DvsrJsdsri t 3 6 I woensdag 5 december 2012 (J) Hl9nsenlinq.nl Als je ouder wordt en niet meer weet waar je bent, als je mensen ziet maar ze niet meer herkent als je toch blijft strijden om bij ons te leven, dan hopen wij dat je nu de rust is gegeven. Na alle fijne jaren die we samen met haar mochten beleven, nemen we bedroefd maar dankbaar afscheid van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Annie Paulina van Waesberghe-de Vrieze weduwe van Hubert van Waesberghe levenspartner geweest van Daan Oppeneer t Zij overleed op 5 december 2012 in de leeftijd yan 88 jaar. Jo en Frida Alexander en Conny Anke. Femke Philip en Barbara Daan Franklin en Marjet Correspondentieadres: Schuttershofweg 4,4576 AP Koewacht U kunt afscheid nemen van moeder in het uitvaartcentrum van DELA. Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op donderdag 6 december van 18.00 tot 18.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 7 december om 11.00 uur in de parochiekerk van de H.H. Philippus en Jacobus,te Koewacht (NL), waarna we moeder gaan begeleiden naar haar laatste rustplaats bij pa op de begraafplaats aldaar. Na de uitvaartdienst is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren. Speciale dank aan het verzorgend personeel van De Lange Akkers, afdeling Korenbloem voor de liefdevolle verzorging. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Vredig is ingeslapen mijn lieve moeder, schoonmoeder en oma Catharina Johanna Vasseur - de Ie Lijs Weduwe van Bram Vasseur Cadzand, 11 maart 1922 Sluis, 28 november 2012 Cadzand Aart en Willie Patrick Correspondentieadres: Vijverstraat 23 4506 AK Cadzand Een speciaal woord van dank aan alle medewerkers en vrijwilligers van Woonzorgcentrum Rozenoord voor de goede verzorging. De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Groot is de leegte die zij achterlaat, 'mooi zijn de herinneringen die blijven. Verdrietig geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve vrouw en mijn lieve mama Suzette Constance Rijk-Statie echtgenote van Martin Rijk mama van Rinus A Curagao, 20 november t Goes, 3 december 2012 Martin Rijk Rinus Broeder- en zuster polderweg 6 4471 RT Wolphaartsdijk Donderdag 6 december is er Van 19.50 tot 20.00 uur gelegenheid om afscheid van haar te nemen in Rouw- centrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De uitvaartdienst zal worden gehouden vrijdag 7 december om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Eligius te Lewedorp. waarna om 12.00 uur de crematieplechtigheid zal plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 5 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er in het crematorium gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar allen die haar liefdevol hebben verzorgd. Indien u door omstandigheden geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig, maar met onuitwisbare herinneringen aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Hilair Augustinus de Poorter Groede, 8 september 1938 t Vlissingen, 1 december 2012 Vlissingen Andrea de Poorter - Debaere Annemarie en Jan Samantha en Victor Ramona en Kevin Mark en Cristel Onze bijzondere dank gaat uit naar alle medewerkers van zorgcentrum "Ter Reede" en van de Vondellaan, woning 11 voorde liefdevolle verzorging Vredehoflaan 382 4382 CJ Vlissingen De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Cees Gelens Cees was voormalig directeur van de Rooms-Katholieke basisschool 't Vogelnest in Hengstdijk, voorheen RKBS St. Jozef. Wij wensen Jeanne en de kinderen veel sterkte en kracht toe om dit verlies te dragen. College van Bestuur, Raad van Toezicht, GMR, directeurenraad en medewerkers Stichting Scholengroep LeerTij, namens deze G.F. Langeraert, voorzitter College van Bestuur R.M.P. van den Broecke, lid College van Bestuur Vrolijke lichtheid en religieuze diepgang in een bewogen leven, vol toewijding en interesse voor een ander zo was onze lieve ma en oma. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons gedaan en betekend heeft, geven wij u kennis van het heengaan, voorzien van de H. sacramenten der zieken, van onze lieve ma en oma Rachel Odile van Regenmortel weduwe van Marinus de Jonge eerder weduwe van Piet Boënne in de leeftijd van 95 jaar. Dit melden u: Graauw: Paul en Veneranda Boënne-Stofferis Pieter en Lindey Robbin en Daniëlle Joris Den Haag: Marleen en Mario Mathijssen-de Jonge Diotima Viola Goes: Matty en Heiman Schoonakker-de Jonge Janna en André Geertje Joost De uitvaartdienst, gevolgd door de teraardebestelling op de begraafplaats te Graauw. heeft in besloten kring plaats- Onze dank en waardering gaan uit naar iedereen die bij de liefdevolle verzorging van onze ma betrokken is geweest. Corr. adres: Dwarsstraat 14569 PB Graauw. Kloosterzande, 28 november 2012. Rouwcentrum Waem/Boonman Nieuw-Namen. tel.nr. 0114 545 695 Leven En niemand weet wat leven is Alleen dat het gegeven is en dat van dit geheimenis God het begin en het einde is. Bedroefd, maar dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis van het overlijden van onze zuster, schoonzuster en tante Johanna Willemina Geelhoed - Kole sinds 25 april 1981 weduwe van Jacob Geelhoed Schore, 22-2-1920 Kapelle, 4-12-2012 Hansweert: M. Israël - Kole Kapelle: W. de Keijzer - Kole Kapelle; A. Kole - Rottier Neven en nichten Zorgcentrum "Cederhof" Cederlaan 9, 4421 BZ Kapelle. Wij danken Cederhofvoor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Noordstraat 59, 4421JT Biezelinge Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 6 december van 19.00-19.30 uur op haar kamer nr. 114. De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op vrijdag 7 december om 13.00 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Schore. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum te Kapelle. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, wilt u deze advertentie als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 60