i mens9nlinq.nl zaterdag 8 december 2012 familieberichten I 41 Bedroefd zijn we door het overlijden van onze broer en zwager Adrie Kodde Willy en Kees Wielemaker-Kodde Annie en Henk Geldof -Kodde Neven en nichten En de tijd staat nu stil Wij zijn verdrietig omdat onze zwager en oom is overleden. Adrie Kodde Wij wensen onze lieve (schoon)zus Nelly, John, Liesbeth en Hessel veel sterkte met dit grote verlies. Rijen Wim en Ans Louwerse- Arendse Serooskerke Riet en Piet Koole- Louwerse Serooskerke Ina en Jo Jobse- Louwerse Westkapelle Corrie en Jan Tilroe- Louwerse Oosterland Lenie en Bart Wind- Louwerse Serooskerke Peter Louwerse en Carla Koole Serooskerke Harry en Lian Louwerse- Janse Hengstdijk Paul Izeboud en Yvonne Jansen Neven en nichten Met droefenis hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze tennisvriend Joop de Vries Wij wensen familie en vrienden veel kracht toe bij het verwerken van dit verlies. Jan, Benny, Jaap, Rudy, Cor, Cees Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Joop de Vries Trouw lid van onze maandagavond biljartclub Onze gedachten gaan uit naar Georgette, kinderen en kleinkinderen. Wij wensen hun veel sterkte toe met dit grote verlies. Jaap, Willy, Rinus, Jan, Cor Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Joop de Vries de man van onze tennisvriendin Georgette. Onze gedachten gaan uit naar haar, de kinderen en kleinkinderen. Wij wensen hen veel sterkte toe met dit grote verlies. De dames van de binnen- en buiten competitie Janny, Annelies, Netty, Marijke, Elly en Brigitte Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer Loek Boone In verband met zijn langdurig lidmaatschap was Loek benoemd tot erelid van onze vereniging. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden w Terneuzense Boys Wij zijn erg bedroefd en geschokt door het plotselinge overlijden van onze lieve schoonzoon Serge Goedhart John en Ineke Vervorst ft IfêiiiimiUJMiiiM Voor uw belangstelling en deelneming ons betoond na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma Maria Quaars - den Dekker betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. Kinderen, klein en achterkleinkinderen. Breskens,december 2012 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Bertha Magdalena Coppens-De Zutter zeggen wij u hartelijk dank. Henk en Adrie Johan en Marie-Louise Kleinkinderen en achterkleinkinderen Sluis, december 2012 Het heeft ons goed gedaan zoveel steun en medeleven te hebben ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Ria van Waterschoot-Goethals Heel hartelijk dank hiervoor. Een bijzonder woord van dank aan het personeel van WZC Antonius voor al hun goede zorgen. Kinderen en kleinkinderen Kloosterzande, 8 december 2012 Omdat het onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van medeleven - in welke vorm dan ook - tijdens de periode van ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en trotse opa Adriaan Pieter Hoogstraate willen wij iedereen langs deze weg hartelijk danken. De vele kaarten en de overweldigende belangstelling tijdens het afscheid geven ons veel troost en steun. Nelly Hoogstraate-Koole kinderen en kleinkinderen Hoek, december 2012 Geen dag dat we niet over je praten Geen dag dat we niet aan je denken Geen dag dat we je niet missen Dank aan iedereen die voor mijn man, onze pa en opa Piet Raas het leven zo mooi heeft gemaakt. De warme belangstelling tijdens zijn ziekte en na het overlijden was overweldigend en geeft ons nu troost om verderte gaan. We hebben gevoeld en ervaren dat hij behalve voor ons ook voor andere mensen veel heeft betekend. Mina Raas-Menheere Kinderen en kleinkinderen Lewedorp, december 2012 In ons verdriet om het heengaan van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Truus de Witte - de Kubber mochten wij u hartelijk medeleven ondervinden. Wij betuigen u hiervoor onze oprechte dank. Familie W. de Witte Kapelle, december 2012 De vele blijken van medeleven, woorden van troost en waardering, ondervonden tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw en onze zorgzame moeder en oma Pieternella van Stee-Kluijfhout hebben ons diep getroffen en gesterkt. Uw aanwezigheid of schriftelijke condoleance hebben wij zeer op prijs gesteld. Hiervoor hartelijk dank. Het heeft ons heel goed gedaan. L.M. van Stee Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Yerseke, december 2012 Hartelijk dank voor de vele schriftelijke en persoonlijke blijken van belangstelling en medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Magda Vaal-Scheers Dit zal ons tot steun zijn in de komende moeilijke tijd. Peet Vaal Marlies en Guust Neve-Vaal Monique Vaal en Carles Grau en kleinkinderen. Terneuzen, december 2012 Voor uw medeleven en belangstelling tijdens het ziek-zijn. na het overlijden en voor uw aanwezigheid bij het afscheid en de begrafenis van Marie Proost willen wij u hartelijk bedanken. Uw medeleven heeft ons goed gedaan. Lien Proost Cees Proost Paul Proost December 2012 Voor de vele blijken van belangstelling en het medeleven dat wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overoma Alie Waterman - de Jager betuigen wij onze welgemeende dank. De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd, zowel persoonlijk als schriftelijk, heeft ons erg goed gedaan. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen December 2012

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 41