PZC .nl/abonnee The Messiah Handel Eindeloos genieten in de mooie Achterhoek! (tt) BungalowSpecials.nl donderdag 6 december 2012 ABONNEE VOORDEEL Handels Messiah is in de kerstperiode het meest gewaardeerde oratorium. Deze uitvoering brengt, mede door de prachtige akoestiek van de uitgekozen zalen en kerken, de unieke sfeer die Handels Messiah zo typeert. Als abonnee van de PZC ontvangt u 25,- korting per kaart en betaalt u 45,- i.p.v. 70,-, Tevens ontvangt u per twee bestelde kaarten de dubbel cd van 'The Messiah' t.w.v. 20,- cadeau. Grote barokke expressie is de aantrekkingskracht van concerten door Pieter Jan Leusink en The Bach Choir Orchestra of the Netherlands. Door het bespelen van authentieke barokinstrumenten, samen met vocale zangkwaliteit, ontstaat een lichtvoetige, transparante uitvoering. Deze uitvoering werd in diverse Nederlandse dagbladen beloond met uitstekende recensies vanwege de grootse uitwerking op het publiek. Actievoorwaarden: De korting is alleen geldig voor abonnees van de PZC. Prijzen zijn excl. de standaard verzendkosten van 6,- per bestelling. Niet geldig i.c.m. andere acties. Op de concertlocatie ontvangt u een gratis programma. Waar en Wanneer? Zo. 9 dec. Za. 22 dec. Zo. 23 dec. Wo. 26 dec. Do. 27 dec. Zo. 30 dec. Vr. 4 jan. Zo. 6 jan. *Voor Concertgebouw Amsterdam betaalt u 50,- per kaart, dit is inclusief consumpties en GVB vervoersbewijs! Bestellen? Ga voor meer informatie en bestellen naar www.pieterianleusink.nl. Om de korting te ontvangen maakt u gebruik van actiecode RK77. Telefonisch kan ook via: 0900 - 8191 0,45 p/min.) o.v.v. actiecode RK77. Concertgebouw AMSTERDAM* 14.15 uur Laurenskerk ROTTERDAM 13.30 uur Grote Kerk DEN HAAG 14.00 uur Janskerk UTRECHT 15.00 uur Concertgebouw AMSTERDAM* 19.30 uur Janskerk UTRECHT 15.00 uur Stevenskerk NIJMEGEN 19.30 uur Catharinakerk EINDHOVEN 15.00 uur Profiteer nü van kortingen tot ruim 45% Wil je er nog even tussenuit? Dan is Vakantiepark De Twee Bruggen in de Achterhoek dé perfecte bestemming! Het schitterend gelegen Vakantiepark De Twee Bruggen in Winterswijk biedt de ideale combinatie van rust, ruimte én net dat beetje luxe dat jouw verblijf perfect maakt. Met deze lezers- reis boek je nu heel voordelig een chaletboerderij met een sauna. De ultieme ontspanning! Maar dat is nog niet alles, want op het park is volop vermaak te vinden. Ben je met de kinderen? Zij kunnen eindeloos zwemmen in het binnenzwembad, terwijl jij bijkomt in het bubbelbad of een drankje drinkt aan de bar van het zwembad. Trek gekregen na het spelen van een fanatiek potje bowlen? Smul dan van een stukje appeltaart bij de openhaard in Bar de Schoppe. Proef daarna één van de gerechten in het a la carte restaurant of geniet van een lekkere pannenkoek, 's Ochtends is het heerlijk genieten van vers gebakken broodjes. Uitstapjes Ook in de winter is de Achterhoek een ideale bestemming. Maak een wandeling langs de grote steengroeve bij Ratum en leer meer over het geologische verleden. Of huur een fiets op Vakan tiepark De Twee Bruggen en bewonder de uitgestrekte landgoede ren, historische boerderijen en watermolens. Ook aan cultuur is geen gebrek! Wandel bijvoorbeeld eens door het levendige centrum van Winterswijk en shop in de bijzondere boetiekjes. Of bezoek het vestingstadje Bredevoort, dat bekend staat om zijn antieke boekenwinkels en culturele evenementen. Kinderen ver maken zich dubbel en dwars in het overdekte speelparadijs Hof van Eckberge! Hier klauteren ze in de klimtoren en sjezen ze van de rodelbaan of de freefall glijbaan. Succes gegarandeerd! ....en we gaan er weer even tussenuit Accommodatie Je verblijft in een luxe 6-persoons chaletboerderij waar je je on getwijfeld thuis zult voelen. De chalets beschikken onder meer over een woonkamer, sauna, complete keuken inclusief vaat wasser en combimagnetron, 2 badkamers en 3 slaapkamers. Eén slaapkamer is voorzien van een 2-persoonsbed, één slaapkamer met 21-persoonsbedden en één slaapkamer met een stapelbed. Deze chalets bieden je veel comfort voor een heerlijke vakantie! Aanbieding 6-persoons chaletboerderij met sauna Weekend Dec/jan/feb Adviesprijs* 259,- Lezersprijs* 159,- Voorjaarsvakantie 369,- 189,- (16 februari t/m 3 maart) Maart/April 289,- 159.- Midweek Dec/jan/feb 239,- 149,- Voorjaarsvakantie 349,- €199,- (16 februari t/m 3 maart) Maart/April 269,- 149,- Prijzen zijn vanafprijzen per accommodatie en op basis van de beschikbaar heid. Incl. bedlinnen, eindschoonmaak, toeristenbelasting, toegangsbewijzen voor het zwembad en een kortingsvoucher van 10% voor het restaurant, de snackbar of bowling. Exclusief reserveringskosten 18,50 per boeking) en lokale heffingen. Optionele extra's: kinderbed excl. bedlinnen 8,50), kinder stoel 8,50), huisdiertoeslag 12,00 per dier). Deze aanbieding is niet geldig voor aankomsten in de kerstvakantie. Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of bel naar BungalowSpecials.nl 0900-5183577 om de aanbieding te reserveren. De aanbiedingen zijn boekbaar t/m 31 december 2012. pzc.nl/webwinkel categorie reizen gezinsvakanties

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 40