Exclusief MAROKKO ]S OOK PZC PZC ■mm National Geographic - Nature Wildlife Koningssteden van H| KRAS maardag 10 december 2012 pzc.nl/webwinkel categorie dvd's en games National Geographic staat al bijna 125 jaar te boek als absolute autoriteit als het gaat om objectieve en beschouwende journalistiek. In deze luxe dvd-box box zijn een aantal van National Geographic's beste programma's over natuur en wildlife verzameld. Kijk onder meer naar Amazing Planet, Walking with Lions, Reflections on Elephants en World's Weirdest Animals. Een compleet overzicht vindt u in de webwinkel. Ruim 10 uur educatief kijkplezier, Nederlands ondertiteld. Adviesprijs 09,05 Lezersprijs 49,95* •exclusief verzendkosten voor de lezers van deze krant! I Puzzel ouderwets gezellig mee en win kaartjes voor de nieuwe actie-thriller 'Jack Reacher'! Kijk snel op www.lekkerpuzzelen.nl 8-daagse rondreis incl. o.a. vliegreis, diverse maaltijden én excursieprogramma vanaf Vertrekdata en prijzen Vertrek van 16 december 2012 t/m 27 oktober 2013. Lezersprijs 8 dagen vanaf €399 Prijzen zijn per persoon o.b.v. 2 personen. Inclusief: vlucht Amsterdam-Marrakech v.v. met transavia.com, taxèn, brandstofheffing, transfers en rondreis, Nederlandssprekende reisleiding, verblijf in centraal gelegen toeristenklasse hotels, ontbijt, 1 x lunch en 6 x diner, het beschreven excursieprogramma en de dinershow 'Fantasia Chez Alï' (inclusief transfers en diner). Exclusief: niet genoemde maaltijden, drankjes tijdens de dinershow, entreegelden/verplichte lokale gidsen (ca. 45 p.p., ter plaatse te betalen), fooien, koffergelden, reis- en annuleringsverzekering, reserveringskosten 19.50 en bijdrage Calamiteitenfonds 2,50 (beide per boeking en verplicht). Ga voor informatie naar www.kras.nl/LR21038 Voor meer informatie en boeking Typ in de adresbalk www.kras.nl/LR21038 Kies uw datum, prijs en klik op BOEK NU. U ontvangt de culturele dinershow gratis. Telefonisch boeken? Bel 0900-9697 (15 cpm) o.v.v. reisnummer LR21038 Deze reis is exclusief voor u te boeken t/m 31 december 2012. waarom zou je meer betalen ïëv. Laat u betoveren door o.a. de vier schitterende koningssteden van Marokko: Fès, Marrakech, Meknès en Rabat. Tijdens deze rondreis, o.l.v. Nederlandssprekende reisleiding, bezoeken we sprookjesachtige paleizen met prachtige tuinen, imposante moskeeën en levendige soeks. U, als lezer van deze krant, ontvangt als unieke extra de spectaculaire dinershow 'Fantasia Chez Ali' t.w.v. C 29 geheel gratis bij boekingen gemaakt t/m 31 december! Wacht dus niet langer en ervaar het prachtige Marokko met KRAS.NL! Dagprogramma Dag 1: vliegreis Amsterdam-Marrakech. Dag 2: na een bezoek aan Casablanca rijden we naar Rabat, waar we o.a. het oude stadsgedeelte en het Koninklijk Paleis bewonderen. Dag 3: Meknès met o.a. de.Bab Mansour en het mausoleum van sultan Moulay Ismail, waarna we Volubilis bezoeken. Dag 4: vandaag verkennen we het historische Fès met o.a. de Poort Bab Bab Boujloud, de levendige medina en de indrukwekkende leerlooierij. Dag 5: verder naar Beni Mellal, gelegen aan de voet van het Midden-Atlasgebergte. Dag 6: via het stuwmeer van El Ouidane en de watervallen van Ouzaoud naar Marrakech. Dag 7: tijd voor Marrakech! We bezoeken o.a. de Majorell-tuinen, de Koutoubia- - moskee en het bruisende Djeema-el- Fnaplein. 's Avonds staat de culturele dinershow met vele lokale gerechten en dansen op het programma. Dag 8: transfer en vlucht naar Amsterdam. Nederlandssprekende reisleiding! GRATIS culinaire dinershov^ 8 dagen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 18