IHensenlinq.nl Bogdan Kucharczyk «ft Diififeuigifi^ dinsdag 11 december 2012 Elke dag een stukje dichter naar het eind. Elke dag een beetje van je kracht verkleind. Elke dag wat zwaarder wat je torsen moet. Doch al gaande wetend eens komt alles goed. Rustend na het leven, rusten bij de bron, vanwaar lang geleden ook de weg begon. Wij hadden zo graag nog wat langer met elkaar willen genieten. Het heeft helaas niet zo mogen zijn. Vandaag hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Egidia Desiréa Elisabeth Maria Begheijn-van Damme Gidi echtgenote van Johnny Begheijn 7 juli 1937 te Oostburg 8 december 2012 te Aardenburg Aardenburg: J.A.S. Begheijn Breskens: Oostburg: Nancy en Ronald Dobbelaar-Begheijn Thom Brent Aardenburg: Anouk Begheijn en Geertèn van Dijk Yra Marente Correspondentieadres: Van Walcherenstraat4,4527 AX Aardenburg Een speciaal woord van dank aan de Privazorg, taxicentrale Atax, de dialyseafdeling, dokter Weenink en dokter de Bruijne. De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvindèn op-donderdag 13'december om 10.30 uur in de H. Maria Hemèlvaartkerk aan de Weststraat te Aardenburg. Aansluitend is 'dé crematie in: besloten' kring. Samenkomst aah de kerk. Alleen schriftelijke condoleance. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Je liet ons zien wat leven is je liet ons voelen wat liefde is horen zien en zwijgen je leerde ons zonder woorden te begrijpen in moeilijke tijden bij elkaar te zijn je bent gegaan maar toch niet weg jouw liefde is oneindig.. Afgelopen zondag is ma overleden Truus Hoosemans-Janssen weduwe van Jos Hoosemans 12 januari 1927 9 december 2012 Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was een grote vreugde dit in saamhorigheid voor je te mogen doen. Je was voor ons een lieve moeder en oma. We zullen je missen maar nooit vergeten. Hans en Eugenie Martijn en Stephanie Ruud en Eveline Edward en Truus Jeroen Jasper en Eefke, Julia Ellen en Pascal, Fleur en Mees Anneke en Huib Cynthia en Paul, Quinn en Kian Maurits en Minke, Sofle Sjoerd Correspondentieadres: Westerzicht 630, 4385 BW Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 14 december van 11.00 tot 11.30 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zullen we haar met woorden en muziek herdenken, waarna om 12.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Vlissingen. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Mevrouw R. de Poorter-Overeem moeder van onze leerling Michael uit klas B4b. Wij wensen Michael en zijn familie heel veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Namens alle geledingen van het Zwin College te Oostburg, F.C.M. Neefs, bestuurder/algemeen directeur Verslagen geven wij u kennis van het onverwacht overlijden van onze altijd zeer gewaardeerde medewerker in de leeftijd van 57 jaar. We wensen zijn achtergebleven vrouw en kinderen veel sterkte toe in dit smartelijk verlies De Jager Detachering BV Hoofdweg 60 4411 NA Rilland Rilland, 8 december 2012 Intens verdrietig, geef ik u kennis van het overlijden van mijn allerliefste zorgzame man Hendrik Dierkx Henk echtgenoot van Maria Dina van de Velde 23-07-1931, Zuidzande t 09-12-2012, Oostburg Schoondijke: Marie Dierkx - van de Velde Koningin Jullianastraat 22, 4507 BG Schoondijke. U bent uitgenodigd voor de afscheidsplechtigheid, waarin we Henk zijn leven zullen herdenken. Dit afscheid zal gehouden worden vrijdag 14 december om 11.30 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Temeuzen. Na het afscheid bent u uitgenodigd in de koffieruimte aldaar. Alleen schriftelijke condoleance. Geen bezoek aan huis. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in voornoemd uitvaartcentrum Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, hopen wij op deze manier te bereiken. Beste collega, lieve Rika, De collega's van de Huishoudelijke- en Voedingsdienst wisten datje erg ziek was. Het bericht van je overlijden trof ons echter toch onverwachts en maakte ons erg verdrietig. Opeens besef je weer hoe kwetsbaar je bent en welke zaken echt belangrijk zijn in iemands leven. Jij hebt nu eindelijk rust. Wij willen je familie alle moed en kracht toewensen die nodig is om een dergelijk verlies te kunnen dragen. Je collega's van de Huishoudelijke- en Voedingsdienst ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze medewerkster Rika de Poorter-Overeem Rika was sinds 1997 werkzaam voor ZorgSaam in de huishoudelijke dienst, in Zorgcuisine en in de voedingsdienst in Ziekenhuis Antonius te Oostburg. Door ernstige ziekte heefl zij haar werk vroegtijdig moeten neerleggen. Zij werd zeer gewaardeerd, zowel door patiënten als door collega's. Wij wensen haar echtgenoot, kinderen en familie veel sterkte toe bij het dragen van dit grote verlies. Raad van Bestuur en medewerkers van ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen Voor de vele kaarten, lieve brieven, bloemen en uw aanwezigheid op de crematie van Leny Brasser-de Pagter bedanken wij u hartelijk. Het is goed te weten hoe geliefd zij was en hoe zij werd gewaardeerd. Fam. Visser-Brasser Fam.'Kamermans-Brasser December 2012 Al ruim 30 jaar een begrip in Zeeland uitvaartverzorging y7 de Groot-de Kam bv tevens informatiecentrum tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl Familieberichten E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 65