dinsdag 11 december 2012 m (Hensenlinq.nl Nooit vragen, nooit klagen, altijd alles zelf dragen. Na een kort verblijf in Zorgcentrum Simnia en een ziekbed van enkele dagen, is zacht en kalm van ons heengegaan onze lieve moeder, oma en opoe Neeltje Lous-Louwerse sinds oktober 1977 weduwe van Johannes Lous Westkapelle, 22-04-1921 t Domburg, 9-12-2012 Wij zijn dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden hebben gehad. Nee Minderhoud-Lous Lou Minderhoud Pieten Jolanda Johnny Kees Lous Nel Lous-Huibregtse Reneé en Ramon Vivian en Wim, Tara en Troy Piet Lous (in herinnering) Nel Lous-van der Wielen Correspondentieadres: Markt 80, 4361 AG Westkapelle De begrafenis vindt plaats op vrijdag 14 december omstreeks 12.00 uur op de algemene begraafplaats in Westlcgpelle. Aansluitend is er gelegenheid om de 'famniè te condoleren in het Jeugdgebouw, Markt 65, Westkapelle. Onze dank gaat uit naar de médewerkers van Simnia, afdeling IA, voor dè goede liefdevolle verzorging. '-X olt- Een laatste keer Doei Opoe Kus van de blauwe oogjes Tara Troy Verdrietig zijn wij nu onze lieve tante Nee Lous-Louwerse is overleden Jo en Dingeman (in herinnering) Paula en Adrie (in herinnering) Ria en Jan Nel en Piet Wij zijn verdrietig nu onze lieve, altijd belangstellende moe Nee is overleden. Nel en Leen Minderhoud-Lous Jo Lievense-Lous Verdrietig ben ik om het overlijden van mijn beste nicht Nee Lous-Louwerse Marie Kaland-Huibregtse Westkapelle, 9 december 2012 Met leedwezen heb ik vernomen dat mijn lieve vriendin is overleden Neeltje Lous-Louwerse Ik wens de familie veel sterkte toe met dit verlies Kris Minderhoud Er is een tijd om geboren te worden, en een tijd om te sterven Prediker 3:2a Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mee dat door de Heere uit ons mid den is weggenomen, onze lieve moeder en oma Francina de Visser-van Gilst sinds 15 november 2006 weduwe van Levinus de Visser in de leeftijd van 87 jaar. Hoogvliet: Anja en Aad Capelle a/d Ifssel: Addy en Ruud Bas Suzanne en Reshart David Wuustwezel: Ineke en Rien Sanne Pim 10 december 2012 Willem Zelleweg 35 4462 AB Goes De rouwdienst wordt gehouden D.V. vrijdag 14 december om 10.30 uur in de zaal van de 'Sionkerk' te Goes (ingang Graaf Adolfstraat). Aansluitend zal de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Voor aanvang van de rouwdienst is er van 9.45 tot 10.15 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na de begrafenis is er in voornoemde kerk gelegenheid lot condoleren. Geen bloemen. Wij danken dr. Joosse, de medewerkers van de RST en 'NieuwSande1 voor de liefdevolle verzorging. Met droefheid geven wij u kennis dat door de Heere uit ons midden is weggenomen onze geliefde schoonzus en tante Francina de Visser-van Gilst weduwe van Levinus de Visser in de leeftijd van 87 jaar. Hoedekenskerke: L. de Visser M.J. de Visser-Snoep 's-Gravenpolder: J. de Visser W. de Visser-Verhage Krabbendijke: K.J. Geense-de Visser P. Geense 's-Gravenpolder: N. Polderman-de Visser Neven en nichten Sterke de Heere ons allen in dit verlies. 10 december 2012 Iedere dag werd de wereld kleiner, de mogelijkheden minder de levenswil bleef. Het leven niet. Juist nu je er niet meer bent zul je altijd bij ons zijn. Bedroefd delen wij u mee dot onze lieve moeder en oma is overleden Catharina Adriana van Beek-Kalle To Sinds 27 september 2006 weduwe van Miel van Beek Rilland Bath, 21 december 1929 Vlissingen, 9 december 2012 Vlissingen: jan en Anja Jeffry Amor Oost-Souburg: Sjannieenjoop Michael Een woord van dank aan de medewerkers van ABTZ voor de twee en een halfjaar waarin zij haar liefdevol hebben verzorgd. Correspondentie-adres: Westerzicht 277 4385 AK Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 1 3 december van 19.00 tot 20.00 uur in uitvaartcentrum H.Jobseaan de Bachweg 2, 4337XD te Middelburg. De crematieplechtigheid zal plaatshebben op vrijdag 14 december om 15.00 uur in hel crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. ■xssstss^ss^^fSÈi^i^i&Xismimissiasesuemmis "Alles heeft zijn bestemde tijd" Vredig van ons heengegaan Jan Comelis Franke Heinkenszand, t Wolphaartsdijk, 19 oktober 1925 4 december 2012 Carolien Franke - Barendsen Kinderen kleinkinderen Meuleweie 14 4471 CX Wolphaartsdijk Maandag 10 december hebben wij in besloten kring afscheid genomen. Je liet ons zien wat leven is je liet ons voelen wat liefde is horen zien en zwijgen je leerde ons zonder woorden te begrijpen in moeilijke tijden bij elkaar te zijn je bent gegaan maar toch niet weg jouw liefde is oneindig... Afgelopen zondag is ma overleden Truus Hoosemans-Janssen weduwe van Jos Hoosemans 12 januari 1927 9 december 2012 Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was een grote vreugde dit in saamhorigheid voor je te mogen doen. Je was voor ons een lieve moeder en oma. We zullen je missen maar nooit vergeten. Hans en Eugenie Martijn en Stephanie Ruud en Eveline Edward en Truus Jeroen Jasper en Eefke, Julia Ellen en Pascal, Fleur en Mees Anneke en Huib Cynthia en Paul, Quinn en Kian Maurits en Minke, Sofïe Sjoerd Correspondentieadres: Westerzicht 630, 4385 BW Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 14 december van 11.00 tot 11.30 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zullen we haar met woorden en muziek herdenken, waarna om 12.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in voornoemd uitvaartcentrum. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, hopen wij op deze manier te bereiken.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 28