zeeland! 19 Auto Centrum >13' mnd ïxtfa salaris! 'Unieke locatie, niet alleen voor een autobedrijf GGD Zeeland inventariseert rapporten hoogspanningsleiding Verdien je\^ Ibij TMC _J000,- TMC Hollandia donderdag 6 december 2012 Auto Centrum Goes BV betrok de voormalige melkfabriek eind 1978. Direc teur-eigenaar Rien de Dreu verlaat de locatie dan ook een 'beetje met bloe dend hart'. AXEL Verdachten moord John Smidt lang vast De drie verdachten van de moord op Axelaar John Smidt (86) zitten nog wel even vast De 32-jarige inwoner van Axel en een 36-jarige man zonder vaste woon- en verblijfplaats zitten tot februari achter de tralies. De laat ste heeft bekend dat hij met de moord door messteken van doen heeft. De derde arrestant (57) uit Axel komt eind deze maand weer voor de raadkamer. John Smidt werd op 23 oktober vermoord. KATS Kerstmarkt met kerkcafé en koor In het witte kerkje van Kats wordt zondag de traditionele kerstmarkt gehouden. Er zijn veel attracties en handgemaakte artikelen, zoals boe- renpopjes, breiwerken, delicates sen en nog veel meer. Bovendien zijn er demonstraties houtdraaien en zingt het Katse koor 'Mag het licht uit' kerstliede ren. Het Katse kerkcafé is tijdens de kerstmarkt geopend. De kerstmarkt is open van 11.00 tot 17.00 uur. GOES Adventvespers in de Goese Grote Kerk In de Grote Kerk in Goes worden in de adventstijd weer vespers ge vierd. Dat zijn middagdiensten met bezinning, gebed, zang en stil te. De diensten zijn nog op 9,16 en 23 december en beginnen om 17.00 uur. De diensten worden muzikaal begeleid door Arno van Wijk, de or ganist van de Grote Kerk. Dominee Nelleke van der Linden verzorgt de lezingen, overdenkingen en gebe den. Iedereen is welkom. door Lüc Oggel Auto Centrum Goes BV betrok de voormalige Hollandia-fabriek eind 1978. Een eventueel ver trek is dan ook 'een beetje met bloedend hart', zegt directeur-eige naar Rien de Dreu. „Het is een unieke locatie, niet al leen voor een autobedrijf. Op koopavond is het hier altijd druk." Over een nieuwe locatie is nog geen definitieve beslissing geno men. „Maar er is wat dat betreft keus genoeg", zegt De Dreu. Bedrij venterrein De Poel zou bijvoor beeld voor de hand liggen. Aanvankelijk was het de bedoeling om het huidige gebouw te moder niseren. „Maar ook wij moeten op de kleintjes letten, dus ik heb toen tegen mijn zoon Alex, die ook in het bedrijf zit, gevraagd om toch eens te bekijken welke andere mo gelijkheden er zijn met de huidige locatie en zelf nieuw te bouwen. Je kunt dan alles meteen doen zoals je het wilt hebben." Alles valt of staat met de plannen door Frank van Cooten HEINKENSZAND - Het zal nog wel enkele weken duren voordat de GGD Zeeland iets kan zeggen over de relatie tussen de volksgezond heid en de nieuwe hoogspannings verbinding tussen het dorp Borsse- le en Tilburg. De GGD vraagt in opdracht van Borsele een aantal rapporten op die iets zeggen over dit onder werp. Betrokken landbouwers vrezen voor hun gezondheid wanneer Tennet een mast op hun land plaast. De Borselse burgemeester Jaap Gelok heeft inmiddels een brief gestuurd naar deze landbou wers waarin staat dat ze een be drijfsbezoek van medewerkers van Tennet moeten toestaan. Het ministerie heeft tracé van de nieuwe hoogspanningsleiding vast gesteld. Tennet moet nu onderzoe ken of bijvoorbeeld de gesteldheid van de bodem geschikt is voor het plaatsen van deze masten. Een groot aantal boeren weigert de medewerkers de toegang tot hun land. Ze zijn bang dat ze hier mee ook toestemming geven voor de plaatsing. Daarnaast is er gesteggel over een 'billijke' vergoeding. Door de weigering vroeg Tennet die er nu liggen, maar gelet op de locatie belangstelling maakt De Dreu zich daar niet zoveel zorgen over. Met Renault en vooral dochter- merk Dacia gaat het goed, De Dreu verwacht dat Dacia in de toe komst nog flink gaat groeien. „Daar kunnen we dan bij nieuw bouw op inspringen." GOES Kok laat Zeeuws Knop als bavarois proeven Beeldend kunstenares Tinka Leene uit Sint Laurens signeert zaterdag 15 december haar 'Zeeuwse Knop BakboekL Dat gebeurt tussen 15.00 en 16.30 uur bij boekhandel Het Paard van Troje in Goes. Kok Corjan Hoogerheide van res taurant In den Struijskelder te Veere presenteert tegelijkertijd zijn knoprecept: babbelaarbolusbava- rois. onlangs aan Gelok de protesteren de grondeigenaren een gedoogver- plichting op te leggen. Gelok kan dat niet weigeren, zegt hij, omdat het om een zaak van nationaal be lang gaat. De nieuwe leiding is no dig om de stroomvoorziening in de komende dertig jaar te waarbor gen. Borssele is door het ministe rie aangewezen als 'nationaal stop contact'. Burgemeester Gelok is bereid te be middelen tussen betrokken land bouwers en Tennet om uit de im passe te komen, maar de boeren hebben daar weinig vertrouwen in. Ze geven voorlopig geen duim breed toe. Kijk snel op www.tmcwoonwinkels.nl TMC Koudekerke Dorpsplein 35 (0118) 55 55 33 TMC Kruiningen Zandweg 1b (0113) 38 26 26 TMC Bergen op Zoom Van Konijnenburgweg 13 TMC Goes Marconistraat 13 (0113) 22 41 02 Woonideeën voor iedereen! TMC WoonWenz Marconistraat 15-15A-15B (0113) 22 41 19 Impressie van het winkelcomplex zoals het eruit zou komen te zien. impressie Architectenburo Roos en Ros

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 63