(Jvsrlsdsri Gerrit van den Brink O IDensenlinq.nl maandag 10 december 2012 nilieberichten I 19 Geschokt en verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van onze goede vriend. Gerrit van den Brink "Pluk de dag" Volkomen onverwachts is overleden mijn lieve, zorgzame man en maatje, onze vader en opa Vlissingen, Westkapelle, 21 februari 1947 8 december 2012 Het is niet te begrijpen. Gerrit was zo gelukkig, wij waren zo gelukkig met hem, Het was zo'n prachtige dag, en nu is het voorbij. We zullen hem verschrikkelijk missen. Petra van den Brink - Louwerse Aart en Marina Rinaldo, Si/van Miranda en Pieter Julian, Sebastiaan, Benjamin Donderdag 13 december nemen wij afscheid van Gerrit om 13.00 uur in Herrijst, Markt 79, Westkapelle. Om 14.00 uur vindt de begrafenis plaats op de Algemene Begraafplaats van Westkapelle. Correspondentieadres: Adriaan Virulystraat 13 4361 GA Westkapelle Uitsluitend schriftelijk condoleren Geen bezoek aan huis olf bag lieve opa, we zullen je missen Rinaldo, Silvan, Julian, Sebastiaan, Benjamin Met veel-verdriet in ons hart moeten wij plotseling afscheid neméil.van mijn lieve schoonzoon, onze zwager en oom. Gerrit van den Brink Echtgenoot van Petra v.d.Brink - Louwerse. Wij wensen Petra, kinderen en kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe. Westkapelle L. Louwerse-Lievense Oost-Souburg: Chris en Ineke Deventer: Jan Oost-Souburg: René en Lesley Brodie Rucphen: Arthur en Jolanda Nienke, Tim 9 december 2012. wij zullen hem missen. We wensen Petra,kinderen,kleinkinderen en familie heel veel sterkte toe met dit verlies. Jan en Mientje Verburg Verbijsterd zijn wij door het plotseling overlijden van onze vriendelijke en van het leven genietende buurman Gerrit Wij wensen Petra, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit grote verlies. Hans en Jacodine, Jo, Aarnoud, Piet en Christel, Marco en Sindy, Jaap en Lenie, Johnny en Jolanda, Gernand en Ella, Kees en Karin, Robbie en Lenni, Jeroen en Anika, Arjo en Monique, Harm en Mariëlle, Brigitta, Dirk en Lineke en alle kinderen Achter je ligt een leven van werken en plicht en juist dat bepaalde in alles jouw gezicht. Flink was jij je hele leven; moedig ben je tot het einde gebleven. Flink wil je nu dat wij zullen zijn, maar afscheid nemen doet ons zo'n pijn... In volle vrede is, na een werkzaam en zorgzaam leven, van ons heengegaan onze moeder en schoonmoeder, onze oma, Johanna van Kalmthout Jo in de leeftijd van 85 jaar. Jan en Hennie Verbart Henkt Kleinkinderen 8 december 2012 Voorstad 13, Goes Correspondentieadres: Van Kleffensstraat 12,4463 EC Goes De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op donderdag 13 december om 12.15 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Voorafgaand is er van 12.00 tot 12.10 uur gelegenheid tot afscheid nemen in voornoemde aula. Indien wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Een man om van te houden Een vader waar we op konden bouwen De kleinkinderen waren zijn trots Voor ons allemaal was hij de rots. Diep ontroerd door de moed en de kracht waarmee hij tot het laatst heeft gevochten om bij ons te blijven en intens dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend en gedaan, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, onze lieve vader en opa Pieter Lindenberg in de leeftijd van 75 jaar. Yerseke: Dini Lindenberg-van 't Veer Yerseke: Eddy Lindenberg Nicole Lindenberg-Eversdijk Jorn, Twan Waarde: Jolanda Dijl-Lindenberg Kees Dijl Stefan, Patrick 9 december 2012 Moerplein 87 4401 HZ Yerseke De afscheidsdienst, geleid door Ds. B. Kooistra, wordt woensdag 12 december om 13.30 uur gehouden in de Vrije Evangelische Gemeente, Kaaistraat 20 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in "De Haven", Dreef 6 te Yerseke gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar dokter de Kan en de verpleegkundigen van dagbehandeling oncologie van het ADRZ te Goes, Huisartsenpraktijk Yerseke en Allévo. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde oud-medewerker Piet Lindenberg Wij herinneren hem als een bewogen mens die, ook na zijn pensionering, van dag tot dag bij onze onderneming betrokken bleef. Wij zijn dankbaar dat wij tot het laatste toe van zijn kennis en enthousiasme gebruik mochten maken. Piet zal in de mosselwereld gemist worden. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Directie en personeel Roem van Yerseke b.v. Fam H.J. Lacor Op vrijdag zeven december 2012 is, in zijn 61e levensjaar, omringd door zijn naasten, overleden, Jan Gilde mijn lieve partner en onze geliefde broer en zwager Als je tijdens het leven liefde en warmte hebt gegeven. Als je in tijden van pijn en verdriet toch naar de zonzijde ziet. Als je zo een voorbeeld hebt gegeven dan was het niet voor niets, het leven. Gerde Waignein Piet Gilde Ko en Janny Gilde - Francke Lein en Janneke Gilde - Pouwer Zuidweg 17,4363 SG Aagtekerke De crematiebijeenkomst zal worden gehouden op woensdag 12 december om 12.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangstkamer van het crematorium. Liever geen bezoek aan huis. Gelegenheid tot digitale condoleance op: www.condolerenonline.nl r Onverwacht is overleden onze vriend, Gerrit van den Brink Wij wensen Petra, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Ellen en Dave Lien en Huib Lien en Jan Westkapelle, 8 december 2012 Steeds opnieuw; telkens weer. Tot de laatste keer. Toen ging het niet meer... Dag oma! Mare en Monique Bas Na een ernstige ziekte is overleden onze buurman Jan Gilde We wensen Gerde veel sterkte in dit verlies en kracht voor de toekomst. Peter en Ellen de Korte en kinderen Aagtekerke, 7 december 2012

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 19