üysriadsu Bij elk afscheid wordt een herinnering geboren Dali Na een leven van zorg en aandacht voor allen die hem dierbaar waren, is tot ons grote verdriet plotseling van ons heengegaan mijn lieve man, mijn vader, schoonvaderen opa Edial Frangois Scheele Natuurkundig ingenieur Octrooigemachtigde Hoofdplaat, 17 oktober 1932 Oostburg, 9 december 2012 Oostburg: Corry Scheele-Quist Utrecht: Joanne Scheele Huub Jansen Tom Wij danken het personeel van verpleeghuis De Stelle voor de aandacht en verzorging die Edial gekregen heeft. Dierkensteenweg 3-116 4501 RD Oostburg Scheelell6@zeelandnet.nl 0117-451565 Edial is thuis. Als je afscheid van hem wilt nemen, bel dan van tevoren met Corry. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zaterdag 15 december om 14.00 uur in het crematorium, Bellamystraat 28c in Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Bedroefd zijn we door het overlijden van onze lieve, integere zwager Edial Frangois Scheele 17 oktober 1932 t g december 2012 Axel: Magda en Piet Cappon-Quist in herinnering Roden Jopie en Jan Kakes-Quist Oostburg Jan en Addy Quist-den Hamer Neven en nichten Wij konden niet bij ons houden hij die van ons hield Maar hij die van ons hield houden wij bij ons. Geheel onverwachts is vandaag na een leven dat getekend was door inzet en hartelijkheid voor allen die hem omringden, overleden onze zeer geliefde broer, schoon broer en oom Robert Richard van Maele Hij is geboren te Eede op 8 mei 1926, en overleden te Terneuzen op 11 december 2012. Dit melden u; Eede: Georges van Maele t Eede: Omer van Maele Eede: Roger en Ivonne van Maele-Smessaert Ivan en Chantal van Waes-Vervalle Elke Jan en Katrien van Hulle-Vervalle Tom en Ann van Hulle-Vervaeke Leon Fariëlle en Simon Pascale en Frank Nobus-de Baere Isaura en Thomas De families van Maele, Verbeke. Ryckaert. Dolieslager Eede, 11 december 2012 Biezenstraat 18 De uitvaartviering waarvoor u wordt uitgenodigd zal plaatsvinden op zaterdag 15 december 2012 om 10.00 uur in de parochiekerk van O.L. Vrouw ten Hemelopneming te Eede, waarna aansluitend de begrafenis zal plaats vinden op de r.k. begraafplaats. Er is gelegenheid om de familie te condoleren achter in de kerk. De familie komt tezamen in de hof van Eede. Zij die geen kennisgeving mochten ontvangen gelieven dezen als zodanig te beschouwen. Familieberichten E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088- 013 9999 Internet j www.familieberichtenonline.nl Omdat er liefde is, bestaat er geen voorbij. In alle eeuwigheid ben jij. Tot ons groot verdriet is toch nog onverwacht thuis, in zijn eigen vertrouwde omgeving overleden mijn lieve man en vader Frederikus Johannes Wilhelmus Maria de Vreede Fred echtgenoot van Maria Johanna Berendina Vasse Hij overleed in de leeftijd van 58 jaar. Hulst: Rietje Krista t Astrid Marijne t 10 december 2012 Poorterslaan 121,4561 ZM Hulst De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 15 december om 11.30 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst is er een samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. Fred wilde geen bloemen, maar hij zou hel fijn vinden als u in plaats daarvan geld overmaakt naar de stichting KiKa. Bedroefd zijn wij vanwege het toch nog plotselinge over lijden van onze collega Fred de Vreede Fred was sinds een aantal jaren werkzaam als kok in onze keuken aan de Truffinoweg in Hulst. Wij wisten dat Fred zeer ernstig ziek was. Toch zijn wij geschokt door zijn overlijden. Wij verliezen in hem een zeer capabele kok en een aangename collega. Wij wensen de vrouw en dochter van Fred heel veel sterkte om met dit grote verlies om te gaan. Raad van Bestuur, Raad van Toezicht, medewerkers, vrijwilligers en cliëntenraden van de Stichting Curamus Nu ben je van ons heengegaan je hebt altijd voor ons klaargestaan. Geborgenheid en liefde heb je ons gegeven. Zo was je hele leven. je luas een schat voor ons allen. Je te moeten missen zal ons zwaar vallen. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Johanna Tanneke Jansen van Rosendaal echtgenote van Jacobus Adrianus de Koster in de leeftijd van 77 jaar. Oostburg: j.A. de Koster Biervliet: Magda en Jo Arens - de Koster Esther Richard Breskens: Leo en Marleen de koster-de Smit j Anne en Dennis Paulien ji Oostburg, 10 december 2012 Correspondentieadres: I.C. van der Lindestraat 16 4521 BZ Biervliet Gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 13decembervanll.00totll.30uurinhetmortuarium van j het Antonius ziekenhuis in Oostburg. De herdenkingsdienst vindt plaats op vrijdag 14 december J om 14.00 uur in De Ontmoeting, Dorpstraat te Breskens. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats, Oude Rijksweg te Breskens. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in De Ontmoeting. Een woord van dank aan de verzorgenden van De Hooge Platen en De Stelle voor de liefdevolle verzorging. Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Fred de Vreede Fred was vanaf 2009 werkzaam als kok binnen ons team. Hoewel we wisten dat Fred ziek was heeft het bericht van zijn plotselinge overlijden ons aangegrepen. We zullen zijn vriendelijkheid, collegialiteit en vakkennis missen binnen het team. Wij wensen zijn vrouw, dochter en de naaste familie heel veel sterkte met dit grote verlies. Collega's voeding van Stichting Curamus: Henk. [os, Jan. Marianne, Tonny, Sandra, Cora, Annelies. Micha, Suzan, Paula, Irene. Riet. Willy-Jeanne, Tessa, Lena, Jacqueline, Mieke, Wendy, Martin, José. Jenny, Juliette, Natasja, Monique, Christel. Antoine, Erik, Nick, Daka, Anita. Suzé.Yannick, Inge. Wout, Kitty. Madelon. Isabelle, Anja, Eefje. Tom, Jolijn, Eugenie, Sharona, Maartje. Marloes. Wieske, Marina, Marie-Louisse, Marian, Pia, Marleen, Koen. Paula, Monique, Remi Indien u geen uihiodiging mocht ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Hoewel haar gezondheid langzaam achteruitging, is toch op een moment dat wij het niet verwachtten, overleden mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, oma en over- oma Catharina Hout-Mol - Katrien - Yerseke 11 december 1935 Wemeldinge 11 december 2012 Wemeldinge: Adrie Hout 's-Gravenpolder: Janny en Bert de Geus-Hout Dennis Robert Heinkenszand: Hans en Ineke Hout-Hofman Jordi en Sarah Danny en Marieke Angela en Maikel en achterkleinkinderen Stormezandeweg 10 4424 ER Wemeldinge De afscheidsdienst wordt zaterdag 15 december om 13.30 uur gehouden in "De Haven", Dreef 6 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Vooraf is er vanaf 13.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met veel verdriet moesten wij afscheid nemen van onze zus en schoonzus Jo Jansen van Rosendaal echtgenote van Ko de Koster in de leeftijd van 77 jaar. Axel Tannie Terneuzen: Ko en Jenny Oostburg, 10 December2012 Wij ontvingen het droevige bericht dat onze 2e havenmeester Jan Gilde op vrijdag 7 december 2012 is overleden. Wij wensen Gerde en de familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies Bestuur Jachtclub Veere ERZORGING Peter Butler peróooniljke begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel. (0113) 340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 65