan de zeer rijk uitgeruste Fiesta Champions Edition. Scherp geprijsd en met een Edition-veordeel van 690,- aan opties. Bovendien ontvangt u tijdelijk een extra inruilpremie van maar liefst l.OOO,-. Dat maakt 'm helemaal onverslaanbaar. Wees er snel bij want dit aanbod geldt slechts voor een beperkte voorraad. Dus nü naar de Ford dealer!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 20