oil r Colofon Jeannine Hoondert ten zaterdag 8 december 2012 f J) iïlenseniiftq.nl 'Een handdruk zo warm, even een arm om je heen, zoveel liefde en steun ons gegeven, een kaart, brief of bos bloemen, wat het ook zij, was ons een troost in deze moeilijke tijd. Helaas is het voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben gekregen na het overlijden van mijn lieve man, onze onmisbare pa, mijn lieve opa en zoon Jack Hamelink Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat hij bij zovelen geliefd was. Anita Hamelink-Kay Astrid Ronald en Thijs Eline Bart Addy Hamelink-Overdulve Terneuzen, december 2012 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven na het overlijden van mijn partner, onze broer, zwager en oom Adrie Schrier danken wij u allen hartelijk. Canh Phan Fam. Marteijn-Schrier Fam. Reijngoudt-Schrier Fam. Platschorre-Phan Colijnsplaat, december 2012 Voor de hartelijke blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Jan van Sluijs betuigen wij u onze oprechte dank. Familie van Sluijs December 2012 Het heeft ons goed gedaan, zoveel blijken van belangstelling en medeleven te hebben ontvangen, na het overlijden van onze moeder, oma en overoma Nel Besuijen-Janse Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen, klein-en achterkleinkinderen Koudekerke, december 2012 Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve vader, schoonvader en opa Marinus Jan Delzenne willen wij u hartelijk bedanken. Het heeft ons goed gedaan. Namens de familie Delzenne Yerseke, december 2012 Zoveel belangstelling Zoveel kaarten Zoveel lieve woorden Wij willen U langs deze weg van harte bedanken voor uw blijk van medeleven zowel persoonlijk als schriftelijk na het overlijden van mijn lieve zorgzame man, onze lieve vader en opa Cornells de Visser Cees Het heeft ons gesteund en getroost om verder te gaan. Adrie de Visser-Brasser, kinderen en kleinkinderen Serooskerke, December 2012 Wij danken iedereen voor de grote belangstelling, fijne brieven en kaarten die wij ontvingen na het overlijden van Johan Vereist Als familie kijken we terug op een goed en waardig afscheid. Familie Vereist Middelburg, december 2012 Voor de vele'blijken van belangstelling en het meeleven dat wë mochten ontvangen bij het zo plotseling overlijden van onze innig geliefde en zorgzame vrouw en moeder Pieternella Willemina Murre-Ruster zeggen we u hartelijk dank. Het doet ons goed dat zo velen met ons meeleven in deze moeilijke periode. De Heere doe ons berusten in Zijn leiding en geven ons kracht om dit verlies te dragen. C. Murre en J.M.C. Murre Wolphaartsdijk, december 2012 Voor de vele blijken van belangstelling en medeleven, na het overlijden en bij de begrafenis van onze geliefde broer, zwager en oom Johannes Janse betuigen wij u onze welgemeende dank. Uit aller naam: Familie Sturm-Janse Middelburg, december 2012 Langs deze weg willen wij u hartelijk bedanken voor het betoonde medeleven na het overlijden van onze tante Sara Slikker - Roose Namens nichten en neven. Oostkapelle, december 2012 Voor uw medeleven en blijk van belangstelling voor en na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma Anna Cornelia van Oosten-Nelis willen wij u hartelijk danken. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Yerseke, december 2012 Voor uw blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn broer Douwe de Vries betuigen wij u onze oprechte dank. Familie Pattenier-de Vries Zoutelande, Dankbetuiging Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van De afdeling H van het Tweesteden-ziekenhuis en de afdeling Miro 2 van de Hazelaar willen wij bijzonder hartelijk danken voor de liefdevolle en respectvolle verzorging van Jeannine. Familie Hoondert Wij betuigen vrienden, kennissen en buurtbewoners onze oprechte dank voor het medeleven en de belangstelling ondervonden na het overlijden van Johan Hendrik Smidt - John - De vele, vaak zeer persoonlijke, uitingen van betrokkenheid hebben ons diep geroerd en getroost. Het heeft ons daarbij enorm gesteund te merken wat een bijzonder iemand John, niet alleen voor ons, maar ook voor velen is geweest. Dirk, Ina, Bert DANKBETUIGING Wij zijn erg dankbaar voor uw medeleven na het geheel onverwachte overlijden van mijn lieve man en onze geliefde vader Roeland Honoré Maria Colsen De overweldigende belangstelling bij de uitvaartdienst en de begrafenis, woorden van troost, de vele kaarten, brieven, bloemen, telefoontjes en bezoeken maken het gemis niet minder, maar zijn een bron van warmte waaruit wij kracht putten om verder te gaan. Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dal Roeland bij velen zo geliefd was. Laura Colsen-Danneels Matthieu Colsen Manuel Colsen Groede, decern ber 2012 Wij willen een ieder bedanken die met ons heeft meegeleefd in de moeilijke tijd na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Marga van den Engel - Kuypers Het is voor ons een grote steun geweest. Ralph en Petra van den Engel Jan-Rico, Dimiene, Esmae Brian en Esther van den Engel Gino, Ariëlh, Dylan Vlissingen, december 2012 MAREA UITVAART WERELDLICHTJESDAG Op zondag 9 december 2012 organiseert MAREA Uitvaart Wereldlichtjesdag in de Catharinakerk in Zoutelande, Willibrordusplein. Aanvang 19.00 uur, inloop vanaf 18.15 uur. |'J MAREA UITVAART (j MAREA U Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mall pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 150