Sjoerd Heijning m (Hens9niinq.nl woensdag 12 december 2012 familieberichten I 37 Met droefenis hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Sjoerd Heijning Wij hebben hem leren kennen als een bevlogen Gedeputeerde die zeer betrokken was bij Zeeland en de ontwikkeling van de Zeeuwse economie. Wij wensen zijn echtgenote, zijn kinderen en familie veel sterkte bij'het dragen van dit verlies. Directie Dow Benelux B.V. Terneuzen Geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van gedeputeerde de heer Sjoerd Heijning Als ZLTO hadden wij intensief contact met Sjoerd over agrarische dossiers zoals water, flora en fauna. Wij wensen zijn vrouw en naaste familieleden veel kracht en sterkte toe om dit verlies te dragen. Namens ZLTO H. Huijbers, algemeen-voorzitter P. de Koeijer. vice-voorzitter Mw. E. Lemkes-Straver, algemeen-directeur Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van Sjoerd Heijning gedeputeerde Provincie Zeeland Wij hebben hem leren kennen als een zeer betrokken bestuurder; Zijn echtgenote, kinderen en zijn naaste collega's wensen wij veel sterkte toe bij dit verlies. Namens Raden van Toezicht, medewerkers en directies, Herma Hofmeijer, directeur a.i. Zeeuwse Bibliotheek Dick van den Bout, algemeen directeur SCOOP Geschokt hebben wij kennis genomen van het onverwachte overlijden van de heer Sjoerd Heijning Gedeputeerde in de provincie Zeeland Sjoerd Heijning zette zich met volle overtuiging in voor de provincie Zeeland en was een belangrijke gesprekspartner voor Dienst Landelijk Gebied. Wij zullen hem herinneren als een deskundig en gedreven bestuurder. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en allen die hem nabij waren veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Peter Heij, directeur Dienst Landelijk Gebied Willy Dekker, gebiedsmanager Zeeland Dienst Landelijk Gebied Medewerkers Dienst Landelijk Gebied Tot onze grote ontsteltenis is overleden onze vice-voorzitter Sjoerd Heijning In verschillende functies is Sjoerd Heijning betrokken geweest bij het Nationaal Park Oosterschelde Wij verliezen in Sjoerd Heijning een vice-voorzitter die we met groot respect en waardering zullen blijven gedenken. Nationaal Park Oosterschelde Siebe Kramer, voorzitter Frans van Pelt, secretaris Met verslagenheid hebben we kennis genomen van het overlijden van Sjoerd Heijning We hebben Sjoerd ervaren als een aimabele man om mee samen te werken en een toegewijde voorzitter van de GR Zeeland Seaports. We wensen Anneke en de kinderen veel sterkte in deze moeilijke tijd. Zeeland Seaports, Jaap Bos, plaatsvervangend bestuursvoorzitter Ineke Dezentjé Hamming-Bluemink, voorzitter Raad van Commissarissen Hans van der Hart, CEO en medewerkers Ons bereikte het bericht dat plotseling is overleden Sjoerd Heijning Gedeputeerde Provincie Zeeland Het bestuur van de NOB is geschokt door het overlijden van de heer Heijning. Voor ons is het onbegrijpelijk dat hij ineens het leven heeft moeten laten. We hadden een zeer geschikte gesprekspartner aan hem, die altijd vol lof was over hetgeen de NOB bereikte in Zeeland. Ons medeleven gaat uit naar de familie, vrienden, collega's en directe kennissen van de heer Heijning. We wensen hen allen veel sterkte toe de komende tijd. De Nederlandse Onderwatersport Bond zal de heer Heijning zeker missen. Bestuur en medewerkers Nederlandse Onderwatersport Bond Veenendaal, 11 december 2012 Wij zijn erg geschrokken en ontdaan van het overlijden van Sjoerd Heijning Sjoerd was als gedeputeerde onder meer verantwoordelijk voor de Deltawateren. We zullen zijn betrokkenheid bij en inzet voor een veilige, economisch vitale en ecologisch veerkrachtige Zuidwestelijke Delta missen. Wij wensen zijn familie en naasten veel sterkte. Namens de leden van de stuurgroep, de adviesgroep en overige betrokkenen bij de Zuidwestelijke Delta johan van den Hout. voorzitter Stuurgroep Zuidwestelijke Delta Wij zijn zeer geschokt door het overlijden van onze commissaris Sjoerd was sinds 1 juni 2011 commissaris bij Evides Waterbedrijf. Wij hebben in hem een zeer betrokken en aimabel lid van onze Raad van Commissarissen verloren. Ons oprechte medeleven gaat uit naar zijn vrouw en kinderen. Aandeelhouders: Delta N.V., J.J. Rieteren Gemeenschappelijk Bezit Evides, H.C.J. Roijers Raad van Commissarissen, J.A. van Manen (voorzitter) Directie Evides Waterbedrijf, P. Vermaat Rotterdam, 12 december 2012 Met ongeloof en bedroefdheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Sjoerd Heijning «Sjoerd Heijning heeft in de afgelopen periode als gedeputeerde veel betekend voor de toeristische promotie van Zeeland. We zullen hem missen. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, familie, collega's en vrienden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Promotie Zeeland Delta WV Ouddorp aan Zee WV Schouwen-Duiveland WV Walcheren Noord- Beveland WV Zeeuws-Vlaanderen WV Zuid-Beveland Tholen Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het onverwachte overlijden van gedeputeerde Sjoerd Heijning Hij beheerde de portefeuille Water en was ons eerste bestuurlijke aanspreekpunt bij de provincie Zeeland. Wij wensen zijn vrouw Anneke, kinderen, overige familie leden en zijn collega's en medewerkers veel sterkte bij het verwerken en dragen van dit verlies. Het dagelijks bestuur van waterschap Scheldestromen, mede namens de algemene vergadering, secretaris-algemeen directeur dijkgraaf mr. drs. J.A. de Visser mr. drs. A.J.G. Poppelaars Wij zijn geschokt door het tragische overlijden van de heer Sjoerd Heijning en wensen zijn familie alle sterkte toe bij het verwerken van dit zware verlies. De directie van Verbrugge International B.V. Met verbazing hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van Sjoerd Heijning Dit trieste nieuws heeft ons diep geraakt. We wensen zijn familie, vrienden, partijgenoten, het College van Gedeputeerden en alle medewerkers van de Provinciale Organisatie veel kracht en sterkte toe met het verwerken van dit verlies... Ellen Honig Paulus Emden Huitema Identity Matching Academy Amsterdam, 10 december 2012 Geschokt zijn wij door het onverwacht overlijden van voormalig collega Sjoerd Heijning Wij kennen hem als een aimabel en bevlogen WD politicus. Sjoerd is. voor de gemeente Goes twintig jaar actief geweest als raadslid, waarvan acht jaar als wethouder. Wij zullen zijn inzet voor de Goese gemeenschap missen. Wij wensen Anneke en de kinderen heel veel sterkte toe. De Gemeenteraad van Goes, De burgemeester, mr. L.J. Verhulst De griffier, drs. J.W. Scherpenzeel Heden bereikte ons het droevige bericht van het overlijden van de heer mr. S J. (Sjoerd) Heijning Sjoerd was twintig jaar raadslid waarvan acht jaar wethouder voor de WD in de gemeente Goes. Wij herinneren ons Sjoerd als een bekwaam en bevlogen bestuurder en een echte liberaal, die veel voor de gemeente Goes heeft betekend. Wij wensen Anneke, de kinderen en verdere familie veel sterkte toe met het dragen van dit zware verlies. Burgemeester en Wethouders van Goes De burgemeester, mr. L.J. Verhulst De secretaris, drs. C.G.M. Maas 12-12-2005 Michel de Groot 12-12-2012 Soms schijnt de zon, dan weer eens niet. Soms blijven we weer hangen in onzichtbaar verdriet. Mich, wij houden van je en vergeten je niet. Pa en Ma Samantha Papa. als ik naar de sterren kijk. moet ik aan je denken. Dikke kus: Rachel

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 67