35
Mm.
ess
Leven tussen twee werelden is thema in meerdere films in de reeks
Over de achtdelige serie One night stand
vrijdag 7 december 2012
OVERIGE
06:50 Het perfecte huis
07:50 Tommy Teleshop
ping 12:50 Hestons feest
13:50 The price is right
14:30 Een nieuw huis in 60
minuten 15:25 Little house
on the Prairie 16:25 Het
perfecte huis 17:25 The
price is right
08:30 RTL Z Voorbeurs
09:00 RTL Z Nieuws 10:20
Ondernemend Nederland
10:40 RTL Z Nieuws 13:20
Special: De kijker aan zet
13:40 RTL Z Nieuws 14:40
Special: De kijker aan zet
15:00 RTL Z Nieuws 15:30
RTL Z opening Wallstreet
15:35 RTL Z Beursspel
15:50 RTL Z opening Wall
street 16:00 RTL Z Nieuws
16:20 De succesfactor
16:40 Special: De kijker aan
zet 17:00 RTL Z Nieuws
06:31 RTL Telekids: De
Schatkamer, Bibaboer-
derij. Little people, Bobo,
Sprookjesboom, Brand
weerman Sam, The adven
tures of Chuck and friends,
Chuggington, Burgers' Zoo
en Waarom, Ernst, Bob
bie en de rest, Elias, Straw
berry shortcake, PipaPan-
da, Jokie, TitaToverfeest,
Sprookjes van Klaas Vaak,
Chloe's closet, Bobo 10:00
Tel sell 15:01 RTL Telekids:
Hallo K3!, TitaToverfeest,
Sprookjes, De Schatkamer,
Burgers' Zoo en Waarom,
Ernst, Bobbie en de rest,
Green-Kids, Vipo 17:10
The nanny 17:40 The bold
and the beautiful
07:00 Een nieuw huis in 60
minuten 08:00 Tommy Te
leshopping 11:00 Astro TV
13:00 Tommy Teleshop
ping 14:00 Veronica's clo
set 14:30 According to Jim
14:55 MasterChef Austra
lia 1 6:05 Ready steady cook
17:00 McLeod's daughters
06:01 Disney XD: American
dragon: Jake Long, Phine-
as Ferb, Het Speelplein,
Het hotelleven van Zack
Cody, Zeke Luther, Het
Speelplein, Quack Pack,
Amazing spiez, Davinci-
bles, A kind of magic, Rek-
kit Rabbit, De Vervangers,
Quack Pack, Zeke Luther,
Het hotelleven van Zack
Cody, Kickin' it, Mister
Young, Pair of kings, Kickin'
it, Kick Buttowski, Quack
Pack, Het Speelplein, Lab
Rats, The suite life on deck,
Pair of kings
18:00 Lachen om home 18:00 Helden van 7: 18:05 Judge Hatchett, 18:00 MasterChef Au- 18:00 Veronica's fun-
video's, Amuse- Operation repo, Reality stralia, Kookwed- niest videos, Amu-
ment Reality 18:35 Judge Maria Lo- strijd
18:25 Politie Op Je Hie- pez, Reality
len, Serie repor
tages
sement
18:10 According to Jim,
Comedy
18:40 According to Jim,
Comedy
19:00 Hart van Neder
land
19:20 Shownieuws
19:35 Wegmisbruikers!,
Verkeersprogram-
20:30 Harry Potter and 20:30 Voetbal Interna- 20:00 The nanny, Co- 20:30 Law Order: 20:00 Two and a half
the order of the tional, Voetbaltalk- medy Special Victims men, Comedy
Phoenix, Avontu- show 20:30 Someone like Unit, Dramaserie 20:30 Storage wars, Rea-
renfilm you..., Romantische lityprogramma
komedie
21:25 Law St Order:
Special Victims
Unit, Dramaserie
22:00 First blood, Ac
tiefilm
23:20 Hart van Neder- 23:45 VI Vandaag, Dage- 23:25 Dr. Phil, Talkshow 23:10 Achter gesloten 23:05 Scare tactics,
land lijkse update deuren (h), Scrip- Amusement
23:40 Piets weerbericht ted reality
23:45 Shownieuws
00:20 RTL Poker: Euro- 00:21 Stoute meiden TV
pean Poker Tour - 02:01 Tommy Teleshop-
Berlijn ping
01:15 Mannendingen 05:30 Woningwijs
02:00 Teleshop 7
02:01 Stoute meiden TV
05:00 Car tracks
00:10 The price is right
00:45 kiture shock: co
met impact
02:55 Nachtmagazine
actualiteiten sport film
■mi
De wandeling
Sander de Kramer wandelt met Angelique en
haar dochter Karin. Angeliques dochter deed
een serieuze zelfmoordpoging. Karin had
twee vriendinnen met wie ze veel optrok,
maar juist die maakten haar het leven zuur.
Nederland 2, 19.55 uur
00:10 Ons leven met 19
kinderen (h)
00:40 McLeod's daugh
ters (h)
01:35 Ready steady
cook (h)
>TV
02:30 Astro
5
o
19:25 VI Vandaag, Dage- 19:00 The Ellen DeGe- 19:00 Achter gesloten 19:05 The big bang the-
lijkse update neres Show, Talk- deuren, Scripted ory, Comedy
19:55 Stop! Politie, Reali- show reality 19:35 The big bang the-
ty serie 19:55 Ons leven met 19 ory, Comedy
kinderen. Reality
22:30 The Ellen DeGe- 22:20 Without a trace, 22:25 Crimi clowns, Mis-
neres Show, Talk- Misdaadserie daadserie
show
00
vo
to
O
O
ro
ro
to
O
to
W
z
n
SHOW
00:00 Veronica's top
1000 allertiiden
01:00 Veronica's viral vi
deos
01:30 Nachtprogram
mering: Nacht
club live
zie onze website: showeritv
winteraanbieding^
DE BTW OMHOOG?
BIJ ONS BETAALT U HELEMAAL GEEN BTW
WIJ GEVEN EEN FOLDER UIT VAN CREATIVO, DAARIN ZIT EEN
VOUCHER, ALS U DIE INLEVERT DAN KRIJGT U DE BTW OP AL UW
CREATIVO AANKOPEN VOLLEDIG TERUG.
Woninginrichting Pieterse 4424 EG Wemeldinge
Noordelijke Achterweg 58-79a Telnr.: 0113 - 621296
http://www.piete.rse-won.en.nl
07:00 Zeeland NU, Het Weer.
Dat is andere taal, Zeeuwse Top
40 clips, Verzeeuwigd 08:00
programmering zoals tussen
07:00 en 07:5611:00 Omroep
Zeeland Tekst-tv 18:00 Zeeland
NU, Het Weer, Zeeuwse Zaken,
Verzeeuwigd, Zeeland NU
19:23 Het Weer 19:29 Zeeuw
se Zaken 19:55 Verzeeuwigd
20:00 programmering zoals
tussen 18:00 en 19:00 23:23
Het Weer 23:29 Zeeuwse Za
ken 23:55 Verzeeuwigd
09:00 Radio 2 op één 12:00
Herfstbeelden 12:20 Dagelijkse
kost 12:35 Blokken 13:00 Het
journaal 13:30 Het Weer 13:35
ledereen beroemd 13:55 Thuis
14:20 Kaat& Co 14:45 New
Tricks 15:35 Brothers Sisters
16:15 Nigella Kitchen 16:45
Clips 17:05 De topcollectie
van... 17:35 Buren 18:00 Het
journaal 18:12 Het Weer 18:15
Dagelijkse Kost 18:30 Blokken
19:00 Het journaal 19:40 leder
een beroemd 20:05 Het Weer
20:10 Thuis 20:40 Midsomer
Murders 22:15 Het journaal
laat 22:30 Brothers Sisters
23:10 Keno 23:12 Euromillions
23:15 Het Weer 23:20 The
Shipping News
09:00 TerZake 09:35 Reyers
Laat 10:15 Herfstbeelden
12:30 Programmering Ketnet
13:30 Extreme Dreams with
Ben Foggle 14:00 100" 14:02
Panorama 15:00 100" 15:02
Dockland 16:00 100" 16:02
Desperate Housewives 17:00
100" 17:02 De keuze van...
18:00100" 18:02 Solsidan
18:30 100" 18:32 Facing the
Giant Bees of the Himalayas
19:30 100" 19:32 Fans of Flan
ders 20:00 TerZake 20:40 The
American 22:25 Magazinski
22:55 De Canvasconnectie
23:30 Canvaslus
07:00 Breakfast 10:15 Heir
Hunters 11:00 Homes Under
the Hammer 12:00 Watchdog
Daily 12:45 Cash in the Attic
13:15 Bargain Hunt 14:00 BBC
News at One 14:30 Regional
News and Weather 14:45 Doc
tors 15:15 Escape to the Coun
try 16:00 BBC News 16:05
School for Stars 2 16:35 Dennis
ScGnasher 16:45 League of Su
per Evil 17:00 Scooby-Doo!
Mystery Incorporated 17:30
Pet School 17:55 OOglies
18:00 Newsround 18:15 Point
less 19:00 BBC News at Six
19:30 Regional News and
Weather 20:00 The One Show
20:30 Nigel Slater's Dish of the
Day 21:00 EastEnders 21:30
Outnumbered 22:00 Have I
Got News for You 22:30 John
Bishop's Big Year 23:00 BBC
News at Ten 23:25 Regional
News and Weather 23:35 The
Graham Norton Show
sen vor 8 Werkstatt 19:50 Das
Wetter im Ersten 19:55 Börse
im Ersten 20:00 Tagesschau
20:15 Weihnachtenohne
mich, mein Schatz! 21:45 Ta-
gesthemen 21:58 Das Wetter
im Ersten 22:00 Polizeiruf 110
23:30 Kommissar Beck - Die
i Faille
09:00 Heute 09:05 Voile Kanne
- Service taglich 10:30 Notruf
Hafenkante 11:15 ZDF SPORT-
extra 13:00 Heute 13:05 ZDF
SPORTextra 16:10 Die Ret-
tungsflieger 17:00 Heute 17:10
Hallo Deutschland 17:45 Leute
heute 18:05 SOKO Wien 19:00
heute 19:20 Wetter 19:25
Schafkopf - A bissel was geht
immer 20:15 Ein Fall fur zwei
21:15 SOKO Leipzig 22:00
Heute Journal und Wetter
22:27 Wetter 22:30 heute-
show 23:00 Das Blaue Sofa
23:30 Lanz kocht
Nicole dreigt met opstappen
Nicole Sherzinger heeft de bazen van X Fac
tor doen huiveren. Het populairste jurylid
heeft gedreigd op te stappen om haar popcar
rière op te pakken. Het vertrek van Nicole
zou een aderlating betekenen voor de Britse
show, die kampt met dalende kijkcijfers.
Woninginrichting Pieterse
teenage robot 14:55 Fairly odd
parents 15:40 Fanboy Chum
chum 16:05 Pinguins van Ma
dagascar 16:20 Spongebob
16:45 SantApprentice 17:20
Nick Battle 17:40 Bucket
Skinner 18:05 Nick Battle
18:25 Fred: The Show 18:45
Hotel 13 19:10 Cheeeese
19:25 Drake Josh 19:50
Ned's survivalgids 20:10 Spon-
gebob 21:00 Victorious 21:20
iCarly 21:45 Wingin' it 22:10
Big time rush 22:35 Degrassi
22:55 Het Huis Anubis 23:20
Degrassi 00:30 iCarly
07:00 Tikkabilla 07:30 Balamo-
ry 07:50 Charlie and Lola 08:05
Cloudbabies 08:15 Everything's
Rosie 08:25 Bob the Builder:
Project Build It 08:35 Chug
gington 08:45 Octonauts
09:00 Tilly and Friends 09:10
Woolly Tig 09:15 Mike the
Knight 09:30 Timmy Time
09:40 Tweenies 10:00 Num-
tums 10:05 Abadas 10:15 Al-
phablocks 10:20 The Rhyme
Rocket 10:35 The Lingo Show
10:45 Something Special:
We're All Friends 11:05 Show
Me Show Me 11:35 Let's Play
11:551 Can Cook on the Go
12:10 Mister Maker Comes to
Town 12:30 BBC World News
13:00 Daily Politics 14:00
Snooker: UK Championship
18:15 Flog It! 19:00 Eggheads
19:30 Strictly Come Dancing"-
It Takes Two 20:00 Snooker: UK
Championship 21:00 Master
mind 21:30 An Island Parish
22:00 Westminster Abbey
23:00 Ql 23:30 Newsnight
09:00 Tagesschau 09:05 Rote
Rosen 09:55 Sturm der Liebe
10:45 Brisant 11:00 Tagesschau
11:05 ARD-Buffet - Leben ge-
nieSen 12:00 Tagesschau 12:15
ARD-Buffet - Leben geniefêen
13:00 ARD-Mittagsmagazin
14:00 Tagesschau 14:10 Rote
Rosen 15:00 Tagesschau 15:10
Sturm der Liebe 16:00 Tages
schau 16:10 Nashorn, Zebra
Co. 17:00 Tagesschau 17:15
Brisant 18:00 Verbotene Liebe
18:50 Null gewinnt 19:45 Wis-
07:20 Schooltelevisie 08:15
Planet Wissen: Künstliche Kör-
perteile - Wenn Karbon Beine
macht 09:15 60 Jahre unter der
Krone - Ein Leben als Queen
09:45 Bericht aus Brüssel 10:00
Lokalzeit 10:30 Aktuelle Stun-
de 11:10 Giraffe, Erdmannchen
St Co. 12:00 Pinguin, Löwe
Co. 12:45 WDR aktuell 13:00
Servicezeit 13:30 In aller
Freundschaft 14:15 Mord ist ihr
Hobby -143. Alte Vorurteile
14:58 WDR aktuell 15:00 Pla
net Wissen: Mikrokosmos
Darm - Was lebt da alles in un-
serem Bauch? 16:00 WDR aktu
ell 16:15 daheim St unterwegs
18:00 Lokalzeit 18:05 hier und
heute 18:20 Servicezeit Repor
tage 18:50 Aktuelle Stunde
19:30 Lokalzeit 20:00 Tages
schau 20:15 Doku am Freitag:
Dynastien in NRW - Die Oet-
kers 21:00 Freitag tischt auf -
Die Geheimnisse der Lebens-
mittelindustrie 21:45 plasberg
persönlich 23:10 WDR aktuell
23:15 WDR-dok: Zwischen
Kanzel und Kanzleramt
07:40 Chop shop 08:30 Wheel
er dealers 09:50 Extreme engi
neering 10:40 Auction hunters
11:30 Fifth gear 12:20 How to
command a nuclearsubmarine
13:10 Mythbusters 14:00 How
it's made 14:55 Pyros 15:50 Ul
timate survival 16:45 Cafe racer
17:10 Chasing classic cars
18:05 Auction hunters 19:05
Extreme engineering 20:00
Mighty planes 21:00 Superhu
man Showdown 22:00 Derren
Brown: the experiments 23:00
Surviving the cut
ries 11:00 Strippers: Cars for
cash 12:00 The dog whisperer
13:00 Chasing UFOs 14:00
Alaska state troopers 15:00
Doomsday preppers 16:00
Locked up abroad 17:00 Mega-
factories 19:00 The dog whis
perer 20:00 Megafactories
21:00 Big, bigger, biggest 22:00
American Gypsies 23:00 Big,
bigger, biggest
msssssBssm
07:40 Cats 101 08:30 Extraor
dinary dogs 09:20 Wild France
10:10 Animal ER 11:00 Michae-
la's animal road trip 11:50
Wildlife SOS international
12:15 Bondi vet 12:45 Animal
cops Philadelphia 13:40 Wild
France 14:35 Going ape 15:00
Toddlers tiaras 15:50 Say yes
to the dress 16:15 I didn't know
I was pregnant 16:40 Kitchen
boss 17:30 LA Ink 18:20 DC
Cupcakes 18:45 Candy Queen
19:10 What not to wear 20:00
Say yes to the dress 20:301
didn't know I was pregnant
21:00 Mob wives 22:00 TLC
Doc 23:00 Confessions of an
animal hoarder 23:55 On the
case with Paula Zahn
06:20 Pirn Pom 06:30 Dora
06:55 Spongebob 07:25 Big
time rush 07:55 Lucky Fred
08:15 T.U.F.F. Puppy 08:35
Dora 08:55 Bubble Guppies
09:25 Peppa Big 09:30 Timmy
tijd 09:40 Tickety Toe 09:55
Olive the Ostrich 10:05 Pirn
Pom 10:15 Umizoomi 10:35
Dirk Scheele 10:50 Go Diego
Go! 11:10 Pieter Post 11:25
Thomas de Stoomlocomotief
11:35 My little pony 11:55
Shaun het schaap 12:05 Victori
ous 12:30 Wingin' it 12:55
iCarly 13:20 Spongebob 13:45
Barnyard 14:35 My life as a
07:00 Top 7 at 7 07:30 MTV
Breakfast club 10:00 3 from 1
11:05 Snooki Jwoww 13:25
Made 14:15 16 and pregnant
15:00 Moneymakers 15:25
Snooki Jwoww 15:50 Awk
ward 16:35 Degrassi: The next
generation 18:20 Teen mom
19:05 World stage 20:00
Punk'd 20:50 Snooki Jwoww
21:40 Jersey shore 22:50
Punk'd 23:15 Nitro circus
06:30 Télématin 08:00 Journal
télévisé Radio Canada 08:25
TVSMonde, le journal 08:40
Couleurs Outremers 09:05
Flash 09:10 Les escapades de
Petitrenaud 09:35 Cötéjardins
10:00 Flash 10:05 En paysde...
10:30 Nec plus ultra 11:00
Flash 11:05 Foudre 11:30 Plus
belle la vie 12:00 Flash 12:05 A
la di Stasio 12:30 Des trains pas
comme les autres 13:30 Journal
télévisé de la RTBF 14:00 Cli-
mats, les orages de la passion
15:50 Flash 16:00TV5Monde,
le journal 16:30 Questions pour
un champion 17:00 Flash 17:05
Une heure sur Terre 17:45 Nou-
vo 18:00 TV5Monde, le journal
18:20 L'ïnvité 18:35 Envoyé
spécial 20:30 Journal de France
2 21:00 Les hommes de l'om-
bre 22:45 Le dessous des cartes
23:00 TV5Monde, le journal
23:10 Journal de la RTS 23:40
TVSMonde, le journal Afrique
00:00 Action spéciale douanes
Comedy Central
07:05 Bibifoc 07:25 Kuifje
07:50 Snorkels 08:10 My little
pony 08:35 Heidi 09:00 Sein
feld 09:50 Two guys and a girl
10:35 South Park 12:30 Sein
feld 13:20 Two guys and a girl
14:05 South Park 15:35 The
Cleveland show 16:25 Commu
nity 16:50 Scrubs 17:10 Friends
17:55 Family guy 18:20 South
Park 18:45 Community 19:05
The office 19:30 Family guy
19:55 The Cleveland show
20:20 South Park 21:00 Austin
Powers: International man of
l:30 Snooker: Kampioen
schap van Groot-Brittannië
09:15 Rodelen: World Cup
09:45 Biatlon: World Cup
10:15 Alpineskiën: World Cup
11:30 Biatlon: World Cup
12:45 Alpineskiën: World Cup
14:30 Biatlon: World Cup
15:45 Snooker: Kampioen
schap van Groot-Brittannië
17:00 Skispringen: World Cup
19:00 Biatlon: World Cup
19:45 Langlaufen: World Cup
21:00 Snooker: Kampioen
schap van Groot-Brittannië
23:00 Horse racing time 23:15
Skispringen: World Cup
07:00 World Report 09:00
World Sport 09:30 African
Voices 10:00 World Business
Today 10:45 CNN Marketplace
Middle East 11:00 Amanpour
11:30 Talk Asia 12:00 World
One 13:00 Piers Morgan To
night 14:00 News Stream
15:00 World Business Today
16:00 International Desk 17:00
The Brief 17:30 News Special
18:00 World Sport 18:30 In
side Africa 19:00 International
Desk 20:00 Quest Means Busi
ness 21:00 Amanpour 21:30
CNN NewsCenter 22:00 Con
nect the World with Becky An
derson 23:00 Amanpour 23:30
World Sport