K0RTING prominent Grootste collectie comfortabele stoelen v.a. 295,- van modern tot klassiek GRATIS Corfpléfc Swnii collech Uniek acfewek iSj/fl. Noorse Urfknkn Bon voor een gratis catalogus over lekker zitten specialist in lekker zitten Zonder postzegel opsturen naar: Prominent. Antw. nr. 707, 8070 WB Nunspeet Relaxstoelen Vanaf 295,- Winkels in de buurt Breda Grenssteen^ Capelle a/d IJssel Hoofdweg 4 Goes Albert Plesmanweg ie Spijkenisse Lucebertstraat 38 Ridderkerk Noorden weg 6 Roosendaal Oostplein 17a Vlaardingen Khiht Gerard Burgerlaan 1+3 Prominent heeft 46 winkels. Er is dus altijd een winkel bij u in de buurt. Gratis parkeren voor de deur en gratis koffie. Adressen: www.prominent.nu Thuis proefzitten Gratis catalogus JA, stuur mij de gratis uitgebreide catalogus vol zitcomfort DhrQ Mevr Adres i-op stoelen Vanaf 690,- Bijzetstoelen Vanaf 590,- Designstoelen Vanaf 590,- Niets is zo prettig als de stoelen vrijblijvend bij u thuis uitte proberen. Zo ziet u gelijk of het past in uw interieur. Vrij'blijvend advies: 0341 - 26 06 76 Bestel de gratis uitgebreide catalogus boordevol informatie over gezond zitten en de complete collectie van Prominent Bestel gratis: 0341 - 26 06 76 fauteuil inspiratieboek? 50% Knip deze bon uit en lever deze bij de winkel in of bij de adviseur bij u thuis. Scandi dagen Om Scandinavisch te zitten, hebt u geen bergmeren en uitgestrekte naaldbossen nodig. Wij hebben de beste fauteuils namelijk voor u naar Nederland gehaald. (Ervaar het topcomfort van onze Scandi collectie, die we hebben ontwikkeld in samenwerking metfysio- en ergotherapeuten.) Profiteer deze week van onze tijdelijke actie: 50% korting op de complete Scandi collectie.* Hartelijk welkom in een winkel bij u in de buurt of bel 0341 - 26 06 76 voor een demonstratie bij u thuis. Geldig op alle Scandinavische showroommodellen die in de winkel staan. De 7 basisvoorwaarden Goede neksteun Wervelkolom ondersteund Juiste lende-ondersteuning Juiste zithoek Armleggerhoogte Zitdiepte Zithoogte

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 6