O m9nsenlinq.nl woensdag 5 december 2012 Ar I 35 Overleden Verdrietig maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend nemen wij afscheid van onze lieve man, vader, schoonvader en opa Abraham Kleinepier 9 december 1939 Zoutelande 3 december 2012 Matt ie Kleinepier-Schipper Lisette en Gertjan Lisa Nout Alwin en jinty Evi B ram Elle Wielingenstraat 8,4374 BH Zoutelande Bram is thuis. De herdenkingsdienst, waarbij iedereen welkom is, wordt gehouden op zaterdag 8 december om 10.00 uur in de Catharinakerk aan het Willibrordusplein te Zoutelande. Aansluitend vindt om 11.00 uur de begrafenis plaats op de begraafplaats aan de Molenweg te Zoutelande. Na de begrafenis is er vanaf 11.30 tot 13.00 uur gelegenheid tot condoleren in de Catharinakerk. 2-é M-i li We zijn bedroefd dat, na een moedig gedragen lijden, onze lieve jongste broer, zwager en oom op bijna 73-jarige leeftijd is overleden. Abraham Kleinepier (Bram) Wij zullen hem heel erg missen en wensen Mattie en de (klein-)kinderen heel veel kracht en sterkte toe in deze moeilijke tijd. Zoutelande: Lena en Bram Janse-Kleinepier Westkapelle: ]an en Leu Kleinepier-Ovaa Westkapelle: Nel en Willem van Sluijs-Kleinepier Zoutelande: jaap en Marie Kleinepi er-Ver hagen Zoutelande: Betsy en Frans van der Heijde-Kleinepier Neven en nichten Zoutelande, 3 december 2012 Oostkapelle, 3 december 2012 Na een moedige strijd is van ons heengegaan onze schoonzoon, zwager en onze oom, Bram Kleinepier Oostkapelle: Huib Schipper Jannie Schipper-den Herder Grijpskerke: Gerard en Ineke Grijpskerke-. Stoffel en Ivonne Middelburg: Rianne en Timo Neven en nichten Wij wensen Mattie, Lisette en German, Lisa en Nout, Alwin en Jinty, Evi, Bram en Elle alle sterkte en kracht toe in deze moeilijke tijd. Na een jaren lange vriendschap hebben wij afscheid moeten nemen van onze vriend Bram Kleinepier We wensen Mattie en de familie veel sterkte met dit grote verlies. Jan en Jo van Sluijs Wim en Marie de Visser Na een mooie vriendschap van 43 jaar als naaste buren nemen wij verdrietig afscheid van onze lieve buurman Bram Kleinepier Adrie en Ria Boogaard Albert en Mariska, Rens, Sanne Mariska en Adrie, Mandy Wat zullen we je missen Bram. Zoutelande, 3 december 2012 Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze buurman Bram Kleinepier Wij zullen hem missen. Wij wensen Mattie,kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Piet en Coos Mientje Willemien André en Corrie Kees en Cathrien Wim en Francien Piet en Mia Zoutelande, 3 december 2012. Heden bereikte ons het droevige bericht dat is overleden ons gewaardeerd lid en oud-bestuurslid Bram Kleinepier Wij wensen Mattie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Bestuur, dirigenten en leden van Chr. Muziekvereniging "Luctor et Emergo" Zoutelande Groot is de leegte die zij achterlaat, mooi zijn de herinneringen die blijven. Verdrietig geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve vrouw en mijn lieve mama Suzette Constance Rijk-Statie echtgenote van Martin Rijk mama van Rinus A Curasao, 20 november 1965 t Goes, 3 december 2012 Martin Rijk Rinus Broeder- en zuster polderweg 6 4471 RT Wolphaartsdijk Donderdag 6 december is er van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid om afscheid van haar te nemen in Rouw- centrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De uitvaartdienst zal worden gehouden vrijdag 7 december om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Eligius te Lewedorp, waarna om 12.00 uur de crematieplechtigheid zal plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er in het crematorium gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar allen die haar liefdevol hebben verzorgd. Indien u door omstandigheden geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van de echtgenote van onze brandweercollega. Suus Rijk Wij wensen Martin, Rinus en familie heel veel sterkte toe. Brandweercollega's post 's Heer Arendskerke 's Heer Arendskerke, 4 december 2012 De mens wikt, God beschikt, gebaseerd op Spreuken 16 vers 9 Dankbaar voor de liefde en zorg waarmee hij ons tijdens zijn leven heeft omringd, geven wij kennis dat de HEERE toch nog onverwachts van ons heeft weggenomen onze geliefde vader, groot- en overgrootvader Adriaan Siereveld sinds 6 mei 2009 weduwnaar van Pieternella de Nooijer in de leeftijd van 89 jaar. Annie en Ko de Schipper Stefan (in herinnering) Evelien en Eric Riet en Fer Stijger Claudia en Carlo; Florentine, Olivier Simone, Wessel, Faye Gerda en Karei Bergmann Karl en Minka; Niel, Tobi Edith "sP en Jeroen Mieneke en Marien Pleijte Marije en Jaco; Nick, Sem, Lisa Annemieke en Joh an Gerlien en Guido Andrea Q? en Stéfan; Elise*, Anna Emmelie en Alexander 3 december 2012 Correspondentieadres: Akkerlaan 15,4341 MC Arnemuiden Onze vader is thuis, Nieuwlandseweg 21 te Arnemuiden, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen D.V. vrijdag 7 december van 19.00 tot 20.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden D.V. zaterdag 8 december om 14.15 uur op de begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Hieraan voorafgaand vindt er voor familie en belangstellenden een rouwdienst plaats in zaal Rehoboth, achter de Ned. Hervormde kerk aan de Markt te Arnemuiden die aanvangt om 13.15 uur en geleid zal worden door Ds. D. Jongeneel. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in zaal Rehoboth. Geen bloemen. Met droefheid geven wij u kennis dat uit ons midden is weggenomen onze zwager en oom Adriaan Siereveld weduwnaar van P. Siereveld-de Nooijer Arnemuiden, 3 december 2012 J. de Nooijer (in herinnering) M. de Nooijer-Marijs W. Tramper-de Nooijer P. Tramper (in herinnering) A. Knuijt-de Nooijer M. Knuijt P. de Nooijer J. de Nooijer-Meulenberg J. de Nooijer W. de Nooijer-van Daalen Neven en Nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 35