Dveriadafi Serge Dennis Goedhart 32 Ifamilieberichten vrijdag 7 december 2012 0 dlensenlinq.nl ;iSllifÉÉir Op de leeftijd van bijna 96 jaar is, na een korte ziekenhuisopname, in het hospice in Ter Reede rustig in haar slaap overleden Een traan rolt naar beneden, een traan voor het verleden. Ik mis je nu je er niet meer bent. Ik heb van jou een monument onbreekbaar in mijn hart gebouwd. Zonder jou heb ik het koud. Na een jaar van strijd tegen een slopende ziekte en na vele dapper ondergane behandelingen is, toch nog onverwacht, overleden mijn lieve man, onze lieve vader en opa Adriaan Floris Kodde - Adrie - in de leeftijd van 66 jaar. Wissenkerke Vrouwenpolder Nelly Kodde - Louwerse John en Liesbeth Kodde - Wattel Hessel 6 december 2012 Julianastraat 66, 4491 GB Wissenkerke De herdenkingsbijeenkomst zal worden gehouden op maandag 10 december om 14:00 uur in de Opstandingskerk aan de Voorstraat te Wissenkerke. Aansluitend zal om 16:00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. =s Cornelia van Ochten - van Driel - Corrie - weduwe van Jan van Ochten 23 maart 1917 Vlissingen 5 december 2012 Oost-Souburg: Henny van Ochten Middelburg: Nanon en John van der Feen Mees, Gideon We hebben bewondering en respect voor de kracht en inzet die zij heeft getoond op de afdeling Revalidatie van Ter Reede en recent in het Admiraal De Ruyter Ziekenhuis. We kijken dankbaar terug naar alles wat ze voor ons heeft betekend en gedaan en voelen ons bevoorrecht dat we haar zo lang in goede gezondheid bij ons mochten hebben. We gaan je missen. Nee, we missen je nu al! We kijken terug op een lang, rijk en gezond leven vol hobby 's, activiteiten, reizen, vrijwilligerswerk en een prachtig huwelijk. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zondag 9 december tussen 15.30 en 16.00 uur in het uitvaartcentrum, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De afscheidsbijeenkomst is op maandag 10 december om 15.00 uur in de aula van het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Correspondentieadres: Henny van Ochten Postbus 1019 4388 ZG OOST-SOUBURG Na een welbesteed leven, vol liefde en zorg voor haar gezin, is op 87-jarige leeftijd toch nog onverwachts overleden onze lieve moeder en oma Antonette Nagelkerke - Koens Toos - weduwe van Marinus Hubertus Nagelkerke 's-Heer Arendskerke: Vlissingen: Adrie Nagelkerke Irma Nagelkerke-Lips Erwin en Marjet Cynthia en Jurgen Antoinette de Wijze-Nagelkerke John de Wijze André en Betina Yvonne en Danny Joey Vlissingen, 5 december 2012 Correspondentieadres: Liesbethstraat 8,4458 BT's-Heer Arendskerke Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 11 december van 11.45 tot 12.15 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om13.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze gewaardeerde vrijwilliger Henk Guiran De heer Guiran heeft zich vele jaren ingezet voor onze stichting. Wij wensen mevrouw Guiran en de familie heel veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur en medewerkers Stichting Personenalarmering Zeeland Onze speciale dank gaat uit naar: Kim Bosschaart. Addy Deur, Pim, Sylvia Leeuwenburg, Nel Sturm, dr Van Russen Groen (huisarts) en assistente. Monique Sohier, mevrouw Polderman. Astra. Riet Kort. Marscha Tran, Martina. Jessica, Mariët, Caroline en Rinie. Plus alle altijd interesse tonende personeelsleden van De Brasserie. Ter Reede, afdeling revalidatie: Anita Brouwer, Ellen van Iwaarden. Melissa, Precilla, Theresia, Romy, Koen, Ursula Erentreich, Kim Reyns, Ellen, de stagiair. Shakuntela, Rianne, Natalie, Andrea. Marloes Cevaal en dr Van Eede, dr Van der Stal, dr Corstanje en dr Nieuwenhuize (verpleeghuisartsen) Admiraal De Ruyter Ziekenhuis Goes, afdeling Cardiologie: Alle medewerkers die haar gedurende haar opname liefdevol hebben verzorgd en verpleegd. Ter Reede, hospice: Alle medewerkers die haar in haar allerlaatste dagen liefdevol hebben verzorgd en verpleegd. En verder iedereen die we hier vergeten of wiens naam we niet kenden. Zonder hun inzet, vriendelijke woorden, vakkennis, liefde, verzorging, geduld, optimisme en humor hadden de laatste jaren van mevrouw Van Ochten - van Driel er aanzienlijk soberder uitgezien. Bedroefd, maar dankbaar dat hem een verdere achteruitgang bespaard is gebleven, delen wij u mede dat, na een liefdevolle verzorging in "De Redoute" zacht en kalm is ingeslapen onze lieve schoonbroer, oom en oudoom Oswaldus Franciscus Schelfhout Oswald *18-03-1917 f 03 - 12 - 2012 Temeuzen Sas van Gent Sluiskil: M. Schelfhout-de Vos Temeuzen: C. Schelfhout-Karijomenawi Neven en nichten Achterneven en - nichten Onze dank gaat uit naar het personeel van zowel 't Verlaet als De Redoute voor de goede zotgen aan Oswald besteed. Sas van Gent, 7 december 2012. Corr.adres: Stuvesande 4 4532 MH Temeuzen De crematie heeft reeds in alle beslotenheid plaatsgevonden. Mooi mens, mijn zonnetje, zo trots, mijn alles, 'x: met de voetstappen van onze kindjes leef jij voort, je blijft voor altijd in ons hart. Geheel onverwacht is onze lieve papa, echtgenoot en zoon Serge is 38 jaar geworden. 29 November 1974 Hilversum 3 December 2012 Hoogerheide Barbara Goedhart-Vervorst Luca en Feline Kees en Willy Goedhart De Papaver 6 4631 AV Hoogerheide De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 10 december 2012 om 11.00 uur in de Schelde aula van het crematorium Zoomstede, Mastendreef 5, Bergen op Zoom. Aansluitend begeleiden we Serge in besloten kring naar zijn laatste rustplaats.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 32