Q-TP colofon de emotie. familieberichten Wat blijft is m9nseniinq.nl vrijdag 7 december 2012 I 33 Alle goede herinneringen blijven, maar er komen geen nieuwe bij Na een periode van hoop en vrees moeten wij afscheid nemen van mijn man en maatje en onze lieve en bijzondere vader en opa - Joop - Joannes de Vries echtgenote van Georgette Tak Haarlem, 26-12-1939 Gent, 05-12-2012 Hoek Georgette de Vries-Tak Paterswolde Mark Marjolein Iris, Anouk Evi Terneuzen Guido Anuschka Zoë Kirsten Kreeksingel 20 4542 BP Hoek Er is gelegenheid tot afscheid nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder' aan de Hughersluys te Terneuzen op maandag 10 december van 19.00 - 19.30 uur. De plechtigheid, voorafgaand aan de crematie, zal worden gehouden in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen, op dinsdag 11 december om 14.00 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Lieve Joop Bedankt voor je vriendschap. Hans. Riet en de kinderen Verdrietig en geschokt zijn wij door het plotselinge over lijden van onze goede en trouwe vriend Piet Brasser Wij wensen Korrie, de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Koudekerke: Nel en David Zoutelande: Marie Onverwacht is overleden ons lid Piet Brasser We wensen de familie sterkte met dit verlies. Bestuur en leden van ringrijdersvereniging 'De Zandruiters' Zoutelande Heden bereikte ons het droeve bericht dat is overleden ons lid Piet Brasser Wij wensen zijn familie sterkte bij het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden van de Zeeuwse Ringrijders Vereniging Op 4 december 2012 is overleden ons trouwe lid Izak van Belzen Wij wensen de familie sterkte toe. Bestuur leden Voetbalvereniging Amemuiden Uw reacties van medeleven en belangstelling tijdens haar ziekte en na het overlijden van mijn lieve zorgzame moeder Johanna Krina Hendrikse - Bevelander hebben mij bijzonder gesterkt. Het doet mij bijzonder goed te weten dat mijn verdriet gedeeld wordt door een ieder die begrijpt wat ik in haar verlies. Hartelijk dank voor alles. Leo Hendrikse Kerkwerve, december 2012 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma Annie Matthijsse-Kosmeijer zeggen wij u hartelijk dank. Sonja en Adriaan Wim en Jenny Rinie en Rianda Adrie kleinkinderen en achterkleinkinderen Zierikzee, december 2012 Getroffen zijn wij door het overlijden van Herman Verhulst partner van onze collega Nelly Wij wensen Nelly en naaste familie veel kracht toe om met dit grote verlies om te gaan. Collega's, directie en bestuur Stichting Ouderenzorg Kapelle 0 UITVAARTVERZORGING 'SCHOUWEN-DUIVELAND' voor een zorgzame begeleiding u DAG EN NACHT BER 0111 450717 of 0: Bezoekadres Werckendetstraat 4, Zierikzee Internet www.uitvaartschouvvenduiveland.nl i info@uitvaartschouwenduiveland.nl EIKBAAR OP 111 462600 Postadres Postbus 189 4300 AD Zierikzee Fax 0111 450718 Van der Hooft Uitvaartzorg «ëüiSSsSSS C.W. de Kok C. de Kok-van der Hooft Schoorkenszandweg Sb 4431 NC 's-Gravenpolder T: 0113 311517 E: info@ vanderhooftu i l vaart zorg. n 1 W: www.vanderhoofiuitvaartzorg.nl Uw vertrouwen waard voor een persoonlijke begeleiding amilieberichten Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het over lijden van de heer W. Nijsse De heer Nijsse is in de periode 1965 - 1985 werkzaam geweest in de functie tolgaarder bij de N.V. Provinciale Zeeuwse Brugmaatschappij. Onze deelneming gaat uit naar zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen. Gedeputeerde Staten van Zeeland Karla Peijs, voorzitter Ab Smit, secretaris Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.femilieberichtenonline.nl familieberichtenonline.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 33