zaterdag 8 december 2012 31 De pagina Mensen in de PZC gaat over pasgeboren Zeeuwen en Zeeuwen die 6o of 65 jaar geleden el kaar het ja-woord hebben gegeven. Een pagina vol met menselijke momenten, die u niet snel vergeet. Davy van Halen is op donderdag 1 november 2012 om 13.17 uur in het ADRZ in Goes geboren. Hij woog bij zijn geboorte 4295 gram en was toen 52 centimeter, lang. Zijn trotse ouders zijn Fabian en Cindy van Halen-Feijtel. Zijn trotse zus en broer zijn Kimberly en Milan. Onze kanjer had een moeilijke start, maar het gaat nu gelukkig weer heel goed met hem. a Op dinsdag 27 november 2012 is Marta Catharina Elena geboren in het O.L.V. Gast huis in Amsterdam. Bij haar geboorte woog zij 3824 gram en was zij 54 centimeter lang. Haar grote broer Hugo (5 jaar) mag Marta al vasthouden en dat kan hij heel goed. Haar blije mama en papa zijn Karen van Beuningen en Adriaan Bellaart. De trot se en gelukkige Zeeuwse oma en opa zijn Leny en Huub Bellaart uit Goes. iM' ■j-n Tante Natasja zet dit knappe mannetje graag in de krant. Finn Beenakker uit Kapelle is geboren op 19 november om 17.51 uur in het ziekenhuis van Goes. Hij weegt bij de geboorte 3445 gram en is 50 centimeter lang. Zijn ouders zijn Björn en Andrea. De trotse opa en oma's zijn Jan en Yolande Beenak ker en Wilma van Hoorn. f Stuur uw foto's van de heu- jgelijke gebeurtenis van ko- mende week naar eindredactie@pzc.nl. Stuur ook de gegevens mee: ge boorte-of huwelijksdatum; namen en leeftijden van de jubilarissen of de naam van T de pasgeboren baby plus die van de ouders, broers j "en zussen; woonplaatsen, geboorteplaatsen en in het geval van een huwelijksjubi leum de manier waarop de echtelieden elkaar hebben leren kennen. De foto moet minimaal 10 cm breed zijn en een resolutie jiebben van 300 dpi. Dat 1 "betekent een totale groot- ,V te van minimaal 500 kb. Vol trots kijken Jappe en Ann naar hun lieve broertje Siebe die op 3 december 2012 gebo ren is in Goes. Bij zijn geboorte woog hij 3830 gram en was 52 centimere lang. Blije ouders zijn Tonny en Joanne Janse-van Liere uit Aagtekerke.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 31