30 I donderdag 6 december 2012 (Hensenlinq.nl Oi/arladeri t Komt zoals het komt... Na een afnemende gezondheid is in het bijzijn van onze moeder overleden mijn zorgzame man, onze vader en opa Laurens Boogaard in de leeftijd van 91 jaar. Kaatje Boogaard-Peper Lia en Jaap Bimmel-Boogaard Ronald en Leoniek Rutger en Joëlle, Kaj Anke en Adrie Marinissen-Boogaard Wendy en Stephan, Sara Dennis en Helen, Tessa, Ruben Stefan en Sharon Domburg, Simnia, 4 december 2012 Correspondentieadres: Badstraat 11, 4357 AT Domburg. Wij nemen in besloten kring afscheid van hem. Een bijzonder woord van dank aan de huisartsenpraktijk van dr. Spekhorst en de medewerkers van Simnia, die zijn laatste wens in vervulling hebben doen gaan. Lia en Anke Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze broer en zwager Lau Boogaard Domburg: Corrie Dourleijn-Boogaard Bep Boogaard-Passenier Domburg, 4 december 2012 Heden is overleden mijn zwager en oom Lau Boogaard Domburg: C.f.Peper-de Visser Neven en nichten Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de medeoprichter van onze vereniging. David Verstraate Wij wensen de familie veel sterkte toe. Bestuur en leden van vv De Meeuwen Zoutelande, 5 december 2012 Zo dapper, wat een moed, een laatste kus, een laatste groet, Dag lieve opa Siereveld Evelien en Eric Claudia en Carlo; Florentine, Olivier Simone; Wessel, Faye Karl en Minka; Niel, Tobi Edith 's? en Jeroen Marije en Jaco; Nick, Sem, Lisa Annemieke en Johan Gerlien en Guido Andrea OP en Stéfan; Anna Emmelie en Alexander Verdrietig, maar dankbaar dat hem verder lijden bespaard is gebleven, laten wij u weten dat op 62-jarige leeftijd is overleden Herman Leendert Verhulst Biezelinge, 17-9-1950 Kapelle, 5-12-2012 Partner van Nelly Karreman Vader van Kenny Verhulst Schoonvader van Mirjam Verhulst - van Houte Trotse opa van Teun en Suus Dijkwelsestraat 39 4421 EA Kapelle De herdenkingsdienst is maandag 10 december om 13.00 uur in het uitvaartcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid tot afscheidnemen. Na de herdenkingsdienst is er gelegenheid tot condoleren. Hierna begeleiden we Herman in besloten kring naar het crematorium. In plaats van bloemen gaarne een donatie in de collectebus bij het condoleanceboek voor het familiehuis "Daniël den Hoed". Herman kende veel mensen. Mocht u geen rouwbrief hebben ontvangen, dan nodigen wij u hierbij uit. Te vroeg hebben we afscheid moeten nemen van onze broer, zwager en oom Herman Verhulst Jannie en Lau van Damme neven en nichten Heinkenszand, 5 december 2012. Verdrietig, maar dankbaar dat een verder lijden hem is bespaard, geven wij u kennis van het overlijden van mijn schoonzoon, onze zwager en oom Herman Verhulst Partner van Nelly Karreman Kapelle C. Karreman-Dingemanse Heinkenszand Jan en Neeltje Karreman Kapelle: Hans en Maja Karreman Brielle: Heieen en Wim Smit Wemeldinge: Arian en Jaap Bruggeman (achter)neven- en (achter)nichten Kapelle 5 december 2012 Jan Hoogesteger Dag lieve jongen we gaan je missen. We sturen de lampjes met je mee. Wij wensen de familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Medewerkers en cliënten wonen en dagbesteding Bedroefd geven wij kennis dat na een langdurige ziekte is overleden onze geliefde zuster en schoonzuster Leintje Hommersom-Bakker In de leeftijd van 89 jaar Aagtekerke 8-7-1923 Beneden Leeuwen 4-12-2012 Domburg L. Wiilemse-Bakker St. Laurens L. Bakker M. Bakker-Jongepier ^4-IÜfv A' A Oostkapette IC. Coité Hij heeft een lang en gelukkig leven gehad Verdrietig hebben we toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve man en onze fantastische vader en opa WILLEM NIJSSE echtgenoot van C.M. Nijsse-Mulder 25 november 1920 4 december 2012 Sommelsdijk: C.M. Nijsse-Mulder Heinkenszand: Corrie During-Nijsse Gerard During Marloes Suzanne en Ruud Middelharnis: Bas Nijsse Marianne Troost Sofie Thijs Voorschoten: Wim Nijsse ~in liefdevolle herinnering- Monique Nijsse-Segaar Francesco Zani Thomas Anne Verzorgingshuis 'De Goede Ree', Grevelingen 016 Prinsesselaan 51, 3245 XN Sommelsdijk Op maandag 10 december om 13:30 uur houden wij een afscheidsbijeenkomst in het rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8 te s-Gravenpolder. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de Algemene Begraafplaats te Heinkenszand. Hierna is er gelegen heid de 'familie te condoleren in restaurant 'Stelleplas', Stelleweg 5 te Heinkenszand. Voor de bewoners van 'De Goede Ree' is er gelegenheid om te condoleren op zaterdag 8 december in de kerkzaal tussen 15:00 en 16:00 uur. Verdrietig zijn wij om het toch nog onverwacht overlijden van onze broer, zwager en oom Willem Nijsse echtgenoot van Corrie Nijsse-Mulder Han en Janny Nijsse-Nieuwenhuize Marian en Frank Corlien en Alice Goes, 4 december 2012

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 30