Üi/srJöilar] Adriaan Goense A. Goense dinsdag 11 december 2012 familieberic 27 mensenlinq.nl Verdrietig, maar dankbaar dat verder lijden haar is bespaard, hebben wij thuis afscheid genomen van onze lieve moeder en mijn trotse oma Cobie Goedegebure-Franse weduwe van Ko Goedegebure in de leeftijd van 72 jaar. Haar doorzettingsvermogen was beiuonderingswaardig. Biggekerke: Marjolein en Karei Meulenberg-Goedegebure Léon Vlissingen: Eric Goedegebure Vlissingen, 8 december 2012 Correspondentieadres: Schuitvlotstraat 1 4373 AH Biggekerke Wij willen haar gedenken, tijdens de samenkomst, op donderdag 13 december om 11.00 uur in de aula van uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal de begrafenis omstreeks 12.00 uur op de Noorderbegraafplaats aan de President Rooseveldaan plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd uitvaartcentrum. Met veel verdriet en vol herinneringen hebben wij afscheid genomen van onze lieve zus en schoonzus Cobie Goedegebure-Franse Middelburg: Kees en Frieda Franse Koudekerke: Sjaak en Riet Franse Wissingen: Johan en Ans Franse 8 december 2012 Na een moedig en dapper gedragen ziekte is tot ons verdriet overleden onze lieve schoonzus en tante Cobie Goedegebure-Franse Arie en Willy (in herinnering) Chiel en Jopie Kinderen en kleinkinderen December 2012 Jarenlang deelden wij lief en leed. Nu nemen wij verdrietig afscheid van onze lieve vriendin Cobie Goedegebure-Franse Cathrien, Corry, Hanny, Martha, Mina en Jos Zo kort na het overlijden van onze broer, zwager en oom, is nu ook onze schoonzus en tante Cobie Adriaanse - Marees overleden in de leeftijd van 77 jaar Wemeldinge: Bep Adriaanse - Verboom Yerseke: Jo Adriaanse - Paauwe Biggekerke: Joost Adriaanse Yerseke: Marien en Sien Adriaanse - Hoebeke Krabbendijke: Adriaan Adriaanse Wemeldinge: Simon en Gré Adriaanse - Feijtel Yerseke: Jan en Dien Adriaanse - Berman Kapelle: Sien van Sabben - Adriaanse Neven en nichten Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Den Oever, 8 december 2012. Weinig nemen en veel geven Altijd hartelijk en warm Als de mensheid zoals jij was Was de wereld niet arm Verbijsterd en intens verdrietig geven wij u kennis dat, door een tragisch ongeval, voor ons veel te vroeg is overleden mijn lieve man, vader, schoonvader en opa Ferdy van Giezen op 72-jarige leeftijd. Gerhild van Giezen-Nicht Pieter van Giezen Nona en Niels Vergouwe-van Giezen Puk Isis 8 december 2012 Seispark 15, 4334 AZ Middelburg Gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 14 december om 11.30 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden. Na afloop bent u welkom om de familie te condoleren vanaf 13.30 uur in Sociëteit De Vergenoeging, Gortstraat 30 te Middelburg. Als u geen rouwkaart heeft ontvangen, gelieve deze advertentie te beschouwen als uitnodiging. En als je de dood niet kent Kun je eigenlijk niet leven Want dood dat zul je altijd zijn En het leven duurt maar even Freek de Jonge Lieve broer, oom, grote vriend, Ferdy van Giezen We zullen je missen Ido en Egbert Mulder-van Giezen llje en John Krijger-Mulder, Cas, JensLieve Marije en Sven-Olaf de Vries-Mulder, Sebastiaan, Felix, Philip Ferry Beste vriend, we zullen je erg missen Jan en Nell Piet en Heieen Hans en Wineke Piet en Babs Peter en Matty Han en Wijnand Lieve goedlachse Ferdy, vader van onze vriendin Ilona We danken je voor het warme welkom door de jaren heen. We wensen Ilona. Pieter, Gerhild. Niels, Puk en Isis alle sterkte toe met dit onverwachte verlies. Liefs, GeesjeJ Kathrin. Lineke en Anna De vriendschap en gulle lach van onze buurman Ferdy zullen we erg gaan missen. Wij wensen Gerhild, Pieter, Ilona, Niels en verdere familie veel sterkte met dit verlies. Adri, Tina, Kim, Niels Niek en Ineke Cas, Rachel, Sterre, Sem Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het noodlottig ongeval, waarbij onze oud-penningmeester Ferdy van Giezen is overleden. Meer dan 20 jaar is hij met veel inzet opgekomen voor de belangen van de leden van de afd. Zeeland. Wij wensen de familie veel sterkte toe met dit zware, onverwachte, verlies. Namens de Bond van Nederlandse Militaire Oorlogs-& Dienstslachtoffersafd. Zeeland Th. Ketting, voorzitter J.A. van Osta, secretaris Goes, 10 december 2012 tWij vinden geen woorden om het te zeggen hoe wij je zuilen missenallemaal. Groot is de leegte die jij achterlaat, mooi de herinneringen die blijven. Diep bedroefd, maar intens dankbaar voor alles, delen wij u mede dat na een leven van zorg en aandacht voor allen die hem dierbaar waren, gesterkt door het Sacrament der Zieken, van ons is heengegaan onze broer, zwager en oom 's-Heerenhoek, 17 juni 1925 Lewedorp, 8 december 2012 Axel: A. Goense N. Goense-van den Dries Hilda en William, Michael, Jennefer Jacobus Goense f Jacoba Goense T Goes: N. Boonman-Goense C. Boonman M. Goense t M. Goense-Hak t Conny en Rien, Lisa René en Tanja, Fleur, Saar Correspondentieadres: Molendijk 31, 4453 AD 's-Heerenhoek De Uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op donderdag 13 december om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek. Voorafgaand aan deze dienst is er van 10.00 tot 10.15 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium naast de kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op het achter de kerk gelegen R.K.-kerkhof te 's-Heerenhoek. Na de begrafenis bent u van harte welkom in 'De Jeugdhoeve', Blikhoek 4 te 's-Heerenhoek, waar gelegenheid is tot condoleren en samenzijn. Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze buurman Wij wensen de familie sterkte met dit verlies. Familie van 't Westende Familie Rijk

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 27