t de emotie. •Q-Qp familieberichten familieberichten Ovsrtès libfkhian Wat blijft is de emotie... ö-Q-m Msmmmmsmmmm Wat blijft is (Ilensenlinq.nl woensdag 5 december 2012 ilieberichten I 37 Vrolijke lichtheid en religieuze diepgang in een bewogen leven, vol toewijding en interesse voor een ander zo was onze lieve ma en oma. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons gedaan en betekend heeft, geven wij u kennis van het heengaan, voorzien van de H. sacramenten der zieken, van onze lieve ma en oma Rachel Odile van Regenmortel weduwe van Marinus de Jonge eerder weduwe van Piet Boënne in de leeftijd van 95 jaar. Dit melden u: Graauw: Paul en Veneranda Boënne-Stofferis Pieter en Lindey Robbin en Daniëlle Joris Den Haag: Marleen en Mario Mathijssen-de Jonge Diotima Viola Goes: Matty en Herman Schoonakker-de Jonge Janna en André Geertje Joost De uitvaartdienst, gevolgd door de teraardebestelling op de begraafplaats te Graauw, heeft in besloten kring plaats gehad. Onze dank en waardering gaan uit naar iedereen die bij de liefdevolle verzorging van onze ma betrokken is geweest. Corr. adres: Dwarsstraat 14569 PB Graauw. Kloosterzande, 28 november 2012. Rouwcentium Waem/Boonman Nieuw-Namen. tel.nr. 0114 345 695 Leven En niemand weet wat leven is Alleen dat het gegeven is en dat van dit geheimenis God het begin en het einde is. Bedroefd, maar dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis van het overlijden van onze zuster, schoonzuster en tante Johanna Willemina Geelhoed - Kole sinds 25 april 1981 weduwe van Jacob Geelhoed Schore, 22-2-1920 Kapelle, 4-12-2012 Hansweert: M. Israël - Kole Kapelle: W. de Keijzer - Kole Kapelle: A. Kole - Rottier Neven en nichten Zorgcentrum "Cederhof" Cederlaan 9, 4421 BZ Kapelle. Wij danken "Cederhof" voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Noordstraat 59, 4421JT Biezelinge Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 6 december van 19.00-19.30 uur op haar kamer nr. 114. De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op vrijdag 7 december om 13.00 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Schore. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum te Kapelle. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, wilt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Worden als een kind God heeft de ziel van Zijn kind en onze kwetsbare vrouw, moeder en grootmoeder thuisgehaald Hannie Droogers - Kamhoot 20juni 1932 3 december 2012 vrouw van: Vincent Droogers moeder van: Johan en Nienke Miijam t 21 juni 1995 grootmoeder van: Iris 4388 AH Oost-Souburg Oranjeplein 96 Hannie is thuis opgebaard. Als u afscheid van haar wilt nemen, bent u welkom. De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op maandag 10 december om 11.30 uur in de Open Havenkerk aan het Oranjeplein te Oost-Souburg. We zullen haar lichaam aansluitend om 12.30 uur begraven op de algemene begraafplaats te Oost-Souburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Ark, naast de kerk. Bedroefd delen wij u mee dat is overleden onze zuster, schoonzuster en tante MAGDA van DORSSEN-DEKKER 3 december 2012 Hippolytushoef 12 juli 1934 Westkapelle Oostkapelle: L.A. Dekker W. Dekker-Lievense Westkapelle: J. Dekker J.W. Dekker-Roelse Westkapelle: J. Dekker-Minderhoud Jeruzalem: M.K. Dekker en haar zusters van Grandchamp Nichten en neven ERZORGING Peter Butler Voor een peróoonlifbe begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel. (0113) 340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl - Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant famitieberichtenonline.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 37