ir Sjoerd Heijning Suardus ]an Heijning Jj uJ 36 I familieberichten woensdag 12 december 2012 O IHenseniioq.nl Intens verdrietig zijn wij door het plotselinge verlies van mijn lieve Sjoerd, onze lieve papa, broer en zwager Sjoerd Bloemendaal, 19 april 1952 - Goes, 9 december 2012 Anneke Heijning - Van den Breemer Dignus, Joan, Emma Jan Kees en Margot Heijning - Van Doorn Daan en Emilie Heijning - Jurgens Philip en Ingrid Heijning - Rolf von den Baumen Gelegenheid tot condoleren bij de officiële herdenkings bijeenkomst van de Provincie Zeeland op vrijdag 14 december in de Nieuwe Kerk te Middelburg vanaf 17.00 uur. Sjoerd zal in besloten kring worden begraven. Correspondentieadres: p/a Provinciehuis Postbus 6001 4330 LA Middelburg De 40+ club Goes is verdrietig en geschokt door het onverwacht overlijden van onze vriend en mede lid Sjoerd Heijning Wij wensen Anneke, de kinderen en familie heel veel sterkte met dit grote verlies Leden 40+ club Tafelronde 24 Goes Wij zijn geschokt door het overlijden van Sjoerd Heijning In hem verliezen wij een krachtige bestuurder en aimabel mens. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw, kinderen en verdere familie. WD Afd. Noord-Beveland Giel de Kanter, voorzitter Geschokt hebben wij kennis genomen van het overlijden van WD gedeputeerde Sjoerd Heijning Wij wensen Anneke, zijn kinderen en overige familie/ naasten veel sterkte en kracht. Bestuur en Fractie WD afdeling Vlissingen Albert van der Giessen. voorzitter, Marianne Reinders- Stijnman, fractievoorzitter. Met schrik, ontsteltenis en leedwezen hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van Sjoerd Heijning We verliezen in hem een gepassioneerd bestuurder, een Zeeuwse liberaal in hart en nieren en een fijne, hartelijke collega. We wensen Anneke en de kinderen veel sterkte toe. Bestuur WD Zeeland De WD-fractie in Provinciale Staten van Zeeland is geschokt en bedroefd door het overlijden van Sjoerd Heijning Sinds april vorig jaar was Sjoerd "onze" WD-gedeputeerde, onder meer verantwoordelijk voor Ruimtelijke ontwikkeling, Water en Natuur, Havens en Recreatie. Daarvoor was hij van 2003 - 2011 lid van de WD-fractie in Provinciale Staten van Zeeland, waarvan de laatste jaren tevens fractievoorzitter. Sjoerd was een echte liberaal en een ervaren en bekwaam bestuurder die op zijn plaats was in Zeeland. Met waardering denken we terug aan zijn werk als WD- politicus in en voorde provincie. We zullen hem erg missen. We leven intens mee met zijn vrouw Anneke en hun kinderen Dignus, Joan en Emma en wensen hen veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. WD-Statenfractie: Kees Bierens, Carla Schönknecht, Carla de Paepe, René Ruissen, Jack Werkman, Hans van Geesbergen, Tobias van Gent en fractiemedewerker Wil Botting. Met verbijstering en vol ongeloof hebben wij kennis genomen van het overlijden van Niet alleen was Sjoerd meer dan 20 jaar het liberale gezicht in de gemeente Goes maar ook was hij voor ons altijd een goede vriend en een wijs raadsman. Wij wensen Anneke, Dignus, Joan en Emma alle sterkte om dit onbeschrijfelijke verlies te dragen. Fractie en Bestuur WD afdeling Goes Loes, Dick, Stan, Dick, Rino, Ad, Peter, Tom, Toine, George, Anika, Bies en Ignace Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Sjoerd Heijning Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw Anneke en hun kinderen Dignus, Joan en Emma. Wij wensen hen veel sterkte toe met dit grote verlies. WD-fractie Middelburg Bestuur VVD afdeling Middelburg Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Sjoerd Heijning Lid van het college van Gedeputeerde Staten van Zeeland voormalig lid van Provinciale Staten van Zeeland voor de WD (2003-2011) Wij zullen hem in gedachten houden als een liberaal politicus en bestuurder met kennis van zaken, die op een subtiele wijze zijn standpunten verdedigde en zijn doelen wist te bereiken. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen, familie en vrienden veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Provinciale Staten van Zeeland, Karla Peijs, voorzitter Peter Joosse, griffier van de Staten Namens de fracties: VVD, Kees Bierens PvdA, Annebeth Evertz CDA, Patricia de Milliano-van den Hemel PWPeter van D ij k SGP, Goos Roeland SP, Gervan Unen ChristenUnie, Arjan Beekman D66, Alex Hijgenaar Partij voor Zeeland, Johan Robesin GroenLinks, Leen Harpe Natuurlijk Zeeland, Ruud Muste Met grote verslagenheid ontvingen wij het droevige bericht dat gedeputeerde Sjoerd Heijning na een kort ziekbed is overleden. Voor Zeeland een onvoorstelbaar verlies. Wij verliezen in Sjoerd een sociaal bewogen persoon en een zeer gewaardeerde collega die op zijn eigen liberale wijze, met kennis van zaken, inhoud heeft weten te geven aan zijn bestuurlijke taken. De herinneringen die wij aan Sjoerd hebben zullen wij koesteren. Wij wensen Anneke, Dignus, Joan, Emma en familie veel sterkte in deze moeilijke tijd. Gedeputeerde Staten van Zeeland. Karla Peijs, voorzitter Ab Smit, provinciesecretaris Vrijdag 14 december a.s. om 17.00 uur wordt in de Nieuwe Kerk in Middelburg een openbare herdenkingsbijeenkomst gehouden. Na afloop van de bijeenkomst is er gelegenheid om de familie te condoleren Met droefheid hebben-wij kennis genomen van het overlijden van onze gedeputeerde Sjoerd Heijning Sjoerd was voor ons een inspirerende bestuurder op het gebied van ruimtelijke ontwikkeling, water en natuur, havens, recreatie en promotie. Zijn inzet en betrokkenheid hierbij zullen wij missen. Wij leven mee met zijn vrouw en kinderen. Medewerkers provincie Zeeland Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van Sjoerd Heijning Gedeputeerde van de provincie Zeeland Als leden van de Provinciale Commissie voor de Groene Ruimte hebben wij hem leren kennen als een aimabel en toegankelijk bestuurder, die met respect voor de inbreng van alle partijen de rol van de commissie gestalte heeft gegeven en de samenwerking tussen partijen in het buiten gebied heeft bevorderd. Wij wensen zijn vrouw en kinderen heel veel sterkte toe. Namens de partijen vertegenwoordigd in de PCGR, M.A. Hemminga (vice-voorzitter)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 36