- maandag 10 december 2012 mensgnlinq.nl De strijd is gestreden, het leed is voorbij. De pijn is verdwenen, rust zacht, je bent vrij... Omringd door allen die hem dierbaar waren is na een kortstondig maar met moed gedragen ziekte van ons heengegaan, mijn lieve zorgzame man, onze broer, zwager en oom Herman Joannes Maria Marteyn echtgenoot van Maria Leintje Francke 8 juni 1935 te Eede 6 december 2012 te Oostburg Aardenburg Eeklo Vlissingen Middelburg M.L. Marteyn - Francke Rosette en René Vandevoorde - Marteyn Willy Marteyn en Freek Peeters Jopie en Adrie Houterman - Francke Kinderen en kleinkinderen. Correspondentieadres: Bootstraat 33 4527 AM Aardenburg De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaats vinden op woensdag 12 december om 10.30 uur in de H. Maria Hemelvaartkerk, Weststraat 80 te Aardenburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de r.-k. begraafplaats aldaar. Schriftelijke condoleance. Geen bezoek aan huis. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Lieve oom Herman Bedankt voor alle liefde die je ons gegeven hebt. We gaan je heel; erg missen. Petra, Jönny en Maikel Nancy,,Ronald, Thorn en Brent Anouk, Geerten, Yra;en Bedroefd, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons heeft gegeven, en dat haar een verdere achteruitgang bespaard is gebleven, delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze lieve zorgzame vrouw, moeder, schoonmoeder en oma Cornelia Hendrina Anna Maria Snelders Corrie echtgenote van Ronnie Gras K 20-01 - 1939 Clinge "08- 12-2012 Sas van Gent Sas van Gent: Sas van Gent: Sas van Gent: Sas van Gent: Ronnie Gras Anja Fabiënne Jesse Jibbe Hayo en Carine Naomi Noah Alexandra en Job Luna Lenthe Familie Snelders Familie Gras Sas van Gent, 8 december 2012. Buitenweg 23,4551 AA De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op donderdag 13 december om 11.00 uur in familiehuis De Geslootene Boom, Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, waar u na afloop de familie kunt condoleren. Ma ligt opgebaard in "De Geslootene Boom", waar u woensdag 12 december om 18.30 uur afscheid van haar kunt nemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Het is tijd ik moet nu gaan. Ik zal geen afscheid nemen. Kijk naar me uit in de regenboog hoog in de lucht. Als de zon weer opkomt en de hele wereld nieuw is kijk dan naar me uit en hou van mij zoals ik van jullie gehouden heb. Met verdriet hebben wij afscheid genomen, van onze lieve zorgzame moeder, oma en oma Visser Suzanna Jeleijntje Janneke Visser - van Koeveringe Santje in de leeftijd van 86 jaar echtgenote van Piet Visser 23 april 1982 Kruiningen: Nelly en Vinus de Poortere - Visser Els Peter en Leontine, Sara, Daniël Middelburg: Adrie Visser en Jacco van Liere Kapelle, 9 december 2012, zorgcentrum "Cederhof" Correspondentieadres: Huygensstraat 16, 4416 DK Kruiningen Wij hebben veel waardering voor de liefdevolle verzorging van het personeel en vrijwilligers "Cederhof". Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 12 december van 19.00 - 19.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. Het samenzijn voorafgaande aan de crematie zal plaats vinden op donderdag 13 december om 13.30 uur in het crematorium aan de Westeljke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. en het is zo stil in mij en ik heb nergens woorden voor en het is zo stil in mij en de wereld draait maar door en het is zostil in mij salamat tidur nana, Adrie Met ongeloof en verbijstering hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden op 55 jarige leeftijd van onze golfvriend, Etienne Koops Wij wensen de familie Koops veel kracht toe om het verlies van hun zoon en broer te kunnen dragen. Namens de leden en het bestuur van Golfclub Molenberg Die Oostdam, voorzitter We nemen afscheid van Etienne door een crematie op vrijdag 14 december 2012 om 14.00 uur. Crematorium Middelburg, Westelijke oude Havendijk 3, 4337 PB MIDDELBURG Nooit meer,heren waar gaan we naar toe het zal stil zijn. Op zaterdag 8 december 2012 is Etienne Koops de inspirator en organisator van onze golfreizen overleden. Wij zullen hem missen. Etienne bedankt, we zien elkaar terug in hole 19. De cabrioletclub: Daan Blom fohan Brongers Jan Edu Kelder Die Oostdam Wout Philippo Jan Roggeband Freek den Toom Kobus Vogelenzang Sterven doe je niet ineens, maar af en toe een beetje en alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelf ontgaan, je zegt ik ben wat moe, maar op 'n keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Toon Hermans Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met haar mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze ma en oma Rika de Poorter-Overeem echtgenote van Carlo de Poorter Zij overleed in de leeftijd van 48 jaar. Oostburg: Carlo Michael Angelique en Jeffry, Chelsey, Joëlle Een woord van dank aan het personeel van 'de Stelle' ufd. Klaproosdr. De Bruyckere en dr. Van Hevele voor de goede en liefdevolle verzorging. 8 december 2012 Zuidzandsestraat 32,4501 AR Oostburg U kunt afscheid nemen van Rika in het mortuarium van het Antoniusziekenhuis, Pastoor van Genklaan 6 te Oost- burg, op dinsdag 11 december van 19.30 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 13 december om 10.00 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst is er een samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. Wilt u. indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Lieve ma we zullen je missen, als moeder, oma en vrouw, afscheid was er nauwelijks, want het ging veel te gauw. we zullen je missen, ook als een vriendin, maar we zullen je het meeste missen, in dit gezin. we zullen je missen, met alles wat we samen deden, maar we zullen het onthouden, als een kleurrijk verleden. oh wat zal ik je missen, maar het belangrijkste is voor mij, onze tijd vol pijn en lijden, is nu eindelijk voorbij. rust zacht ma. michael, angelique, jeffry, chelsey en joelle Rust zacht lieve Riek ]e hebt je strijd gestreden. Voor altijd in ons hart. Gijs, Denise en Dionne Achter elke traan die vloeit schuilt een herinnering met 'n glimlach We zullen je missen, maar je bent voor altijd in ons hart Dag lieve Riek... Bram, Nathalie, Jill, Jay, Jessy en Jasmin Rika Je hebt nu de rust gevonden die je verdient. We zullen je 2 schatjes Chelsey en Joëlle vertellen in hun toekomst hoeveel je van hen gehouden hebt. Je was een top-oma. Bep en Fred van Dierendonck

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 20