Dagbladbezorger A Bruinisse Ons Brein bijbaan? Dijkversterking 2014 weringen zaterdag 8 december 2012 II /eOGNG Media Wilt u graag fit blijven? En overdag tijd houden voor u zelf? En lijkt het u fijn om bij te kunnen verdienen om leuke dingen te kunnen doen? Dan is een baan als krantenbezorger wat voor u. De voordelen van het bezorgen: Een prima maandelijkse vergoeding. Gratis de PZC lezen. Vele interessante extra's. Naam: Adres: Postcode: Telefoon: Geboortedatum: Woonplaats: Vul deze bon in en stuur deze (zonder postzegel) naar: de PZC t.a.v. afdeling centrale Distributie, Antwoordnummer 71,7300 VB APELDOORN Meer bereiken. Met Wegener Onze hersenen zijn waarschijnlijk de meest complexe structuur in het universum. Al jarenlang probeert de wetenschap de werking van het brein te doorgronden. De ontwikkeling van de technolo gie en neurowetenschappen maakt het mogelijk steeds meer vragen te beantwoorden. Deze 3DVD-uitgave ONS BREIN bevat twee BBC-series over het menselijk brein: Brain Story en The Human Mind. Speelduur ca. 441 minuten. Engels gesproken, Nederlands ondertiteld. Adviesprijs €20,05 Lezersprijs 19,95* *excluslef verzendkosten pzc.nl/webwinkel categorie dvd's en games OPZOEK nAAR EEN Gemeente Schouwen-Duiveland Projectbureau Zeeweringen versterkt in 2014 een dijktraject in de gemeente Schouwen-Duiveland. Dit is het dijktraject Haven Burghsluis, Koudekerksche Inlaag. Voor dit dijktraject is een verbeteringsplan geschreven. Dit plan kunt u van 10 december 2012 tot en met 20 januari 2013 tijdens openingstijden inzien op de volgende locaties: Dijkversterking Haven Burghsluis, Koudekerksche Inlaag Het werkgebied is gearceerd aangegeven. Provincie Zeeland Directie Ruimte, Milieu en Water Het Groene Woud 1 Middelburg Waterschap Scheldestromen Kanaalweg 1 Middelburg Gemeente Schouwen-Duiveland Laan van St. Hilaire 2 Zierikzee Het plan is tijdens de periode van inzage ook te downloaden op www.zeeweringen.nl. Informatie Heeft u vragen of wilt u meer informatie? Neem dan contact op met projectbureau Zeeweringen, telefoonnummer 088 246 1370. Zienswijze Uw zienswijze kunt u tot en met 20 januari 2013 schriftelijk kenbaar maken aan het dagelijks bestuur van waterschap Scheldestromen, Postbus 1000,4330 ZW Middelburg. Projectbureau Zeeweringen is DE ZEEUWSE ALLIANTIE NOTARISSEN TE GOES EN MIDDELBURG OPENBARE VERKOOP BIJ INSCHRIJVING 'De Zeeuwse Alliantie', Notarissen te Middelburg, is voornemens om op verzoek van de Ge meente Veere bij openbare inschrijving te verkopen het navolgende registergoed: De tussenwoning met berging, ondergrond en tuin, plaatselijk bekend Jakob Brasserstraat 5, 4361 AV Westkapelle, kadastraal bekend gemeente Westkapelle, sectie B, nummer 4000, groot één are en negenentachtig centiare (1.89 are). a. De huidige bestemming van het registergoed is: "Wonen". De woning dient permanentte wor den bewoond. b. Er is een Asbestinventarisatie uitgevoerd. Hieruit is komen vast te staan dat er geen noemenswaardige asbest in het woonhuis is aange troffen. Wel zijn aanwezig twee mogelijke asbestverdachte gaskachels en geiser. In de aan gebouwde schuur zijn een asbesthoudend vloerzeil (op het plafond) en een asbesthoudend tegelboard (aan de wanden) aangetroffen. c. Er is een verkennend bodemonderzoek uitgevoerd. Hieruit is vast komen te staan dat er geen belemmering is om op bedoelde locatie te wonen. Dit bodemonderzoek kan worden ingezien. Voorwaarden 1Op de inschrijving zijn van toepassing de "Voorwaarden verkoop gemeentelijke registergoe- deren in het openbaar anders dan bij veiling" van de gemeente Veere, zoals vastgesteld door de Gemeenteraad van de gemeente Veere op 16 december 2010, alsmede de aanvullingen daarop, zoals hierna vermeld: - in aanvulling op genoemde voorwaarden zullen, indien de prijs waarvoor gegund zal worden niet wordt gehaald, de 2 hoogste inschrijvers het recht hebben om deel te nemen aan een onmiddellijk na de opening van de biljetten te houden onderlinge opbieding; -indien de bodemprijs waarvoor wordt gegund niet wordt gehaald, kan de gemeente gebruik maken van het "recht van beraad". 2. De prijs waarvoor het registergoed zal worden gegund, is gedeponeerd bij genoemde notaris; 3. Gegadigden dienen zich te kunnen legitimeren en indien gevraagd een verklaring van hun bankrelatie te overleggen waaruit hun financiële gegoedheid blijkt. 4. De i nsch rijf bi I jetten dienen ondertekend op uiterlijk donderdag 13 december om 15.00 uur ten kantore van genoemde notaris te zijn ingeleverd, op welk tijdstip de biljetten geopend zullen worden, waarbij de inschrijvers aanwezig kunnen zijn. 5. Inschrijfbiljetten en verdere gegevens zoals: - kadastrale gegevens en kaart - genoemde van toepassing zijnde voorwaarden - een rapport 'asbestinventarisatie' - een rapportage inhoudende de analyseresultaten van een uitgevoerd bodemonderzoek zijn verkrijgbaar ten kantore van genoemde notaris, Wagenaarstraat 1 te Middelburg, Ad Lampert: 0118-659612 of lampert@dezeeuwsealliantie.nl en bij de Gemeente Veere, Traverse 1 te Domburg, de heer Jean Paul Hageman, 0118-555334 of ipem.haaeman@veere.nl mevrouw Ina van Belzen, 0118-555352 of ci.van.belzen@veere.nl Deze gegevens zijn ook digitaal in te zien op www.veilinqbiliet.nl Ga naar www.bezorgers.nl voor meer informatie. Direct aanmelden? Via internet: www.bezorgers.nl Telefonisch: 0800-0222710 Per post: stuur onderstaande bon op Ja, ik wil de PZC bezorgen tg? WEBWINKEL

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 55