36 Ifamilieber woensdag 5 december 2012 (J) (Densenllnq.nl Diep ontroerd door de moed en kracht waarmee hij tot het laatst heeft gevochten om bij ons te blijven en dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend en gedaan, is thuis rustig ingeslapen mijn lieve man, onze pa en opa Giel Zuijdwegt Schore. 8 november 1938 Wemeldinge: Goes: Hoedekenskerke: Wemeldinge, 3 december 2012 Janny Zuijdwegt-van Oosten Edwin Zuijdwegt Bianca Zuijdwegt-Kuyer Glenn, Brilt, Finn Ronald Zuijdwegt Joanne Zuijdwegt-de Pree Romy, Milan Wendy Zuijdwegt Björn Eijke Quirine, Ferron Sluisplateau 35 4424 BK Wemeldinge De gedachtenisdienst, geleid door Ds. J.C. van de Putte, wordt vrijdag 7 december om 13.00 uur gehouden in de Maartenskerk, Kerkweg 5 te Wemeldinge. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Wemeldinge. Na de begrafenis is er in De Wemel, Doipsplein 1 te Wemeldinge gelegenheid tot condoleren. Wij willen de medewerkers van Allévo, de Zeeuwse Zorgmensen, DBH Ter Weel Goes, ADRZG en dokter Eckhardt bedanken voor alle goede zorgen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Opa Giel, pa. je was zo trots op ons en wij op jou, En we houden héél veel van jou, We hebben nu veel verdriet, Dag lieve opa, we vergeten je niet. Glenn, Britt. Finn Romy. Milan Quirine, Ferron Met verdriet in ons hart moeten wij afscheid nemen van onze geliefde zwager en oom Giel Zuijdwegt Amsterdam: Henk en Tiny 's-Gravenpolder: Karei en Corry Aruba: Adrie Wemeldinge: Gerda en René neven en nichten Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze buurman Giel Zuijdwegt Wij wensen buurvrouw Janny, kinderen, kleinkinderen en familie heel veel kracht en sterkte toe. Mevr. Heijnsdijk Dan Heijnsdijk Edo Jolijn Stam Luca en Levi Martin Anita Lukasse Lotte en Justin Wim Els Lukasse Op 3 december is overleden onze geliefde broer, zwager en oom Giel Zuijdwegt Middelburg: Plonie de Wee-Zuijdwegt Sjaak de Wee Kortgene: Henk de Wee Na een leven vol liefde en hartelijkheid voor allen die zij kende is onverwacht van ons heengegaan mijn lieve "vrouw", onze mama en bommie Lieve Tielens 30 juni 1952 f 1 december 2012 Stoffel den Boer Sabine Moris Glenn Simons Jonas, Ruben Bianca Moris Steven van den Bruel Shalini, Milla Clay Tielens De Brauwstraat 24,4301 MG Zierikzee Donderdag 6 december zal er een samenkomst worden gehouden in het M.F.C., De Huijbertstraat 35 te Zierikzee, aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Stapelshofweg te Zierikzee, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis kunnen we elkaar ontmoeten in het M.F.C. "Mijn genade is u genoeg; 2 Korinthe 12 Bedroefd om het grote verlies, maar dankbaar voor alle liefde, zorg en toewijding die wij van haar mochten ontvangen geven wij u kennis dat, door de Heere, van ons is weggenomen mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Katarina Janni de Rijke-Hoogenboom Rina echtgenote van Cornelis de Rijke Heinkenszand Sint-Maartensdijk Geboren 18 september 1944 Overleden 3 december 2012 C. de Rijke Cobie en Johan Niels, Renske Onze dank gaat uit naar het personeel van thuiszorg Allévo voor de goede zorgen Wal 10 4695 CL Sint-Maartensdijk De rouwdienst zal worden gehouden vrijdag 7 december om 13.00 uur in de Rehobothkerk, Westvest 2 te Sint- Maartensdijk. Aansluitend zal de begraf enis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Kastelijnsweg te Sint-Maartensdijk. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in "Haestinge", Sportlaan 2d te Sint- Maartensdijk. - Geen bloemen Verdrietig, maar met onuitwisbare herinneringen aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze Vader, schoonvader en opa Hilair Augustinus de Poorter Groede, 8 september 1938 t Vlissingen, 1 december 2012 Vlissingen Andrea de Poorter - Debaere Annemarie en Jan Samantha en Victor Ramona en Kevin Mark en Cristel Onze bijzondere dank gaat uit naar alle medewerkers van zorgcentrum "Ter Reede" en van de Vondellaan, woning II voor de liefdevolle verzoiging Vredehoflaan 382 4382 CJ Vlissingen De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Na een zorgzaam leven en een moeizame levensavond is vredig ingeslapen onze tante Neeltje Moermond 28 augustus 1919 - Zierikzee t 3 december 2012 Neven en nichten Correspondentieadres: Steenbank 68 4301 ZR Zierikzee Overeenkomstig haar wens zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Stapelshofweg te Zierikzee. Na jarenlange vriendschap is overleden Piet Koeman Woorden schieten te kort. Kees op 't Hof Tot ons verdriet is overleden onze beste vriend Piet Koeman We zullen je erg missen. Diny en familie veel sterkte. Ko en Elly van Liere Goes, dec. 2012 Een markant mens is niet meer.. Piet Koeman We wensen Dianne en Sam en de familie heel veel sterkte! Jan en Sandra Ben en Anita Nico Pascal en Danielle Jacqueline, Roos en Joris Freddy en Els Maarten en Daniëlle Mark, Ingrid en Quinty Bedroefd, maar dankbaar dat hij niet verder hoeft te lijden, is overleden mijn lieve zoon en onze broer en zwager Karei Boogaard in de leeftijd van bijna 71 jaar M.J.M. Boogaard-de Hooge Adrie Boogaard Willie Boogaard-van der Kuijl Wij zullen Karei erg missen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 36