Colofon Bogdan Kucharczyk DaiiitbsÊufëing* fHens9nlinq.nl dinsdag 11 december 2012 smdiaberiduei I 29 In plaats van kaarten. Moe gestreden, eindelijk rust Verdrietig laten wij u weten dat onze pa en opa is overleden Ype Kuipers echtgenoot van Diny Hielkema 23-2-1993 Hansweert, 9 december 2012 Leeuwarden, 12 juni 1928 Kattendijke: Erik en Sita Kuipers - Willeboer Kloetinge: Peter Kuipers Chantal en Arnout Stephanie Jesse Hansweert: Margreta en André Jansen - Kuipers Joyca Bonno Daïra Wij zijn heel dankbaar voor de liefdevolle verzorging van zorgcentrum "Maria-Oord". Correspondentieadres: Krammer 1, 4417 CP Hansweert De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op vrijdag 14 december om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Zierikzee, 2 december 2012 Mijn moeder Ik was er niet toen je ging Was buiten, bij de geweerden Je kon het niet aan, niet meer te kunnen wat je kon Je was in de war, koos de verkeerden Je was zo bang voor de weg die ze je lieten gaan Je wilde naar huis, terug naar je ouders Ik wilde je begeleiden, beschermen Dat legde je ook op mijn schouders Maar ik kon en mocht er niet voor je zijn We waren kort nog bij elkaar Het afscheid was intens maar echt Ik streelde zacht je haar En je vingers die zo op de mijne lijken Ga nu maar, het is nu goed Je strijd was een ongelijke Je kunt nu rusten zonder angst Al is er geen hand om vast te houden De band tussen ons is sterker dan ooit Ik zal altijd van je houden Carla Kamperland Geheel onverwacht is overleden Gerrit van den Brink Onze neven en nichten avondjes zullen nooit meer hetzelfde zijn. We wensen Petra, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Chris en Ineke Corry en Kees Ellen en Dave Krijn en Ina Westkapelle, december 2012 Na een strijd van 10 maanden tegen zijn ziekte heeft hij het gevecht verloren. In zijn woonplaats in de Verenigde Staten is overleden onze broer en oom Adri Sturm ★Vrouwenpolder, t Louisville, 5 mei 1943 7 december 2012 Co en Marja Jonathan en Merel Puk en Pepijn Ivo en Hannah Corrie Michiel en Angela Rafael Arianne en Sierd Correspondentieadres: Corrie Sturm Thorbeckestraat 57 4102 EM Culemborg SCHIETVERENIGING WESTKAPELLE Overleden op 8 december 2012 GERRIT VAN DEN BRINK Vele jaren heeft hij zich als vrijwilliger ingezet voor onze vereniging en was hij een bijzonder betrokken bestuurslid. Altijd werkend aan een goede samenwerking en zoekend naar creatieve oplossingen, drukte hij een belangrijk stempel op onze vereniging. Dat maakte hem onvergetelijk. Gerrit, bedankt voor je inzet. Wij wensen Petra, familie en vrienden veel kracht toe bij het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden van SV Westkapelle Verdrietig zijn wij door het overlijden van de partner van onze lieve collega Gerde Waignein, Gerde, wij zijn er voor je. Alle medewerkers van Fysiotherapie Rozengracht, Vlissingen Verslagen geven wij u kennis van het onverwacht overlijden van onze altijd zeer gewaardeerde medewerker in de leeftijd van 57 jaar. We wensen zijn achtergebleven vrouw en kinderen veel sterkte toe in dit smartelijk verlies De Jager Detachering BV Hoofdweg 60 4411 NA Rilland Rilland, 8 december 2012 Heden overleed onze geliefde buurman Piet Lindenberg We wensen bure Dini en familie heel veel sterkte. Dien Lamper Jan en Ian Pikaar Kees en Jo Goud 1 Voor de vele kaarten, lieve brieven, bloemen en uw aanwezigheid op de crematie van Leny Brasser-de Pagter bedanken wij u hartelijk. Het is goed te weten hoe geliefd zij was en hoe zij werd gewaardeerd. Fam. Visser-Brasser Fam. Kamermans-Brasser December 2012 Al ruim 30 jaar een begrip in Zeeland uitvaartverzorging de Groot-de Kam bv tevens informatiecentrum tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl atnilieberichtef! Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 29