- - - i iïlensenlinq.nl zaterdag 8 december 2012 familieberichten I 39 Op zaterdag 15 december 2012 hopen wij 40 jaar getrouwd te zijn. leder die ons hiermee wil feliciteren, is van harte welkom op deze dag vanaf 10.00 uur bij ons aan huis. Piet en Koos Lievense-Blaas Burg. Geuzestraat 55, 4363 AP Aagtekerke. Tel: 0118-581794 Overladen Moedig ging je door, tot op het laatste moment, het wilde niet meer. Je begon zo dapper aan een gevecht. Even dacht je nog dat je het zou kunnen winnen, maar helaas, je moest de strijd opgeven, die je zo moedig hebt doorstaan. Rust nu maar uit, je hebt het verdiend. Met al zijn wilskracht heeft hij de strijd niet kunnen winnen. We zijn trots op hem en in;ons zal hij voort leven. Na alle goede jaren dié wij met hem mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van onze lieve zorgzame vader, schoonvader en fantastische opa Josephus Bertinus van Poecke Jo weduwnaar van Lidwina Leonia Juliana Lippens tTerneuzen, 2 december 2012 Hontenisse, 13 december 1933 We zijn dankbaar voor de goede zórgen die pa van velen mocht ontvangen. Retranchement: Reggy en Nathalie van Poecké-Catseman Tigo en Kai Sluis: Sandra en Bas de Koning-van Poecke Joost t en Floris Correspondentieadres: Pater Brugmanstraat 7 4524 AX Sluis Op verzoek van pa vindt de crematieplechtigheid in besloten kring plaats. - de zorgen zijn voorbij - Met respect en in liefde gedenken wij Jo van Poecke overleden 2 december 2012 zussen - broer - schoonbroers - schoonzussen Familie van Poecke. Wij ontvingen het droevige bericht dat is overleden ons lid Lau Boogaard Wij wensen de familie veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden Domburgse Ringrijders Vereniging Ik verwacht den Heere, mijn ziel verwacht, en ik hoop op Zijn woord. Mijn ziel wacht op den Heere. meer dan de wachters op den morgen; de wachters op den morgen (Psalm 130: 5-6j Tot ons grote verdriet, maar heel dankbaar voor alles wat hij voor ons betekend heeft, delen wij u mede dat onze Heere in Zijn hemelse heerlijkheid heeft opgenomen onze lieve vader, schoonvader en opa. Kees Bliek Amemuiden, 27 mei 1949 Vlissingen, 5 december 2012 Gent (België) John Bliek Sara Lozano de Bliek Daniel (in liefdevolle herinnering) Lisa Vrouwenpolder Lydia Bliek Bastiaan Willemstein Lieke Gelegenheid tot het nemen van afscheid is mogelijk op dinsdag 11 december van 9.45 tot 10.15 uur in uitvaartcentrum Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De afscheidsdienst, voorafgaand aan de begrafenis, zal plaatsvinden op dinsdag 11 december om 11.00 uur op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Correspondentieadres: Regulierenpad 2,4354 AZ Vrouwenpolder Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Met veel verdriet en vol herinneringen hebben wij afscheid genomen van onze broer en zwager, Cornells Hugo (Kees) Bliek Vlissingen Jan en Hetty Bliek Heinkenszand Eddy Bliek en Conny Miermans Heinkenszand Riet Nijsse Vlissingen, 5 december 2012 Bij het afscheid van Kees Bliek De laatste stoelen zijn gemat En ook de biezen zijn gepakt. Kees is vertrokken naar het hemels huis. Daar klonk vol liefde: "Welkom thuis! Aagtekerke, Jaap Koutstaal Voor ons veel te vroeg moeten we afscheid nemen van de vader van onze schoondochter, schoonzus en tante Kees Bliek Wij wensen Lydia, Bastiaan, Lieke en verdere familie heel veel kracht en sterkte toe. Nelly en André Willemstein Stephan en Marloes Kim en Ilse Meliskerke, 5 december 2012 Met veel verdriet hebben wij vernomen van het overlijden van de vader van onze schoonzoon John Bliek Kees Bliek Wij betuigen ons diepste medeleven aan zijn dierbare familie en wensen heel veel sterkte toe in de komende periode San Salvador, El Salvador Familie Reyes-Lozano De Here is mijn Herder: mij ontbreekt niets. Bedroefd, maar dankbaar dat hem verdere pijn is bespaard gebleven, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve broer en oom Johannes Boone Johan weduwnaar van Hannie Boone-van den Hil Kapelle-Biezelinge, 29 maart 1945 t Goes, 6 december 2012 Koudekerke: C.M. Izeboud-Boone Ermelo: W. de Bruijn-Boone Ermelo: P. van der Loo-Boone Neven en nichten Correspondentie-adres: Cithershillsingel 35 4371 AR Koudekerke De Gedenkdienst. waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden dinsdag 11 december om 15.50 uur in de aula van de algemene begraafplaats te Middelburg. Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraaf plaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de condoleanceruimte van de begraafplaats. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Tot ons verdriet overleed op 6 december 2012, voor ons onverwacht snel, onze jongste oom, Johan Boone Wij herinneren hem ons als een levensgenieter, altijd te vinden voor een grap of een spelletje. -De neven en nichten Heerenveen: Leo Izeboud en lepie van der Meulen Houten Evert en Elma Izeboud Zwolle Peter en Annemieke Izeboud Wageningen: Cobi Izeboud en Gert Jan Reinds Amsterdam: Hans Izeboud Sassenheim Wim Izeboud en Lara Stam 7 december 2012 Wij hebben de droeve plicht u in kennis te stellen van het overlijden van Desiderius Johannes Boddaert weduwnaar van Yvonne Marie Louise Boddaert-van Heuckelom A Venray, 24 februari 1918 t Hulst, 5 december 2012 Hulst: Mirjam de Rijk De familie Wuyts-van Heuckelom De familie van Heuckelom-Raekelboom De familie Boddaert De familie van Overmeeren Broodmarkt 2D. 4561 CC Hulst Dies is thuis. U kunt afscheid van hem nemen van zaterdag 8 december t/m dinsdag 11 december van 15.00 tot 19.00 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op woensdag 12 december om 11.00 uur in de basiliek van de H. Willibrordus te Hulst, waarna de crematieplechtigheid volgt in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Temeuzen. Samenkomst in de basiliek, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. 40 JAAR GETROUWD OP 8 DECEMBER 2012 GEFELICITEERD PETER EN DINY KOOLE Edwin, Vincent, Robbert,Christina, Shanalee en Talisha

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 39