De ondernemer en zijn medewerker DE ONDERNEMER EN ZIJN GLANSGARANT ONDERHOUDSABONNEMENT december 2012 deOndernemer m Als ondernemer kun je zelf perso neel in dienst nemen. Het is mis schien ook het overwegen waard om een deal te maken met een de- tacheringbedrijf. Denk dan eens aan De Betho, het werkvoorzie ningsschap gevestigd in Goes. Ge specialiseerd in verpakking en montage, schoonmaak of ge woon als u iemand nodig heeft. De Betho detacheert een medewer ker bij een werkgever op een structu rele arbeidsplaats. Hij blijft dus in dienst van De Betho en werkt onder leiding van de externe werkgever. Voor een ondernemer kan het eigen lijk niet eenvoudiger: Tijdens de in- werkperiode ondersteunen de deta cheringconsulenten van de Betho hun medewerkers. Daarna wordt, in overleg, de vergoeding per productief uur vastgesteld, de werkgever krijgt een factuur van de Betho. Een een voudige urenadministratie is de enige belasting voor de werkgever. Verder zijn alle overige werknemersgerela- teerde zaken de verantwoordelijkheid van De Betho. De Betho heeft zo meer dan 150 medewerkers extern aan het werk. Maar de Betho doet meer. Het be drijf heeft zich gespecialiseerd in de montage van apparaten, zoals compo nentenplaten, blowers en verlichting. Ook worden er draadbomen vervaar digd die bij de opdrachtgever op loca tie worden gemonteerd in zonneban ken en daarna rechtstreeks aan de con sumentenmarkt worden afgeleverd. Betho is ook gespecialiseerd in het verpakken van producten. Non- food producten worden intern, maar ook op locatie verpakt. De laatste jaren heeft de Betho zich steeds meer gespecialiseerd in krimp en blisterverpakkingen die op diverse moderne machines worden gefabri ceerd. Dat geldt ook voor het verpak ken van fournituren zakjes voor de meubel- en keukenkastemndustrie. De Betho is ook een sterke partner in de logistieke keten. Zij beschikt over diverse magazijnen en transportmidde len en een voorraadbeheersysteem in het productiebesturingssysteem ISAH7. Het schoonmaakbedrijf van de Betho is in de afgelopen jaren uitgegroeid tot een professioneel bedrijf. Mede werkers worden niet alleen geschoold op het gebied van onder andere veilig heid. maar doorlopen daarnaast een vakgerichte opleiding (SVS), die volle dig voldoet aan de nationaal en door de schoonmaakbranche gestelde ei sen. Met meer dan honderd gediplo meerde medewerkers en vakbekwa me leidinggevenden werkt het bedrijf dagelijks aan het leveren van kwali teit. De schoonmaakwerkzaamheden zijn zeer divers. Zo kan men bij de Betho terecht voor: onderhoud van openbare ruim ten in steden en dorpskernen, het plaatsen en onderhouden van park- meubilair en hondenhaltes, het reini gen van algemene ruimten in flatge bouwen en appartementencom plexen, het reinigen en onderhouden van het interieur van kantoren en be drijfspanden, het verwijderen van klad ene plakbevuilingen zoals graffiti en het opruimen van zwerfvuil. Acht redenen om in zee te gaan met de Betho? Druk de personeelskosten, verhoog de efficiency binnen de orga nisatie, betaal alleen aan gewerkte uren, verbeter daardoor het bedrijfsre sultaat, benut de kwaliteiten ene ont wikkel de talenten van de Betho- mensen, werk met loyale en gedreven krachten, geen administratieve romp slomp en, niet onbelangrijk: breng het maatschappelijk verantwoord on dernemen in praktijk. De molen is gerenoveerd en uitgebreid door Paauwe. ningen en boerderijen hier op Walcheren. Onlangs werd op het terrein van de 'Molen De Jonge Johannes' in Serooskerke een boerenlandwinkel gebouwd. De laatste hand wordt nu gelegd aan het restaurantgedeelte van de Molen, dat fors is uitgebreid. Een aantal nieuwbouwprojec ten, waarbij alles van A tot Z door ons werd uitgevoerd, zijn in 2012 afgerond o.a. Hof Vriezen- veen in Gapinge, een recreatief appartementencomplex aan de Langstraat in Zoutelande en een nieuwbouwwoning Boshoekweg 6 te Serooskerke. In november'12 is de bouw gestart van een fraaie woning met paardenschuur in boerenstijl. Kortom, voor iedere Foto: Marijke Folkerstma kleine onderhoudsklus tot en met het realiseren van uw complete droomhuis is Paauwe uw partner in vakmanschap en kwaliteit! Schildersbedrijf Paauwe t>* Schildersbedrijf Paauwe BV Aannemersbedrijf Paauwe BV Contek Serooskerke BV De Padweie 18 (industrieterrein De Zompe) 4353 RW SEROOSKERKE T 0118- 591020 info@paauwebouw.nl De bedrijven van directeur Ben nie Paauwe staan voor kwaliteit en vakmanschap, ook als het gaat om schilderwerk in het algemeen en in het bijzonder voor het Glansga rant Schilderplan! GlansGarant is een landelijke formule, die huis eigenaren en VVE's een onder- houdsabonnement biedt voor het buitenschilderwerk aan particu liere- en bedrijfspanden. "Een on derhoudsplan van 10 jaar waarin voor het schilderwerk en onder houd wordt gespaard in een garan- tieplansysteem," legt Paauwe uit. Het GlansGarant plan betekent sparen voor groot onderhoud en geen grote uitgaven meer in een keer. Jaarlijks onderhoud verduur zaamt uw huis tegen een vast be drag per maand. Huiseigenaren hoeven dus niet meer op te zien tegen de lasten van schilderwerk iedere tien jaar, maar hebben een vast abonnement op jaarlijkse controle'en het bijhouden van het schilderwerk van het pand. Door de nauwe samenwerking tussen het schilders- en aannemersbedrijf Paauwe kan er bij noodzakelijke reparaties ook een stuk sneller en effectiever worden gewerkt. Vakmanschap en kwaliteit Aannemersbedrijf Paauwe uit Se rooskerke is inmiddels een begrip op Walcheren. Bij het bedrijf van eigenaar Bennie Paauwe staan vakmanschap en kwaliteit hoog in het vaandel en dat wordt door de opdrachtgevers zeer gewaardeerd. Naast Aannemersbedrijf Paauwe BV zijn Schildersbedrijf Paauwe BV en Contek BV gevestigd in het zelfde pand op industrieterrein De Zompe in Serooskerke (W). Met de overname van een bestaand schil dersbedrijf vier jaar geleden, nu Schildersbedrijf Paauwe BV, werd het aanbod vanuit het nieuwe bedrijfspand in Serooskerke ver der vergroot. De oprichting van Contek BV als zelfstandig bedrijf in constructieve berekeningen en tekenwerk, is een waardevolle beslissing gebleken. "We hebben hier alles onder een dak en kun nen ook voor andere ondernemers en particulieren het constructiete kenwerk uitvoeren." Voor Paauwe staat continuïteit van zijn bedrijt bovenaan. "Wij nemen werk aan dat wij zelf kunnen handelen, en als het nodig is wordt ons perso neel versterkt met ZZP-ers. Aannemer Paauwe staat bij voor keur nog zelf op de bouwplaats om de kwaliteit van het werkt te waarborgen. "Wij werken vooral in de directe omgeving en zijn regelmatig betrokken bij het ver bouwen en restaureren van wo TC XV-',,;., .y: Schildersbedrijf Paauwe BV uit Serooskerke is de GlansGarant schilder bij u in de buurt. Het bedrijf is onderdeel van Paauwe Be- 1 heer BV, waarvan ook Aannemersbedrijf Paauwe BV en construc tie- en tekenbureau Contek Serooskerke BV deel uit maken.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 105